0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (10,090 puan) tarafından

Ilki erkek olunca boyle pembisli kiyafetlere alismak zor olacak :) bide ne kadar minnak geliyo ya gozume :D<3

image

11 Cevaplar

0 oy
(6,258 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin minik kuzu ❤️ kız kıyafetleri öyle ya bıcır bıcır ☺️
(10,090 puan) tarafından
Amin canim cok saol :) aynen ya simdi ablam yegenimin kucukluklerini saklamisti onlari karistiriyorumda :)
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından

<3<3ya benimde az kaldı doğuma çok heyecanlıyım ilki erkek buda kız olacak bende pazartesi alışverişe çıkacam daha hicbirsey almadım 

(10,090 puan) tarafından
Bizimde ocak sonu 50 gun falan kaldi canim :) bende hicbisey almadim almicam ablamdan kalanlar var bide ben almistim zamaninda kenara atmistim
(1,024 puan) tarafından
Ne güzel bende hiç yok maalesef almak zorundayım
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bende kıyafet aldıkça seviniyorum seviyorum kıyafetleri biraz duygusallasiyorum. İnşallah sağlıcakla kucağımiza alırız. Sizinki kaç haftalık?
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sen birde doğunca gör. Kız çok başka :D
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ay bende ilki kız ikinci de aldığım erkek kıyafetleri böyle hoşuma gitti işte ikisi de farklı olunca iksine de heves ediyor insan :)
0 oy
(9,305 puan) tarafından
Sen ikinciyi isteyerek mi yapmıstın postla alakasız olacak ama :D
(9,305 puan) tarafından
Yani 1.sınıfa başladığında ikinci bebe yeni doğarsa hem onla hem onla ilgilenmek zor olur diye. Ikinci en azından o zamana kadar büyumuş oluyor :D
(10,090 puan) tarafından
21 aylikti hamile kaldim valla canim 2.denemede :) zor olcak ama birlikte buyuycekler dedi herkes :D basta iyiydi ama agirlastikca bilemiyorum :D cunku oglum asiri hareketli. Bi dez avantajim esim gemide calisiyo bikac ay hic olmuyo. Bide avantajim annem atka sokakta kayinpederimde babamda yok. Annelerin ikiside ysrdim edebilcek gibi :) ayak baglari yok. Simdi mesela kayinvalidem dogumdan 1ay once gelicek dpgumdan sonrasida 2 3 ay bende esimde evde olcak. Yemek derdim yok buyuklede babasi ilgilenir zaten. Bakalim sonra biraz hunileri takicaz ama :) oglani krese vericem sonra 3.5 yas gibi servisle gider gelir sonrasida Allah kerim :D yazin koye gidiyoruz kayinvalidem orda kaliyo yazin. Bag bahce rahat zaten oglani saliyorum oynuyo toz toprak rahat oluyo
(9,305 puan) tarafından
Ooo ama sen işi garantiye alıp öyle ikinciyi düşunmuşsun melekk :D valla benim bi anam var kaynanam fln bakmaz yardım etmez de, annemle aynı yerde oturuyoruz arabayla 5 10dk mesafe, annem destek olur ama sürekli de gelip kalamaz babam var iki erkek kardeşim var.. bilmiyorum çok gel gitliyim kızım 3 yaşını 3 ay geçti kimisi tam zamanı diyor kimisi bekle diyor emaaan :))
(10,090 puan) tarafından
Sana bisey diyimmi canim yapacaksan eger. Diyosanki ben 2.yi yaparim yap valla. Eltiminkilerin arasi 3.5 yas yine zor. Dahada kucuk olsa bile mesela eltimin annesi falanda uzakta yardimcisi yok. Napiyo buyuk 1e gidiyo mecbur kucugude alip gidiyo. Dusun ilkokula baslasa kucuk olsa seninde yakininda kimse yok onu alip gitmen lazim yada servise vericek durumun varsa verirsin oyle daha rahat olur. Yada buyuk 10 yasina gelcek oyle yapcak en rahati o. Ama o zamanda rahata alisiyosun yas geciyo falan
(9,305 puan) tarafından
Hah işte o son dediğin cumleden dolayı ileriye bırakmak istemiyorum :D çunku kızım 9 10 yasına geldiği zaman bana hic bir skıntısı olmayacak her işini kendi halledebilecek e bende rahata alısmıs olcm 2.yi canım istemez bu kez. 2sene içinde yaptm yaptm yoksam yok :D bide yaşım 29 kuçuk de değilim beklesem diyim
0 oy
tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah prenses:)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benimde bi oğlum var kız hastasıyım inşallah bu kız olur 
0 oy
(265 puan) tarafından
İki oglum var suan 33 haftalk hamileyim cinsiyetini öğrenmedigım zamn hp kizim olmasını istrdim kız cocukları elbiselerini gurunce hep almk istrdim ama buda erkekmis hayrlisiyla glsin artk
0 oy
(3,794 puan) tarafından
benim de ilki kiz di ikinci oglan. erkek bebek kiyafetlerini ilk alirken bi tuhaf olmustum. her iki duyguda guzel. Allahim herkesin evladini bagislasin
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Sağlıcakla giysin prenses 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,347 göst.
25 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 512 göst.
11 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Prensannesi (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 632 göst.
14 Haziran 2019 Aile kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 648 göst.
2 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...