0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından

image

bu uyuu Z hastalığı mi kızlar bebegiminde oldu ilk göğüs ve kolalti da oldu ama çoğalmadi şimdi kulak arkası ve başında 2 tane benek gibi oldu ama uyu zz ise bulasmaz mi bizde birşey yok :(tam 8 aylık acaba dis cikaracakta ondan mı oluyor diye de aklıma geldi bazı bebeklerde döküntü olur muş ya disten önce 

1 cevap

0 oy
tarafından
Bence değil. U y u Z kafa da çıkmıyor. Bir de bu kadar büyük kırmızı olmuyor. Sinek ısırığı gibi oluyor. Pzt doktora götür cnm
(513 puan) tarafından
Sağlık ocağına goturmustum Çarşamba günü alerji olabilir dedi ama alerji yayılır mi böyle ilk günden sonra
tarafından
Sadece karnını ve kolunda olsa evet cok benziyor u y yu za ama kulak arkasinda ve başinda olmasi nedeniyle baska bisey bence . U y u z gecirdik biz. Bacskta kolda. Karinda kasıklarda oluyor. Ozellikle geceleri cok kasiniyor. Yuzumuzde kafamizda hic olmadi cnm
tarafından
Anneme gosterdim simdi. U y u z a benziyor dedi. Bilemedim cnm. Ellerinin icinde ustunde birsey var mi
(513 puan) tarafından
Hyr kolunda yavaştan çıktı
tarafından
Anında artan birşey değil cnm bende ilk kolumda sinek ısırığı gibi çıktı. 1 ay sonra yayılmaya başladı. Oğlumda karnında göğüs bölgesinde oldu alerji zannettik. Kipkirmiziydi
(513 puan) tarafından
Nasıl geçti
(513 puan) tarafından
Nasıl geçti peki biz acile goturcez bunun ilacı varmış
tarafından
Cnm cildiye ye goturmen gerekiyor. Acil doktorlari anlamıyor. Cildiye doktoru karışım ilaç yazacak onu evzanede hazırlayıp süreceksiniz 3 gün. Cildiye doktoru hemen anlar ne oldugunu
(513 puan) tarafından
Biz belki anlar diye götürecez kulak arkasını çok kasıyor eşim sağlıkçı bnmde çocuk doktoru var tanıdık sorduk götürün baksınlar bir acile olmazsa cildiyeye goturcez pazartesi zaten
tarafından
Geçmiş olsun cnm
(513 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 198 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 581 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu

379,338 soru

11,354,633 cevap

34,829 kullanıcı

...