0 oy
1,350 göst.
Diğer kategorisinde (10,632 puan) tarafından
Kızlar dün pazar ve market günümdü neyse 150 verdi pazar için 100 harcadım hafta içi bide süt alıyorum markete gittim 1 tane yağ aldım 150 bide 39 TL ye ömür aldım 189 sadece başka hiç bir şey almadım şimdi de dedim ki yumurta alsana bitmek üzere dedim dun dünyanın parasını verdim sana gelişi guzel harcama sende tutumluluk bilmiyorsun ne biçim kadınsın sen diye bir sürü saydı daha bunlar hiç birşey 

Neyse simdi getirden 180 TLlik sadece abur cubur aldı bakın sadece abur cubur var 

Normalde yağ almayacak olsam asla bu kadar almam para verdiği haftalık para en fazla 200 olur 

Kendine aldığı seyleri hiç saymıyorum bile 

İçimi dokmek istedim sadece yani çok mu almışım bu kadar abartılacak Allah aşkına 

54 Cevaplar

0 oy
(9,129 puan) tarafından
Kendi çıkıp alsın dışardan görsün dünyanın parasına kendi ne alacakmiş
-Reklam-
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Eşin uzayda mi yasiyo acaba dünyadan Bi haber her şey ateş pahasi olmuş zaten senin aldığında neki ben 4 bin aylık market alışverişi yaptım hiç lüzumsuz biseyde almadim valla bize 1 ay bile yetmez Rabbım  akıl fikir versin ne diyim artik
(10,632 puan) tarafından
Kız asla vermez de almaz da yani bazen evde yemek yapacak malzeme olmaz kendisi dışarıda yer gelir
(10,414 puan) tarafından
Rabbım eşini düzeltsin sende dua et böyle hayat insana zehir olur valla
(10,632 puan) tarafından
5 senedir zehir gibi zaten cnm
0 oy
(829 puan) tarafından
Canım o para değil ki valla agdaya gidiyorum 250 TL verip çıkıyorum . Markete insan gidince lazım olanı almak zorunda herşey ateş pahası zaten o parayla birşey alinmaz ki . Eşin nerde yaşıyor acaba 
(10,632 puan) tarafından
O taş devrinde kalmış cnm
(829 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ekonomiden haberi yok ya  da markete gitmemiş benim esimde birşey lazım olunca al derdim sana para verdim niye almadın derdi yetmiyor ne yapayım dedim nasıl yetmiyor diyordu git kendin al gör dedim . Yeni eve geçtik market baya uzak 2 aydır o alıyor sesi çıkmıyor herşey çok pahalı diyor
0 oy
(829 puan) tarafından
Geçen cumartesi günü yeni evin mevlidini verdim 5 kg pirinç 4 kg tavuk eti ve salata malzemesi aldı eşim  780 TL fis getirmişti kola ekmek tatlı şeker lokum  bisküvi yi de başka yerden aldı kırmızı etim ve diğer malzemelerim evde olduğu halde ne kadar gitmediyse 2 bin TL gitmiştir
(10,632 puan) tarafından
Ah cnm ah
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Canım ben he gün 200 e yakın harcıyorum içinde bana ait gram bişey yok ev ihtiyacı yani çok normal zaten yağ aldığında otomatik gidiyor 
(10,632 puan) tarafından
Hergun hiç markete gitmem cnm gitsem ohoooo
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Evin ihtiyacını neden sen alıyorsunki canım kendi alsın bırak 
(10,632 puan) tarafından
Evin karısı omuymuş
(1,239 puan) tarafından
Evin erkeği alır benim bildiğim biz beraber çıkarız o yüzden fiyatlardan ikimizinde haberi var fazla diyemiyoruz
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kız 200 lira bana 4 gün gitmiyor ekmek olmuş 5 lira 4 tane ekmek bide kızım her gittiğimizde cips alıyor yani 4 gün sonra para bitiyor eşime diyorum yeniden veriyorum 
(10,632 puan) tarafından
İşte cnm.maalesef
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Getirden abur cubur söylüyorsa evin eksiklerini de söylesin canım. Ben artık markete harcadığım parayı saymıyorum bile. Herşey o kadar pahalı ki 200 lira para değil artık. O kadar laf duyup oturacağını. Şu eksik dediginde para veriyorsa al bu parayı git kendin al bana laf sayma sonra de. Zamlanan ürünlerin acısını senden çıkarıyor anlaşılan. Gücü sana mı yetiyormuş. Kusura bakma da kocan tam bir gavat. 
(10,632 puan) tarafından
Kız gitmiyor almaz evin karısı ben miyim der almaz
0 oy
(313 puan) tarafından
Sen niye görüyorsun ki marketi bırak kocan alsın görsün herşeyi o yapsın sanada hesap soramasin ne sacma bir konuşma üslup öyle insan hiç karısından paranın hesabını mi sorar ya üstelik aldığında birşeyde yok zaten market dünyanın parası olmuş 
(10,632 puan) tarafından
Almıyor işte
0 oy
(43 puan) tarafından
 Bence eşin gitsin pazara markete liste yap görsün bı fiyatları ben pazarda
(10,632 puan) tarafından
Gitmez cnm almaz
0 oy
(43 puan) tarafından
 Bence eşin gitsin pazara markete liste yap görsün bı fiyatları
0 oy
tarafından
Esin bizimle ayni ulkede yasiyor degil mi?

Hani 1 paket sutun 20 tl, bir kilo etin 150 tl oldugu ulkede?
(10,632 puan) tarafından
Kendisini Amerika'da falan sanıyor herhalde
0 oy
tarafından
Markete ıvır zıvır almaya giderken en az 400 tl harcarım ihtiyaç sonuçta yapacak bir şey yok herşey pahalı 
(10,632 puan) tarafından
Ama anlatamıyorum
0 oy
(48,952 puan) tarafından
deseydin ya bunlar ne abur cubur mu önemli diye
(10,632 puan) tarafından
Kız bir sürü laf saydım da anlayan kim
0 oy
(509 puan) tarafından
Beterin beteri var ayda 100 bazen 200 verirdi pazar alış-verişi için çoğu zaman vermezdi aşırı cimriydi hastalık 200 veriyormuş yine iyi ayrıca abur cuburu bırak evin normal ihtiyaçlarını bile tam almazdı olduğu gibi anasına veriyor du maaşını 4 aydır ayrıyız boşanıyorum kurtulacağım inşallah o pislikten 
0 oy
(439 puan) tarafından
Laf etsede herşey aldiriyorum mecbur ne yicez.4 bin aylık market masrafimiz zaten pazarı saymiyorum
0 oy
(5,119 puan) tarafından
Madem tatava yapıyor listeyi yaz ver eline kendisi alsın. Biz 250 lira harcıyoruz sadece pazarda o da az az almamıza rağmen. Market alışverişimiz 500 den aşağı olmuyor asla 4-5 parça bişey aldığımızda bile. Aylık 3-4 bin lira sadece mutfak masrafımız var. Madem harcamanı istemiyor her gün makarna yap. Bi salça 40 lira olmuş senin suçun mu yani
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Seninkinin market fiyatlarından haberi yok galiba o paraya ne oluyorki cok diyo birde
0 oy
(421 puan) tarafından
Pinti cimri kocan var demeki sana cimri.kendi alıp zikimlansin ozaman 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Esin hangi zamanda yaşıyor canım pardon piyasa fiyatlarından haberi yok galiba

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 398 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 716 göst.