0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar 8 gün önce doğurdum annem geldi 5 gün bende kaldı çok alıştım ona sürekli onu özlüyorum ağlıyorum normalde böyle değildim sürekli annemi görmek istiyorum çok alıştım evlenli 1 sene oldu evlerimiz yakın lohusalıkta oluyormu böyle sürekli ağlıyorum onu özledim diye

11 Cevaplar

0 oy
(6,271 puan) tarafından
O bende de oldu gittiğinde ağlamıştım lohusalktan 
-Reklam-
0 oy
tarafından
keşke biraz daha kalsaymis yaninizda o siralar çok.ariyor insan anneyi ben annemi kimseye değişmem esim den hicbir destek gormedim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Anne olunca anlıyor insan anneliği anneyi (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)yakinmissiniz Allah'tan biraz daha kalsın(⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Evet cnm ya o lahusa dan bnmde öle annem 1 hafta durup gitmişti 40 ın cıkınca gecyr dayan birazdaha cnm 
0 oy
(239 puan) tarafından
Off ben o durumu dibine kadar yaşadık dogurunca 1 ay annemlerde kaldık Allah'ım nasıl özlemiştim evime geçince sürekli annem diye ağlıyordum kız kardeşlerim için ağlıyordum sonra eşim kendi annesine götürdü 1 ayda orda kaldık rahatlamıştım kafa olarak yalnız kalsaydım daha çok ağlardım saçma bı anda aklıma geliyolardi evleneli 1 sene olmuştu bide biz 4 kardeşiz kalabalıktan bı anda yalnızlığa geçince de çok koymuştu eşim geceleri çalışıyordu oğlum durmuyodu bir aylıktı ağlar dururdum bende şimdi gülüyorum ama o zaman çok kötüydüm
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Oluyor canım ilk doğumda annem bir ay kaldı çok alistim ve ağladim ikinci dogumda daha az kaldı ağladım aama alıştım lohusalıktan oluyor yalnız kalmak boşluğa düşmüş yardim edenin yokmuş gibi oluyor ama inan geçiyor bebeğinle baş başa kalınca birşeyleri ogrene öğrene geçiyor 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Oluyor canım ne kadar benziyor lohusalığımız. Benim annem de doğumdan sonra 5 gün kaldı daha gitmeden gideceği için karşısında ağladım defalarca gittiğinde de ağladım anneme çok bağlıyım evleneli 2 yıl oldu 

Ama geçiyor zamanla bu yaşadığın lohusa depresyonu
0 oy
(386 puan) tarafından
Sen beni anlattin resmen evet bende de aynisi oldu lohusa depresyonu 
0 oy
(313 puan) tarafından
Lohusalikta aynı bende öyleydim 3 gün kaldı gitti. Aradan biraz zaman geçince annem niye gelmiyor diye ağlamıştım :) eşim de annemi aramıştı öyle gelip 2 3 gün daha kalmıştı. 
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Ben evlendiğim ilk gece bile ağlamıştım. Oysa ki hiç bu kadar bağlı olduğumu fark etmemiştim öncesinde. Rabbim ne annemi ne babamı başımdan eksik etmesin, yokluklarını göstermesin
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Evet şimdi çok hassas bir donemdesin bende kızım uyumuyor diye ağlıyordum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (226 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 400 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde sultansygi42 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.