0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Merhabalar dün eşim. Tatlı aldı kendinde  bende kendime muhallebi aldım yedim eşim  yarım kilo baklava aldı  neyse Sabah oldu aradı ve dediki bana sakın tatlımi yeme emzirmiyorsunda artık  sütün kalmadı  onun için artık benim tatlımi yeme kardeşim dedi  ben şaşrdim kaldım konuşmuşorum onunla   ben nasıl davranıyim şaşırdım sabahtan beri ağlıyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
ağzım açık kaldı yuh tövbe yarabbim 
(43 puan) tarafından
Bu nasıl bir ön yargı yazık size
(1,771 puan) tarafından
Önyargi değil boyle soru için burdan fikir almak saçma gibi bana göre tanıyan sizsiniz  bir tatlıyı sizden emzirmiyorsun ve sütün kalmadı demek bu nasıl itham belki yavrunuz küçük siz annesiniz normal insandan daha çok sağlıklı beslenmeye ihtiyacınız var yeme sakın diyen bir adam  bu eşiniz fikir almak istiyorsanız söyliyim benim ve yavrumun kul hakkına giriyor kendisi yicek mis bende zehir zıkkım olsun derim geçerim yemem de gider kendim alırım tatlı önünde yerim bukadar basit. Bu benim ve yavrumun hakkı senin hakkın değil diye
(43 puan) tarafından
İnan okadar hastayım ki bir yandan panik atak bir yandan kanser tedavisi aklım çalışmıyor ondan soriyidm dedim
tarafından
kanser tedavisi derken ????
(1,771 puan) tarafından
Ne gibi rahatsızliginiz var çok geçmiş olsun böyle durumda o koca ile işiniz zor
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bunu sana eşin mi dedi
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Umarım şaka yapmıştır diye düşünmek istiyorum belki takılmıştır diyeceğim ama belli ki ciddi O yüzden sen ağlamışsın. Neden bu kadar kafaya takmış altı üstü bir tatlı
(43 puan) tarafından
Esim gayet ciddi idi
0 oy
(1,541 puan) tarafından
eşim bazen banada diyor tatlımı yersen hakkım halel etmem falan der ama şakadan saka olmayasın 
0 oy
tarafından
İnsanın nasıl zoruna bencil pislik . 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Şaka yapmıştır yav hem yapmadiysa da göz hakkını ye sende ne olacak 
(43 puan) tarafından
İşte bir tatlı iste

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
2 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
12 cevap 233 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde M01E11R20Y21 (721 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...