0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar bir kızım var adı Nazlı isminden de malum çok nazlı ve yaramaz şimdi ikinciye hamileyim 35 haftalık Allah'ın izniyle kızım olucak ve 3 haftam kaldı doğuma sezaryan olucam ama hala ismine bir türlü karar veremedim çok aşırı kararsız kalıyorum Nehir ismi nasıl sizce ve Nehir isminde bebeği olanlar acaba huyu felan nasıl gerçekten isim çok önemli fikirlerinizi paylaşırsaniz sevinirim :)

7 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Aslı nasıl hem uyumlu da. Nehir diye birini tanımıyorum
(313 puan) tarafından
Aslı da çok yakın arkadaşımın adı hiç düşünmemiştim canım
(11,217 puan) tarafından
Benim kızlarımın adı da yakın cok hoş duruo

Dilay

Simay
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Kızımın adı ayza adı gibi ay yüzlü ama çok yaramaz
(313 puan) tarafından
Ya böyle bir kaç isim beğeniyorum ama eşim her bulduğum isme birşey buluyor ilkinede o karar verdi zaten güya ikinciye ben karar vericekdim ama yinede karışıyor biraz daha böyle basit bilindik isimler seviyor
0 oy
(221 puan) tarafından
Komsumun kızları nazli ile nehir nazli ismi gibi ve fena nehir kucuk yasina gore olgun biraz daha sakin yapiya sahip
(1,018 puan) tarafından
Benim kızımın adida nehir yere göğe sigmiyo çok yaramaz :))
(313 puan) tarafından
Ya benimde kızım nazlı olan asiri yaramaz ve aglak çocuk yani bir Allah bilir ne çektiğimi birde ben bilirim o yüzden aslında böyle daha sakin naif bir isim ariyorum ama baksanıza nehirde yaramaz felan diyolar:)
(1,018 puan) tarafından
İlla isme.cekmez bence ya bazen ilk çocuk yaramaz ikinci naif olur derler benimki ilk belki ondan
(313 puan) tarafından
İnşallah ikinci bebeğim öyle olur sakin bir çocuk olur benim kızım hem yaramaz hemde uyku sevmeyen bir çocuk o yüzden çok zorlandim bakalım ikincisi nasıl olucak:)
(1,018 puan) tarafından
En zoru uyku zaten şükür ben yaşamadım uykuda çok problem yasattmadi ama çok yaramaz ya tek evimizde değil her yerde öyle bı yere gidelim illa bişey yapiyo :)eve bari kitliyim ikimizi çevreye ful zarar olduk
0 oy
tarafından

Nazenin koy naif olsun :)

(1,018 puan) tarafından
Ay ne güzel isim
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Lena ya da Lina koy  benim ve kızımın adı =)))
(11,217 puan) tarafından
Ya elim işk kızımda ılla lina olsun fie başımın ettını yedı ama yok luna yagı gıbı dedim koymadım:)
(3,535 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kız:D
(1,018 puan) tarafından
Lena çok hoş
0 oy
(211 puan) tarafından
Yeğenim var Asel adı çok beğeniyoruö ben demiştim onlarada zaten cennetteki bal dan bahsedilen bal anlamına geliyor huzur sevgi muhabbet anlamınada geliyor :) sakin bir bebekti 3 yaşında hala sakin
0 oy
(30 puan) tarafından
DEFNE kızımın adı  Allahım ilgi onda olsun diye bir sevimlilikler bir oyunlar görsen  yaramazlığı hiç yoktur, sadece çok ilgi meraklısı oluyorlar
(313 puan) tarafından
Aslında bu ismide eşim çok istiyor güzel isim diye düşüncelerimin arasında yaramazlıgi yoktur diyince can evimden vurdunuz beni :) diğer kızım aşırı yaramaz öyle böyle değil çok hareketli bir çocuk baş edemiyorum bazen o yüzden ikinciye isim koyarken birazda ona bakarak koymak istiyorum belki bir umut öyle olur diye :)
(30 puan) tarafından
Benimde 2. Sırada kızım. Dediğim gibi gercekten hiç yaramazligini görmedim, isimle mi alakalı orasını bilmem ama. Durmadan kedi gibi gelir başını omzuna yaşlar, bir anda gelir sarılır, hep sevilsin istiyor  2 oğlum var, onlar çok yaramaz, sizi anlayaniliyorum
(313 puan) tarafından
Kız çocukları başka oluyor zaten çok daha sevecen merhametli oluyolar bence kendilerini sevdirmeyi biliyolar
(30 puan) tarafından
Aynen öyle :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 239 göst.

379,714 soru

11,366,633 cevap

34,848 kullanıcı

...