0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Merhaba günaydın kızlar dün akşam histeroskopi oldum rahim kalp şeklinde olduğu ve tekrarlayan düşükler için histeroskopi sonrası nelere dikkat ettiniz ne Zaman hamile kaldiniz bilgi verirmisiniz

2 Cevaplar

0 oy
(3,255 puan) tarafından
Ağır kaldırma. Havalar soyudu. Ayağını sıcak tut. Terliksiz dolaşma. Ve 3-4gün belini kalın yun şalla sar canım. Soğuk içecek tüketme. 1-2 hafta Grip olmamaya dikkat et. 

İnşAllah tez zamanda hamilelik olur.

Bende nisan ayında  1 defa rahim filmi çektirdim.  Şimdi yeni doktorum var. Belki ilerde tekrar isteye bilir.
(57 puan) tarafından
Anladım canım dediklerini yapicam çok sağol benim rahim filminde belli oldu ondan sonra histeroskopi oldum inşallah rabbim herkeze nasip eder bu güzel duyguyu
(3,255 puan) tarafından
Duşunu da biraz aksatmanı önenirim canım.  Banyonu ılık suyla yap.  Ve hatta öncesinde saçlarını, sonra vücudunu yıkmanı önenirim 2-3defa. Yani suda az vakit geçirmen için.
(57 puan) tarafından
Aaa çok mantıklı canım bide şeyi sorucam histeroskopi sonrasında tekrardan rahim filmi cekilmeme gerek var mı acaba
(3,255 puan) tarafından
Bu gün bir video izledim. Kalp şekilli rahim çıkmışdı. Ameliyatla ortadakı perdeyi aldılar. Sonra ameliyatımız nasıl geçmiş diye tekrar rahim filmi çekib sonuça bakmışlar.
Allah bizide görsün, bizede annelik tatdırsın. Yarın şehir dışına çıkcam, pazartesi doktor randevum var.
Meniden enfeksiyon tahlili vercem bende. O kadar korkuyorum ki, canım acıycak diye.
(57 puan) tarafından
Benimde aklımı karıştırdı rahim filmi çektirsem mi bilemedim.
Hiç korkma canım inşallah güzel sonuçlar alırsın içini refah tutarsan ne kadar korkmazsan o kadar canın yanmaz psikolojik olarak kendini rahatlat biz kadınlar bazı şeylere göğüs germek zorunda kalıyoruz rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim rahmim de kalp şeklindeydi ve ben bunu sezeryan sırasında öğrendim. Şimdi tekrar gebeyim. İlk gebeliğim iki seneyi geçtikten sonra oldu açıkçası çok uğraştık. Ama ikinci gebeliğim kazayla oldu hamile kalmaya engel değilmiş ama bebeğin normal doğum pozisyonu almasına engelmiş benim ilk çocuğum makat gelişti bu da makat geliş. Başka bir problem yok şimdilik. Bir de folk asit kullan. Eşinle ikiniz keçi boynuzu pekmezi için. Bana bir arkadaşım biz doggy pozisyonunu denedik o ay hamile kaldım demişti biz de o pozisyonu denedikten sonra gebe kaldım. Ve bir kaç arkadaşım da denedi Rabbimin taktiri ama oldu yani onlarda da. Bunları da dene.
(57 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun gebe kalmaya engel değil ama benim 3 tane düşük de kalpleri durduğu için oldu çok sağol muhakkak denicem dediklerinizi inşallah hayirlisi olur  inşallah sizde sağ salim kucağınıza alırsınız bebeğinizi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
6 cevap 80 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu

384,522 soru

11,503,097 cevap

35,155 kullanıcı

...