0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından

Kızlar bebeğimde bu şikayetler gittikçe artıyor vücudunda böyle büyük bir kaç tane var etrafında ellerinde ve bacakların da göbekte küçük su toplamış tarzı kabarcıklar var 

image

image

5 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Uyuza benzetim cnnm geçmiş olsun ama yinede cildidyeye göster 
(163 puan) tarafından
Evet o iğrenç şey bizdede var bebeğim yarın 1 yaşına giriyor korkuyorum ona kullanmaya çünkü kokudan ben bile duramıyorum
(7,036 puan) tarafından
Evet o ilaçların kokusu çok kötü ama korkma kulan canım ek olarak ta bebisin kiyafetlerini 90 dercede yıka ve ütü ile dikiş yerlerini iyice utule sık banyo yaptırma 3 gün ilacı kulan 3 gün sonra banyo yaptir  ve bebişin kıyafetlerini kendi kıyafetlerini eşinin kyfaetlerini ayrı yıka yıka ki biri iz iglesirse tekrar bulaşmasın ilet bir hastalık bebişede kıyamam yavrum ya şimdi nasıl kasiniyirdur
(163 puan) tarafından
Aslında şuana kadar hiç aglamadi ama bugün sürekli ağladı elini kolunun altına götürüyor sizce ben internetten getirttigim kremi kullansam iyi olurmu bebeğime kullananlar var bebeğe iki aylıktan itibaren kullanılıyor
(7,036 puan) tarafından
İsmi nedir kremin canım
(163 puan) tarafından
Sante plus canım
-Reklam-
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Cildiyeye göster canım karışım ilaç yapıp vericek onları kullanman gerekiyor 
(163 puan) tarafından
Verdi canım ama sadece eşim ve bana dedi bebek diyorm seslenmiyo ne yapım bilmiyorum o karışım bebeğe kullanılıyor mu çok ağır kokuyor
(2,475 puan) tarafından
3 gün kullanılıyor 4. gün banyo yaptırıyorsun sonra 4 gün de başka bı karışım sürülüyor eğer bu şekilde verdiyse bebeğe de kullanılır canım
(163 puan) tarafından
Tek bı karışım verdi canım böyle çok ağır kokan başka vermedi 3 gün kullan hergun banyo yap sür sonra bir hafta ara tekrar aynı şekil dedi
0 oy
(357 puan) tarafından
Kafana göre kullanma canım başka doktora götürün. Yazık bebek daha o canım benim kıyamam inşallah değildir
(163 puan) tarafından
Evet bende ondan korkuyorum haklısınız yani bilmiyorum parayla konusturamiyoz anlamıyor belli ablamadim ben bunu diyemiyor
(357 puan) tarafından
Nasıl yapacaksınız ki peki doktor da anlamasa. Valla canım Allah yardım etsin sana da evladına da inşallah u. Yuz değildir yavrucak yazık ya kıyamam ben ona minnacık daha
(163 puan) tarafından
Canım önce eşimde başladı kaşıntı ona 3 aydır böcek ısırması alerji bir sürü şey saydılar 1 aydır bende başladı yaklaşık 10 gündür oğlumda yani ben verdim kanaati kesin uy.uz denen illet
(357 puan) tarafından
Huzursuzluğu falan var mı peki
(163 puan) tarafından
Dün başladı
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim bebeğim 11 aylık bizde o karısından verdi evde ki herkes sorsun dedi Dr bebeğinize kullanabilirsin
(163 puan) tarafından
Çok kötü kokuyor kahverengi bir karışım demi
(413 puan) tarafından
Evet kokusu çok kötü kahverengi ama ne yapalım mecbur sağlık sonuçta bizde de var şuan ilacı sürdük geçmedi bu hafta yine sürünce z bakalım inşallah geçer
(163 puan) tarafından
Valla illet lanet ya
0 oy
(708 puan) tarafından
Xiobion losyon çocuklar için pembe olanı. Bunu sabah sürüp akşam yıkıcan çocuğu 3 gün boyunca.en iyisi bu diğerlerini hiç deneme

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 199 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 581 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...