0 oy
1,333 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Lütfen LİNÇLEMEYİN kaldıramıyorum artık sadece ben mi haklıyım eşim mi onu söyleyin

Bilmeyenlere söyliyim eşimin ailesi ile altlı üstlü oturuyoruz ama sabahtan akşama kadar onun evindeyiz yeme içme para herşey bir bende bu durumdan bıktım 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

25 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Burda ınsanların dolduruşuna gelme gt eşinle yüz yüze sakin bir şekilde derdin neyse konuş evli ıkı ınsanın arasına 3. Kişi girerse olacağı varsada olmaz bozulur (linç değil öneride bulunuyorum )
tarafından
Cokkez anlattım ama hiç bir zaman tamam yukarda kendi evinde kal inme demedi
tarafından
Esinin ailesi asiri baskici bir aile galiba ataerkil zihniyeti baskin demek istiyorum esini bu zihniyete hapsetmisler kistirmislar resmen ailesinin sozunden korktugu icin evinde yasayamiyor
tarafından
Doğrudur kuzum haklısındır yada haksızsındır biz bişey yapamayız bir gün mutlu olursun paylaşım yaparsın başına kakınç ederler bugünü eşinle aranda yaşayın 3.kişiler ne söylerse söylesin faydası olmaz size siz ıkı kişi evlisiniz gerekiyorsa aile terapistine gidin bişey yapın yani
-Reklam-
+4 oy
(1,236 puan) tarafından
Gözüme tek çarpan şey eşin ağzını hiç bozmamış :) 
(218 puan) tarafından
Her insan bir değil ki cnm ya bi de şu var adımız el Kızı kocan da olsa seni düşünmez ilk ailem der
(7,036 puan) tarafından
Biz el kızı istek onlar ne peki onlarda bize el oğlu önemli olan o eli aradan kaldırabilmek bir aile olmak
(218 puan) tarafından
Hahaha ama erkek yerinden oynamıyor evlenirken kız ona gidiyor ailesi hayatı değişen kız oluyor el Kızı diye görürler işte bunun için
(7,036 puan) tarafından
O eskkdedni canım erkekte ailesini brakip başka bir evde yuva kuruyor sonuçta yani ikiside birbirine girmiş oluyor
(10,359 puan) tarafından
Küfürden ağır ifade var orada eşinin sözü emirmiş. Yani kadın da emir eri. Cidden küfür etmemiş olması iyi olduğu anlamına gelmiyor
+3 oy
tarafından
Kocan tam bir hanzo. Sen de çok mantıklı bi insan değilsin. Tencere kapak nazlıcım
tarafından
Hangi cümlem mantıklı değil mesela
(1,572 puan) tarafından
Ecelidunya artı
+2 oy
(688 puan) tarafından
Vallaha suçlu kim bilmem ama eşin hiç ağzını bozmamis ben eşime gelmek istemiyorum desem 100 küfür gitsem eve geldiğimde 200 küfür yiyordum :) bazen değerini bilmek lazım haksızsın demiyorum iyi yönden bakmanı istiyorum 
(1,118 puan) tarafından
Yani bende Buna sasirdim.  Bende esimle boyle konusursam sonum ne olurdu Allah bilr
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence eşin seni alttan almış sen belliki bezmişsin artık  
tarafından
Of HEMDE ne bezdim gerçekten bu ilk kavgamız değil bıktım artık
0 oy
tarafından
Başlığı değiştir yoksa kapanır 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Sonuna kadar sen haklısın 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Nazlı hakli.   ..
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla bacım taktir ettim sadece doldurmuşlar aşağıda yazmış sana böyle 
0 oy
(613 puan) tarafından
İkiniz de birbirinizi bulmuşsunuz mantıklı tek konuşma yok şurda. 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Sinir oldum kocana ya yeminle hepsi aynı b.o.k
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Gelirler şimdi linclemeye bu nasıl konuşma iğrenç vs vs demeye çok bilmişler
(8,925 puan) tarafından
Ayy pardon ya yanlis okumuşum hızlı okuma teknigi bazen ters tepiyor kör görmez uydurur:)))) yagmur benimki
(7,300 puan) tarafından
Bak ben yanlış biliyormuşum :D
Emineee burdakilerin ne demek istediklerini anlayan yok bence
(8,925 puan) tarafından
Bencede bak bu doğru:))))
(7,300 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
(7,250 puan) tarafından
Evet haklısın ☺️
0 oy
(132 puan) tarafından
Ay gelecekteki kendi durumu mu gördüm sanki. Bu nedir laftan sözden anlamiyorlar bu adamlar ya . Çok da haklısın. Ne demek kocanın lafı emirdir ya. O zaman birazda eşini düşünecekler. Demekki diyor ailesi lafını geciremiyorsun aşağıya inmiyor diye. Allah akıl fikir versin bu konuşmayı ben eşime desem böyle bir durumda beni boşar herhalde. Kendini geliştirmemisler yazikkkk
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Senin kendi evinde vakit geçirmen gayet haklı bir sebeb, sadece ‘onlar senin annen baban” demen eşini biraz kırmış olabilir. Yoksa öyle aman aman bir olay yok. Akşam evinize geçince arası uyutup sakin sakin problemi çözebilirsiniz. 
0 oy
(492 puan) tarafından
Esin sakin bir yapıda sanırım bence arada in her zamanda insan sıkılır haklı olabilirsin sende biraz alttan al eşine karşı sevgi saygıyı eksik etme bosver yuva bozmak zor iş evliliğini sevgiyle yürüt inatla olmaz sende biraz alttan alki esin senide dinlesin 
0 oy
tarafından
Bence haklısın ama bunu bu şekilde anlatma bence. Mesajla hiçbir şey çözülmüyor denedim birçok kez. Ayrıca eşimin son cümlesi o kadar tanıdık geldi ki kadın dediğin kocasının dediğini yapar... Benim eşimde bu cümleyi kullanıyor ve yapacağım varsa da yapmak istemiyorum 
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Bunlar msj ile konuşulacak şeyler değil.. 

Ailesinde Bi kötülük gormedi isen benim annem babam değil diyip dislaman da güzel olmamış.neticede eşinin ailesi ve dipdibesiniz orta yolu güzellikle bulmanız yakışır ne eşini arada bırak nede kendin üzül 
0 oy
tarafından
Konu hakkinda bişey demiyorum haklı olabilirsin ama bak burda eşinden hakaret duyan küfür etti diye ağlayan kadınlar var esin çok düzgün bi üslupla konuşmuş seninle tartışması bile seviyeli şahsen takdir ettim haksız olsa bile bence karşılıklı güzelce konuş çünkü eşim kojusavlbilecegn birisi belli ki 
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Haklısın.... Mevzu sadece buysa
0 oy
(158 puan) tarafından
Çok haklısın her gün her gün de olmaz

Adam kendi sorumluluklarının farkına varsın tabii ki annesi babası gidecek ama bu kadar da bu derecede değil

Nazlıcığım ben senin şununla onlar senin annen baban benim değildi işine biraz kalp kırıcı olmuş bu şekilde konuşma diyeceğim ama bu raddeye  da getiren o 

Burada linçlenecek bir şey yok ben seni haklı olarak gördüm haklı olarak evimde istediğim gibi giyinmek istediğim yemeği yapmak çocuğumla vakit geçirmek istiyorum gibisinden düşünüyorsun ama değişik insanlar da var ♥️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 447 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ahu1990 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Zehra2023 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 236 göst.