0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (2,403 puan) tarafından

Kızlar bnm kızım 1 bucuk yaşında eltim 2 nci yi doğurdu buda gelmş bizde yapalım dyr arkalı önlü büyür diyor bnde dedm hayr daha kücük eltinin ilki 2 yaş ında daha yeni girdi bn zaten hastym kollarım dan gelmş bana diyr yapalım bn istmym yaa daaha cok kücük en az Rabbim bilirde 3 4 sene istmym daha yeni alşym zaten sinrli brym :ermm:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamıle kalır dogururym emzirmek dısında asla bıseye karısma alt degısmesı sabaha kdar uykusuzlugu dusu hastalıgım ılacı vs hersey sende de bakalım napıyo anlamıyorum ya ben bu baskıyı nasıl hak goruyolar bu kafadaki erkekler kendılerıne sonucta hersey annenın sorumluluğunda baba ıse gıdıyor saatlerce yok tamam para kazanıyor ama kadında gecesini gunduzune katıyor  kadın hazır olmadan olacak is degıl 
-Reklam-
0 oy
(11,216 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kocan okulda arkadasında gördüğünü gelip isteyen cocuk gibi ya abim yaptı hade bnde yapcam die sey mi olur
(2,403 puan) tarafından
Gelde anlt
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Ben öyle bi pok yedim büyür beraber nolcak diye sinir krizi geçiriyorum suan uyumuyor diye sankim kendisi bakacak 
(2,403 puan) tarafından
Aynn valla yaa şimdiye kadar neler cektm gece gündüz 5 fkk sever bırakır
0 oy
tarafından
Ay benimki 5 aylık diyorlar ki tek sıkılıyor bebeğiniz eşimde evet sıkılıyor siz bitane doğurup verinde bizde oynasinlar diyor :D çok sukur 5 yaşına girene kadar kaza belâ olmazsa ikimizde istemiyoruz kendini toparla bedenine yazık diyor
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Aman aman bebek gazla yapılmaz heleki esin verdigi gazla onlar bakmiyor tabi tek cocuk hic cocuktr diyorlardi gercektn oyle benmki 2. Oldu ilki 3 bucuk yasinda olmasina ragmen aşırı zorlanyorm seninki daha cok kucuk birde
0 oy
(187 puan) tarafından
Çok zor emin ol benim aralarında bir yaş var çok afedersiniz köpek gibi Sabah akşama kadar onlarla sersem oluyorum psikolojim yerlerde yapma bacım onu iyiyce büyüt sonra benden sana tavsiye
(2,403 puan) tarafından
Yok cnm zaten hastym ya istmym biraz zor kabullen dm anneliyi zaten 2 şnci dalga yaşayamam
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Eşinden çok şikayetci olmuşsun kendin söylemişsin gaddar telefondan çocuğa bakmaz diye bu sorunun cevabı sende saklı bence 
(2,403 puan) tarafından
Nasıl yani kız
(14,045 puan) tarafından
Ee sen şikayetçisin ya kız ikinci olsa bir de ne olacqk tek diyorum
0 oy
tarafından
Kızım 2 yaşındaydı hamile kaldım 3 yaşına girecek önümüzde ki ay ikinci kızım 2.5 aylık şükür iyiki olmuş diyorum zorluğu var ama inan ki rabbim yardım ediyor iyiki fazla beklemeden olmuş çünkü baya zaman geçince insan alışıyor rahatlığa ikinciyi istemiyor ama şimdi inan ki nasıl büyüdüğünü bilmiyorsun 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bizdede tam tersine benim oglum 8 aylik ben bitane daha  istiyorum  esim istemiyor
0 oy
(15,320 puan) tarafından
Yalnız o arkalı önlü kendi kendine büyümüyor ben aynı anda iki çocuğa bakamam bakarım dersen ben doğurur çekilirim kenara sen bakar büyümürsün de 
0 oy
tarafından
Postuma bak istersen :))
(2,403 puan) tarafından
Gördm ghnytbvrv:))

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 390 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 328 göst.
0 oy