0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
Hamarat kadınlar sabah saat kaçta uyanıyor sunuz. İşiniz kaçta bitiyor. Boş zamanlarinizda neler yapıyorsunuz. Ben bu aralar öyle tembel olmuşum ki öğlenden önce uyanamiyorum. Gerçi geç uyuyoruz ama yinede. Üstünde büyük bir ağırlık var. Gece niyetleniyorum erken kalkicam diye ama yok olmuyo. 

34 Cevaplar

+1 oy
(1,733 puan) tarafından

En erken ben sanırım . 5 buçuk da ayaktayız hadi en geç 6 da o da çok nadir . Hamaratlıktan değil mecburiyetten buarada:( 

(99 puan) tarafından
Niye kız
(1,733 puan) tarafından
Çocuğum erken uyanıyor canım
-Reklam-
0 oy
(10,039 puan) tarafından

7de kalkiyoruz ama hicde hamarar degilim:D

(473 puan) tarafından
Kız yedi de çok erken değil mi. Ne yapiyon o saate
(10,039 puan) tarafından
Kalkiyorum bebemi kaldiriyorum :D
0 oy
(12,856 puan) tarafından
12 gibi uyanıyoruz 2 gibi işim varsa bitiyor :)
(473 puan) tarafından
Oh ne güzel
(15,212 puan) tarafından
Çocuk da mı 12 de uyanıyor.
(12,856 puan) tarafından
Evet canım ikisi de 12 de uyanır :)
0 oy
tarafından
6-7 arası. İsimde öğlenden biter sonra yan gel yat oğlan yatınca bende yatarım genelde
(473 puan) tarafından
Kız çok erken uyanıyon sen nasıl akşam oluyor sana
tarafından
Oğlanı yeni jyuttum sjsjs ve şimdi kıçım yer gördü sen dusun
0 oy
(2,884 puan) tarafından

Bende köşede beklim

Fikir olsun 

(473 puan) tarafından
Sende bendensin herhalde
(2,884 puan) tarafından
Gündüz saat 12 da kalkarız
0 oy
tarafından
7-8 gbı uyanırız her zman eşimi işe gönderirim biz kahvaltı iş güç yaparız öğlen olur kızımı doyurup yatırırım sonra yemek ve tv keyfi ☺️☺️
0 oy
tarafından
kızım kaçta uyanırsa en geç 10 da ayaktayız 
0 oy
tarafından

7-7.30 arası :)

0 oy
tarafından
Mecburiyetten 7 8 arasi kalkiyoz:)) iş desen hic bitmiyor benim isim:(
0 oy
(829 puan) tarafından
Ben pek hamarat sayılmam gece kızım uyutmuyor çok uyanıyor ikinciye hamileyim. Sürekli uyumak istiyorum var nerdeee . 8 de kalkıyorum ev temizle yemek sınav çalışıyorum zamanım kaldıkça kitap okuyorum yemek falan bı bakıyorum akşam olmuş 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
7:30 da kalkıyorum canım.
0 oy
tarafından
gece 3ü etmeden uyuyamiyorum gece bulasik makinami boslatyorum oyuncaklari topluyorum camasir varsa asiyorum sabahta eşime kalkiyorum 6daa sonra 8 de geri yatyorum 12 de uyaniyorum 38 haftalik gebeym
0 oy
(221 puan) tarafından
8bucukta kalk eşi ise gonder çay suyunu koy kaynanaya kadar yatakları evi topla sonra iki çocuga kahvaltı yaptır sonra kahvaltıyi topla çocukların üstünü giydir çocukların dağıttığını topla sonra büyüğünü okula bırak eve gel sil şupur 2de bitiyo sonra küçüğüne öğle yemeği yedir yatır sonra snde yemeğini ye dinlen bı iki saat yemek yap akşam yemeğini sonra saat 5e geliyor kız okuldan geliyor ona yemeğini yedir sonra bulaşigini topla akşam yemegide hazır sonra eşini gelene kadar dinlen eşin gelince yemek ye eşinle onun bulaşığıni hallet çay vakti iç topla v yat bu yani iş bitmez bitmez 
(473 puan) tarafından
Offf okurken yoruldum yaaag
0 oy
(6,681 puan) tarafından
6da kalkarim eşimi işe yollarım 7de oğlumu uyandiririm yedirir içirir okula gotururum.sora gelir evi toplar tüm işlerimi yaparim öglen yemeğine kadar..hele bide 3yaşinda kizim var onunlada ayrı ilgilenirim..12.15de oğlumu okuldan alırım yine yedir içir ödevlerini yaptır falan..15.30da ozel derse goturuyorum tekrar eve donuyorum akşam yemeyini yapiyorum tekrar oğlumu dersden aliyorum sora yine yemek içmek odev..her gunum boyleee
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuk yok galiba sende :D sabah 8 de gün başlar bize. Klasik ev işleri işte. Örgü örerim fırsat buldukça ördükçe rahatlarım. İşim erken biter ekstra iş bulmazsam tabi kendime. Mesela bu skşam az önce bitti işim, oğlum bey yatarken sürpriz kurabiye siparişi verdi onu yaptım ve yatıyom :D
(473 puan) tarafından
Kız ne 6 aylık ve üç yaşında iki kızım var. Onlarda benimle beraber geç uyurlar oyuzden geç uyanırlar.
(25,224 puan) tarafından
Heee geç kalkınca ven saf gibi oluyorum o gün asla işim bitmez hemen akşam olur sevmem geç kalkmayı en geç kalktıgım saat 9 :)
(473 puan) tarafından
Oo maşallah o enerji den bana da lazım. Ben 11 12 arası anca
(25,224 puan) tarafından
Yok anam hayatta uyuyamam. Kayınvaldem bende kalıyo az önce dedi yeter otur artık sen hiç yorulmuyon mu dedi :D oturamıyorum ya sıkıntı var bende :D
0 oy
(1,918 puan) tarafından
6 da kalkiyorum isime gidiyorum 4 ten sonra anneme gidip cocumls ilgileniyorum eve gelip yemek camasir bulasik 1 haftayi tamamliyoruz 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben 6 buçuk canım rşim kahvaltı eder gider geri yatağa girerim oyalanırım kızım kalkana kadar uyurum o şekilde
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Fırsatım varsa yatabildigim.kadar yatarım. Uyumayı yatmayı çok severim. Ama oğluşum 8.30 da uyanır genelde. Sonra uyuyamam. İşlerim de canım ne zaman istersem o zaman başlarım. Genelde öğleden ssonra daha dinç oluyorum. Sabah iş yapmayı pek sevmiyorum. Enerjik olmuyor. O yüzden ne zaman biter belli olmuyor
0 oy
(383 puan) tarafından
Sabah 7 de kalkarım önce kendim hazirlanirim sonra kreşe gidecek oğlumu sonra da anne anneye bırakılacak kızımı hazırlarım. Sonra önce kızımı sonra oğlunu bırakırım. En az 8 saat derse girer sonra önce oglumu sonra kızımı alır eve dönerim. Yemeklerini yedirir etrafı toplar varsa çamaşır ütü vs vs yaparım. Onları tek tek uyuttuktan sonra sınav okur e okul işlerimi halleder en erken 2 de falan uyurum .sonra yine o dongu başlar. Hele bir de her 3 güne 1 hastalık getirir oğlum mütemadiyen. Hafta sonu olsun dinleneyim diyemezsin lkisi birden hastalanır. Bazen cumaya dayanamayarak perşembeden hasta olurlar 
0 oy
tarafından

9.30 10 bazen 11 de uyanıyorum

En geç iki de işim biter bütün ev işi bana 1 saat falandır

Boş vaktinde de burda takılıyorum biraz bakım falan yapıyorum kendime kahve falan içerim öyle :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 628 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 410 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gulnazyilmaz (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,396 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 136 göst.