0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar oğlum 3,5 yaşında asitli şeyler hiç içmedi eltimin çocukları içiyor her seferinde onada verelim diyor içmez diyorum yemekle birlikte iyi gider diyor benim ki içmiyor diye hatta daha bebe diyorlar ne alakası varsa eşimde sevmez eve almıyoruz ben seviyorum da eşim benimde içmeme izin vermez ki hamileyim birde nesye yeğeni 3 yaşına girecek vay efendim o içiyormus benim ki niye sevmiyormus böyle saçmalık mi var

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
meyveli sut alirim cogunluk asitli pek vermem
(1,248 puan) tarafından
Bende meyveli süt yada meyve suyu içer
(10,037 puan) tarafından
Ayy kizlar meyveli sutte vermeyin ya onlarda cok zararliymis. Biz evde erik suyu yapiyoruz bol bol benimkide 27 aylik onu icer hep. Ayran kefir
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hazr hıcbısı içirmiyorum ne asidi ne kolası:) sacmalamasınlar yaa el ladr coxuk minicik cgeri şimdiden öldürüyolar marifetmiş gbi cok saglıklı ya siz icin dye cevap ver sende
(1,248 puan) tarafından
Bende vermiyorum geçenlerde annemlere geldiler benim oğlumdan küçük oğlu mutfakta cila gördü kendini yırtıyor bundan icicem diye tamam annenden izin al diyorum yok ayy verem oldum çocuğa
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sağlıksız şeyleri bide marifet gibi dayatmaları yok mu İsrail misin be elti
0 oy
(3,681 puan) tarafından
2 buçuk yaşında market meyve suyu bile içmedi versem de içmez ablamın kızı var herşey içiyor 2 buçuk yaşında colaya bile su koyup veriyorlar öyle sanki zararı yok gibi bahaneleri de istiyor dinlemiyor diyorlar
0 oy
tarafından
Yemekle iyi gider dedigi 3.5 yasinda cocuk di mi?

Bazi insanlarin beyin kivrimlari olusmamis cidden.
(7,193 puan) tarafından
Yakinda balığın yanına da rakı vermezler umarım :/
tarafından
Yani raki balik, bira patates, sarap peynir bunlar da iyi gider mesela e verelim o zaman iyi gider diye.
Olay sacma aciklama ondan daha sacma.
0 oy
(546 puan) tarafından
Ya benim anlamadigim sey ben sana karismiyoken sen ne israr ediyosun veya aa niye yedirip icirmiyosun deyip bide israrla ufacik yavrulara vermeye calismalari sacma sapan besin degeri olmayan seyleri.Ben cevremde ekmek paketli gida icecek vs yedirmek istemiyorum diye baya baya yanlis birsey yapiyomus gibi algilaniyorum mesela.Oyle doymazmis filan.Ya birinin cocuguna neden karisilir ki ne hadle ben hayatimda kimsenin cocuguna karismadim yorumda bulunmadim kendi kardesim haricinde.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
3 yasina girmek üzere en büyüğü daha tadını bilmez vermemde 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Övünülecek bir tarafı var bir de marifet gibi anlatıyorlar ne garip insanlar var
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Vermem verirsem de bardağı yarım su yarım kola yaparım kizm Nisan'da 5 e girecek verdiğim zaman hala yarı yarıya yapıyorum asit midesini yakmasın diye 
0 oy
(8,918 puan) tarafından
Ay çok küçük daha üç yaşındaki çocuga ne asitli içeçeği. Koca adama bile zarar yani. 
0 oy
tarafından
3. Sınıfa giden oğlum var çok nadir ayda 1 kere alırsak 1 çay bardağı içer 19 aylık oğlum var 2. Küçüğüm ona asla vermiyorum 
0 oy
(909 puan) tarafından
Kola meyve suyu meyveli süt asla vermem hepsi zararlı katkı maddesi var. Evde yapıyorum meyve suyu. Kefir ayran içsin daha iyi 
0 oy
(613 puan) tarafından
Vermiyorum ben 3.5 yaşında Meyve suyunu falan hep kendim hazırlıyorum 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende vermedim ama okula başladı arkadaşları içince oda içmeye başladı büyük olan 10 yaşında birgün bile içmez ya ayran süt ve su geri kalan hiçbir şeyi içmez 
0 oy
(8,323 puan) tarafından
İyijidr sevmıyo canım bosver zaten su aılenın gereksız tutumu da csn sıkıcı benım kızım içiyo bizden görürse bızde sık almıyoruz azıcık bakar tadına o kadar
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Verme canım büyüklerin bile icmemesi gereken bişey. Bizimkiler bazı şeylerin yanında alırlar bende çocuklara karadut özüyle kendim yapıyorum. Maden suyuyla karadut özünu karıştırınca asitli içecek oluyo. İki oğlum da çok sever. Önceden koladan falan isterlerdi şimdi hiç istemiyorlar çok şükür.
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Marifet mi ya  sigara da versinler ellerine tam olsun bari ne ahmakça bir davranış ... Benim kızım üç yaşında soda harici asitli içecek bilmez . Bizim eve hiç girmedi çok şükür ikimizde tercih etmiyoruz.
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Meyve suyu alıyorum yada yapıyorum ama çok bizim ictigimizden İsterse şu katiyorum
0 oy
(3,794 puan) tarafından
asitli içeceği geçtim hazir meyve suyunu bile çekinerek ayda yilda bi alir veririm. mandalina suyu sıkıyorum. üzum hoşafı dut hoşafı ballı süt ayran . bunları veriyorum icecek olarak asitli icecek almam eve ayda bi bazen canim cekerse soda alirim kendime 
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Bende vermiyorum benimde kendi nenemler asla dinlemiyor 

Beni annem orda kalıyor e bakkal var yiyecek getirelim danone verelim ağlıyor kola içsin daha neler neler ay laf anlatmaktan usandım geçen kuzenim hazır nudıl varya nasıl yazılır bilmiyorum ondan yiyor nenem tutturmuş çocuğu bundan al diye dedim makarna yaparım onun yerine o güzel bak o yiyor diyor kuzenim 14 yaşında benim kız 2 çıldırdım :dizzy:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,813 soru

11,369,641 cevap

34,852 kullanıcı

...