0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından

Kızlar doktordan geliyorum emin olmayarak kız dedi bacak arasında çıkıntı göremedim şuan dedi ve kıza benzettim dedi 11+2 günlük değişme olurmu sizce erkek istediğimden değil emin konusmiycagini bilsem asla söyleyin demezdim çünkü kendisi sordu soyliyimmi diye bende emin konuscak sandım meğer emin değilmiş ultrason resimlerimi ekliyorum bu arada aynı doktor tam bu haftada eltime erkeğe benziyor dedi ve kızı oldu

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(2,452 puan) tarafından
Bencede kızzz
(36 puan) tarafından
Ayyy :))nerden anladinizzz
(2,452 puan) tarafından
Bebekden, ve keseden
(36 puan) tarafından
Gönlümden kız geçiyor benim ilk zamndan beri ama oğlum olursa da asla gücenmem de kesin konusmiycagini bilsem söyleyin demezdim yaa kız olsun :))
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Değişir  aynı  şeyi  tam  bu haftada %80 kız  dediler  16 da  bir  öğrendi ki erkek 
(36 puan) tarafından
Aynı doktor eltime bu haftada erkek demişti kızı oldu bende tereddütte kaldım ultrason resmine göre sizce neye benziyorr
(2,055 puan) tarafından
Gönlündeki  neyse  o olsun  inşallah Bn ikisinede  benzettim
0 oy
(8,936 puan) tarafından
11+2de net belli olmaz zaten 12 ve üzeri ancak netleşir cnm 
(36 puan) tarafından
Zaten benzettim dedi bende kesin konuscak sandım yoksa asla söyleyin demezdim ya :))
(8,936 puan) tarafından
Heyecan işte olur böyle şeyler bende 12+1de doktora yapıştım resmen söyleyin nolur diye kesin söyleyemem ama dedi alttan muayne ultrason hepsine baktı artik %90 diyince o zaman soylettirdim :))))
(36 puan) tarafından
Ben asla sormadım ama aslaa :)) kendi söyledi soyliyimmi diye bilseydim söylemeyin derdim :))
(8,936 puan) tarafından
Olsun en azından tahminin oldu :)))
0 oy
(4,968 puan) tarafından
Valla özelde genelde doğru çıkıyor banada 12 haftada kız dedi değişmedi şimdi 27 haftalıgiz, senin ilk çocuk mu canım 
(36 puan) tarafından
Evet canım gönlümden kız geçiyor kesinlikle ama aynı doktor eltime bu haftalarda erkeğe benziyor dedi kızı oldu ondann :)
0 oy
(532 puan) tarafından
Cinsiyet değişmez arkadaşım doktor yanılır yanlis söyler :)
(36 puan) tarafından
Hahahah :))))) evet doktor yanilirmi acaba diye düşünmeden edemiyorum :))
0 oy
(2,537 puan) tarafından
11 haftalıkken erkek demişti dr umuz. Ayrıntılıda kız olduğunu öğrendik. 11 hafta çok erken 
(36 puan) tarafından
Bencede çok erken ama ben asla sormadım söyleyin dedi kendi dedi soyliyimmi diye bende kesin konuscak sandım nerden biliyim ya sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil de merak ediyoruz
(2,537 puan) tarafından
Ben de hep kız isterdim ama erkek olduğunu duyunca da çok mutlu olmuştum ama kız olduğunu duyunca eşim annem ne kadar çok sevinmiştik. İkinci de kız olsun çok istiyoruz sağlıklı şekilde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 125 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ayselkadir (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 375 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Periii2 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.