0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (513 puan) tarafından

image

image

image

Cogaliyor sanki pazartesi çocuk doktoruna götürüp rica edecem bakar mısınız diye randevusuz randevu en erken Çarşamba ya buldum çünkü :( ateş vs yok ama 8 aylık bebeğim acaba dis cikaracakta ondan mı diyorum deli gibi kasimiyo ama kasiniyor arada kasıyor çünkü :(

8 Cevaplar

0 oy
(37 puan) tarafından
El ayak ağız hastalığına daha çok benziyor 
(513 puan) tarafından
O ne nasıl gecer
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Kızlar bileniniz yokmu
0 oy
(1,943 puan) tarafından
**** sanki sırtında kini çok benzettim 
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Canm bi doktordan duymustum u.yuz boğazdan yukarısına çıkmazmış kafasında da çıkmış u.yuz degildir
(313 puan) tarafından
Çıkıyor canım yigenim **** oldu kafasında her yerinde çıktı ve çok zor atlattılar
(108 puan) tarafından
Ayn. Ya sorma gidip oturamiyorum kokudan o derece
(108 puan) tarafından
Bı iki aydır var bunlarda giden bişey de değil valla temzilikte olmayınca zir
(513 puan) tarafından
Her yeri siliyorum sirke ile kapıları çamaşır suyu ile sadece bebeğim de var ama bizde birsey yok anlamadık yarın götürecez doktora
(108 puan) tarafından
İns değildir alerjide olablir her çıkana****z diyemeyiz doktor kesin bişey soyler
0 oy
(15,289 puan) tarafından
Bilemedim dostum Allah'ım şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Cnm çocuk doktoru anlamaz.cildiye ye götür rica et doktora
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oyyy kuzum yaa,kız bi acile götür bacım yazık bebeye 

Alerji gibi geldi bana
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Bez bolgesi isilik ile başlayıp egzamaya dönmüş gibi görünüyor diğer yerlerdeki sorununda sert ve kuru ise alerjik egzama olma ihtimali çok yüksek bol nemlendirin gunde 4-5 kez tum vucut kasintisi hafifler kuruluk azalir.sicak su ile yikanmasin banyoda ilik su sadece pamuklu giysin ve  terletmeyin sık bez degisimi yapin belindeki popaya dogru asagi inmesin cildine islak mendil vs kesinlikle kullanmayin Dr gidene kadar bapantol sensidaily kullanabilirsiniz yada mustela stelatopia intense olur Dr uygun kremi verip atığın geçmesini sağlayıp uygun nemlendiriciler önerecektir 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 182 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mercimek tanesi (1,672 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
20 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...