0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Kizlar benim buğra kuş beni hayal kirikliğina uğratmaya devam ediyor :( 

Sabah kediyle balon oynuyolardi kedi balonu patlatti bugrada "dalak tedi" dedi. Döndüm ney annecim anlamadim dedim "anne tedi talak" dedi :D 

Gülsem mi üzülsem mi bilemedim geçen aylarda da bana "mal item" yani mal irem diyodu pedagogla hallettik unutmuştu. Şimdi pedagog deteğimiz bitti hersey yolunda derken bugün kediye ***** kedi dedi. 

Eśimde bende evde asla bir birimize çocuğun yaninda o tür laflar etmeyiz nerden nasil kulak aşinalığı oldu bilmiyorum. Pedagog umursamiyin unutur demişti bana mal irem dediği zaman, ama bu ***** kedi lafini ağzina takmiş tekrarlayip duruyo napiyim ben nasil bi yol izleyim

9 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından

Benimki üç yaşında biz de sanane demeyiz ama bana sanane anne benden diyo:ermm:

(1,403 puan) tarafından
Benim ki 19 aylik nerden buluyo böyle kelimeleri ben anlamiyorum. Elimden geldigince bu tür şeylere dikkat ederim hani ilerde okulda veya toplum içinde rencide olmasin güzel dilli olsun diye ama nâfile yani
(13,825 puan) tarafından
Çocuklar iste ben de anlamadım nerden duydu öğrendi .ben benim canımı skma ama diyordum mesela onu öğrenmiş benden benim cnmi skma anne diyo:⁠-⁠D:⁠-⁠Dgeçen babasına ismini söylüyor gülüyor o da dedi neden baba demiyosun bakayım ee annem de oyle diyor diyo çok fenalar cok
(1,403 puan) tarafından
Yeni nesil bomba gibi valla
(13,825 puan) tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
o kelimeyi farkli bi kelime ile unutturmaya calisabilirsin  , yazin benim kiz da manyak kelimesini ogrendi . mayo ile degistirdim o kelimeyi , hemen unutmustu 
(1,403 puan) tarafından
S.alak kelimesini neye çevire bilirim ki yaa
(3,862 puan) tarafından
salatalik :) aklima ilk o geldi valla
(1,893 puan) tarafından
Sakar diyebilir
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Sakın gülmeyin, siz güldükçek oğlunuz kullandığı kelimenim güzel bir şey olduğunu düşünür ve asla birakmaz. Çok da üstüne düşüp kızmayın ki inatlaşıp devam etmesin. ***** kedi dediğinde kedi çok tatlı değil mi anneciğim tatlı kedi güzel kedi deyin zamanla unutur zaten 
(1,403 puan) tarafından
Ay bu mantikli bu deniyim saol canim
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Benim oglumda sinirlenince köpek diyor bize :/ 
(1,403 puan) tarafından
Vazgeçiremediniz değil mi
(5,327 puan) tarafından
Hayır arada söyler babasına söylemez ama bana söylüyor maalesef
0 oy
tarafından

Benımkı de kızınca tukuruyo bıkere babasına sarılınca tuhuuu sana verdıfım emeklere demıstım 1 aydır neye kızsa tukurur, artık o tukurunce bır sure konusma benımle dıyorum konusuyor cevap vermıyorum :D

(1,403 puan) tarafından
Kanka buğra bana tükürse benim ankaiyetem tutar :D tukürüğe karşı fobim var ayni senin ayak fobin gibi adsfas
tarafından
Ay ayak deme sımdı bana ahshsh tadım kacmasın
0 oy
tarafından
Kedinin bakimi zor mu evde tuvalet olayi nasil oluyor ? 
(1,403 puan) tarafından
Bunu bana sorma :D 20 yasindayim 20 senedir kedi besliyorum annemgilde 8 kedi var kendilerine ait odalari var :D

Bana göre gayet kolay kişiden kişiye farklilik gösteriyo yani
(1,403 puan) tarafından
Şunu da ekliyim benim annem 17 yasindan belli obsessif hastasi hemde raporlu suan 42 yasinda cok zor zamanlar gecirdi hem kendisi hem biz. Tâkiiii ben eve kedi alip gelene kadar 9-10 senedir ilać kullanmiyo takintilari gitti :) 8 kedi diyince millet evi çöp ev saniyo ama değil
tarafından
Hayir hayir kedilerin şifasi var zaten annene şifa olmus habislerden korur kediler. Kedilerle ilgili yeterli bilgiye sahibim ve cok severim oglum da cok sevdigi icin evde beslemek istiyorum ayni zamanda şifasi ve pozitif enerjisi ve daha fazlasi icin ama cesaretim yok bu tuvalet konusu yuzunden tek o konuda tereddut ediyorum legen falan almak gerekiyor galiba
(1,403 puan) tarafından
Leğen olmaz :) kedi tuvalet kapları var kesinllikle kapalı al ama. açik alirsan ister istemez kedi kumu eşelerken etrafa siçratiyo yada koku yayiliyor. Benim önceki evlerim de cam balkon vardi hep ama şuan oturduğum evde açik balkon var o yuzden riske girip tuvaleti oraya koymadim minik oda var oraya koydum. Her gün düzenli temizlediğim için koku yapmiyor bide kapali tuvaletin faydasi
tarafından
Tesekkurler arastirayim
0 oy
(3,794 puan) tarafından
etraftan duyduysa o kelimeyi kullanmasi gayet normal . unutmasi icin duymamasi gerek cozum bu. 
(1,403 puan) tarafından
Yanii evet :)
(3,794 puan) tarafından
benimkilerde oyleydi bazi kelimelerin yerine baska kelime koydum  . çükümen diyorum kızınca benim oğlana  aklima nerden geldiyse :D benimde bunu unutmam gerek yoksa beni taklit edecek
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Bizimkide manyak diyor of
(1,403 puan) tarafından
Hayal kirikliği bu bebeler :D
0 oy
(399 puan) tarafından
Benim kızda iki buçuk yaşında köpek dyo vlla kardeslerine kızıyom ayıp günah dyom tekrar söylüyor nasıl öğrendi bilmiyorum.iki çocuğum daha var bitek bu söyler 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 198 göst.
0 oy
21 cevap 357 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Evlibyn (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.

380,157 soru