0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Kızlar kızım ikinci sınıfa gidiyor mecbur ikametten dolayı yakın okula gönderiyorum fakat hiç iyi değil sınıfında bir kere boğazını sıktılar bir kere de öldürürüm seni diye sınıf arkadaşı tehdit etti veliye söylediğimde haklıymış gibi üste çıkıyor çok değişik bir yere düştüm kızımın derslerin de ve konuşmasında da değişiklik var adres dışında güzel bir okul var fakat kabul etmiyorlar ne yapabilirim

2 Cevaplar

0 oy
(8,775 puan) tarafından
Öğretmen ne yapiyor sınıfta acaba öğretmeniyle görüştün mü bu durumu
(181 puan) tarafından
Yok canım 7 ay önce geldim buraya şehir değişikliği
(8,775 puan) tarafından
Ooo kötü oldu o zaman kiralık bakacaksın mecbur emlakcilarla görüş onlardan bisey cikar mutlaka
(181 puan) tarafından
Görüştüm canım kabul etmiyorlar en düşük kira 6.500 bir kira bir depozito ve emlak komisyonu istiyorlar
(8,775 puan) tarafından
Peki sınıf degistirme imkanin var mı oda belki etki eder
(181 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum umarım olur
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Adres dışında ki okula yakın tanıdığınız yok mu varsa ikametini oraya aldırın. Bizim tanıdıklar okul iyi diye bir çoğu çocuğunun ikametini bir amcamız var ona aldırıyor. 

Onun dışında da. Öğretmen nerde bunlar olurken? Neden müdahale etmiyor. Daha 2. Sınıf bu yahu resmen haydutlluk.
(181 puan) tarafından
Ahh canım yok ailenin umrunda değil öğretmen uyarıyor öğretmeni bile takmiyorlar göndermek istediğim okul ile görüştüm alamayiz diyor il ve ilçe milli eğitim i bile aradım sadece şikayet edebilirsiniz diyor çocuğum için birşey yapamıyorum çok kötüyüm gerçekten bir ay kiralık ev bile tutmak istedim ama kimse kabul etmiyor
(1,752 puan) tarafından
Ailelerin yetiştiremedigi çocukları öğretmen de durduramıyor gerçi ah ah.... Allah yardımcın olsun canım o okula yakın akrabanız olsaydı en azından ikameti alır yazdırırdn ama çocuğuna zararı fazla oluyorsa sen taşınmayı denesen bilemiyorum çok zor senin evde kıyamadığına okul da neler yapılıyor üstelik yaşıtları yani.
(181 puan) tarafından
Öyle tasinmakda kolay değil ki canım zaten 7 ay önce taşındım
(1,752 puan) tarafından
Haklısın valla öyle ha diyince de olmuyor ki..malesef bazı okullar çok kötü durum da benim arkadaşımin çocuğu da 2. Sınıfa gidiyor onlar da çok rahatsız hem okul hem çocuklar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 87 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y❤️Z ❤️A❤️M (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busenur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
2 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde SafiyeY (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.