0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar buradan paylaşım yapıp fikirlerinizi alıyordum sürekli. Ve artık bugün gücümün kalmadığını ve boşuna eşim in çaba sarf etmemem gerektiğini anladım.. Dün görümce de buradaydı güzel bir kahvaltı hazırladım eşim çaya bahane buldu sonra üt almıştım haftasonu tatlı yaparım diye kaynatmak için döktüm kardeşinin yanına ona bahane buldu sonra kardeş bir tane tabağı mutfağa götürdü diye sen niye götürüyorsun deyip kardeşini oturttu, akşam görümcemi anneannesine bıraktık arabadan inerken kız bir teşekkür bile etmedi konuşmadan çıktı gitti kayınvalidem kızı bizdeydi bir kere bile aramadı beni nasılsınız diye yaptığım yemeklere bahane buldu midem bulanıyor diye yemedi. Bunlar birikti bende. Sabahta eşimle konuştuk. Sakin bir şekilde anlattım ben iyilik yapmak istedim size ama sne beni geri ittin nezaketen bir teşekkür etmeni beklerdim dedim. O da yok sütü aldıysan niye faaliyete geçirmedin diye kendince savunmaya çıktı. Yaa süt kokuyordu kardeşime de sordum o da aynısını dedi deyince ben delirdim. Benim sözümün bir hükmü yok 15 yaşında ki çocuğun demesiyle mi onayladım dedim. Ondan sonra küstü sabahtan beri girmiş odaya benimle konuşmuyor güya tepki gösteriyor. Bıktım usandım artık siz olsanız dayanırmısınız yaa ben bıktım ondan uzaklaşmak istiyorum artık sıkıldım. 

5 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Çok zor bir esin var 
tarafından
Evet çok zor bir eşim var ve ben artık sıkıldım. Kardeşine nasıl davrandığını gördüm kardeşini kıskanmıyorum ama bu adam bana öyle davranmıyor güya o küçükmüş çocukmuş yaa ben neyim yaa eşinim yuvasını yıkacak haberi yok. Kardeşi defoldu gitti arabadan inmiş hiç konuşmadan bir teşekkür etmeden ona birşey yok eşime saygı duy yok o öyle yaparsa bende kendi kendimi korurum.
-Reklam-
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Sen haklısın valla o ne öyle kocan çocuk gibi odaya girip küsmek nedir aynı karı gibi bir erkeğe hiç yakışmıyor bence
tarafından
Evet bence de yakışmıyor ve ben artık bu huyundan bıktım usandım. Artık umursamaz oldum bende
(4,951 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim gerçekten zor hakkında hayırlısı
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
tarafından
Amin sağolun.
0 oy
(15,209 puan) tarafından
Çocuğunuz var mı dostum
tarafından
Hayır yoktur.
(15,209 puan) tarafından
Yani dostum eski postlarina da şöyle bı göz gezdirdim. Eşin zor bir insan gerçekten. Hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sen cok savunup üstünü örtüodun her postta fark edıodum ama eşin büyümemiş bir cocuk cok cok cok sorunlu yani ömrğn çüriyecek onu büyütene kadar bunu göze aldıgını düşünüodum hakkında hayırlısı
tarafından
Emin olun üstünü örtmedin sadece eşimi kimse kötü bilmesin ya da ona kimse birşey demesin diye herkese karşı durdum ben ama ben bunu yaptıkça o beni umursamadı üzerime konuştu da komultıbir kere gönlümü almadı. Güzel ve bakımlı bir kızım bazen beni haketmediğini düşündüğümüz bile oldu
(1,572 puan) tarafından
Yok Zelal bu ne bence biliyo musun? Ailesi böyle erkekleri asalak yetiştirmiş, öz benlikleri gelişmemiş. Hep hazira konmuşlar icecekleri bi bardak su önlerine gelmiş, bu yüzden kadın hep öteki yeri gelince aşçı yeri gelince utucu. Gorumcem kim ya ona sorup is yapcam gorumcemden bile fikir alip uygulayacaksam onunla evlenirdim yani:D sacmalık
(11,217 puan) tarafından
İşte aılenin şımarık sırumsuz kusüp trip atan cocugu buda kadının basına kalmıs her yaptıgı bir sacmlık. 15 yasındaki kardeşini karısını üstünde görüo
(1,572 puan) tarafından
Keşke erkeklere evlenebilir ehliyeti verilse

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,200 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 637 göst.
28 Mayıs 2020 Aile kategorisinde İnci 67 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,369 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu