0 oy
135 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (500 puan) tarafından
Telefonum samsung  miladi doldu artik,tlefon alacagiz 10 bin bütçe sundu esim.Bende arastirdim 128 gb olan ve 8 ram olarak bu telefona karar kildim .Esime hep dedim arastir sende yardimci ol yanlis karar vermeyeyim, bu devirde de hersey pahali kolay olmuyor almak diye.Oda bakmadi gecen gun gelmis yok telefon donuyormus ,sikayetler cok varmis diyor.Henuz almadik para bekliyoruz .Sizce hata mi ederim ? 

11 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Xiomi ' nin hiç bir cihazı kötü deil canım ben şuan note 9 pro kullanıyorum çok memnunum 
(500 puan) tarafından
Bende ilk kullancagim canim da işte kararsiz kaldim esimde oyle deyince
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ben not 8 pro kullanıyorum 2 sene oldu sanırsam alakalı memnunum. Ama not 11 pro hakkında bi fikrim yok canım.
(500 puan) tarafından
Yabi tabiki her seri ayni iyi veya kotu diyemeyiz
0 oy
tarafından
Kullanıyorum gayet güzel 
(500 puan) tarafından
Cok sevindim olumsuz bir yorum yapılmadı suana kadar
0 oy
(59 puan) tarafından
Xiomi 11s kullaniyorum cok memnunum
(500 puan) tarafından
Purosuda iyidir herhalde
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Eşim kullanıyor çok memnun bende xiomi 11T proyu düşünüyorum ama samsunga da çok alıştım 
(500 puan) tarafından
Bende yillardir samsungdan bir uzaklasayim dedim
0 oy
(1,547 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şuan benim elimdee kullanıyorum ve çok memnunum Samsung aldım 2 ay sonra değiştim tekrar xiaomiye döndüm kesinlikle öneririm cnm
(500 puan) tarafından
Coo sevindim güzel yorumlar var canim herhalde vazgeçmeyeceğim ondan
(1,547 puan) tarafından
Bak daha önceki de note 9 proydu kırılmasına rağmen arkası falan oğlum öfke yere atmıştı ama yine zehir gibi kasmiyodu kasmiyan tlfn istiyosan al derim Samsun'dan uzak dur kesinlikle
(500 puan) tarafından
Benim samsung oldugu helade sayaniliydi 10 yiki gecti neler basina geldi ama artik kiziminda sayesinde kullabilmayacak hale gelecek o sebeple yebilemem gerek
0 oy
(2,537 puan) tarafından

image

bunu kullanıyorum ben çok memnunum. Eşim annenm babam kardeşlerim Xiaomi serini kullanırız 
(500 puan) tarafından
Bunada bir bakayim digerinden farki ne acaba canim
(2,537 puan) tarafından
Özellik olarak farkı ne bilmiyorum ben bunun kamerasını ve inceliğini çok beğenmiştim. Çok ince bir telefon. Fiyatını gayet iyi yılbaşı girmeden alın daha da artar. 1 sene kadar oldu ben alalı 8000 almıştım.
(500 puan) tarafından
Karsilastirinca daha net kafama yatiyor canim .haklisin hersey zamlaniyor.bizde bu ay alabilirsek mukemmel olacak yoksa zamda zamm..
0 oy
(779 puan) tarafından
Note 11 kullanıyorun memnunun
(500 puan) tarafından
Umarim bende memnun olurum sanirim onu alacağım
0 oy
tarafından
Eşim aldı ondan bir aydır şikayetçi değil 
(500 puan) tarafından
Suana kadar sikayet edwn duymadim ama 1 ay tabi erken daha ilerleyen zmanda skntilar cikiyor bazen
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Valla görümcem aldı yazın hala kullaniyor şimdiye kadarki en iyi telefonum diyor ki elinden düşmez 
(500 puan) tarafından
Insallah benxe pisman olmam
0 oy
tarafından
Poco x4 pro tavsiye ederim.
(500 puan) tarafından
Pocoyada baktim birkac kezde fiyat olarak sanki biraz daha geciyor butcemizi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 263 göst.
15 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.
29 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Zeynepagd (349 puan) tarafından soruldu

379,231 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...