0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (2,094 puan) tarafından
Eşimle uzun süredir anlaşmazlıklarimiz vardı tek başıma hep sürdürmeye çalıştım üç senedir maddi manevi hep ailem destekti bı tanede 13 aylık bebegim var asgari ucretle çalışıyor .

Okey çalışıyor ama aldığı para bize yetmiyordu ev kirası fatura ve borçlarına gidip bize bişey kalmiyordu ailem alışveriş yapıp çocuğumun bakım ve mutfak alışverişinizi yaparlardı genelde ek iş bulduk onada bahaneler üretti .

çok uğraştım olmadı 

Bugün gittim aldım bebegimin ve benim esyalarimi anlaşmalı olarak boşanmak için .

Dört yaşından sonra haftada bir yatili kalıcak 

Dört yaşına kadarda hafta bigun goruscekler işte beş saat zor ikna oldum ama mecburdum 

Yoksa uzicakta uzicakti nafaka olarakta asgari ücretin yüzde 30u.

Şimdi anne evindeyim bı durgun ağlamaklı mod hiç aklıma gelmezdi bu kapıdan tekrar kalıcı girecegimi 

bebegimde gelirken ağladı baktı babasına oda ayrilmak istemedi 

Alisirim umarım bı kötü oldum Allah kalbime rahatlık versin 

7 Cevaplar

0 oy
(6,385 puan) tarafından
Maddi sıkıntılardan dolayı mi ayrılma kararı aldın kuzum yoksa başka sebeplerde var mı 
(2,094 puan) tarafından
Hem maddi hem anlasamiyorduk hicbisey yapmayıp yapmadığı gibi kabul etmiyordu
Aşırı ilgisiz sorumsuz bı babaydi ayrılınca değere bindi gerci
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ekonomik sebepler yıpratıcı ama sende. Çalışıp bu evliliği maddi sorunlqrdan kurtarabilirsin 
0 oy
(13,860 puan) tarafından
Sorumsuzluk mu yani sebebi Rabbim kalbine ferahlık versin 
(2,094 puan) tarafından
Hem maddi hem manevi herseyine rağmen kabul edicektm ama artık hiç olcak gibi değildi yaptıklarını sorumsuzluklarinida kabul etmezdi
Maddiyat olsa cocum için maneviyatını da takmicaktim ama malesef buldumuz ek ise bile gitmedi
(13,860 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun insallah
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Ayrilik sebebi sadece ek is yapmamasi mi ?
(2,094 puan) tarafından
Yok maddi manevi ama bütün kötü huylarina rağmen ek iş bulduk gitseydi yani bizim için azıcık ugrassaydi devam ederim ama onun için hiciz sadece kaldığın evin kirasını veriyor zaten genelde annemlerdeydik
(3,208 puan) tarafından
Umarım Ayrılık sürecinde toparlanırsınız, tamamen kopmazsiniz blki de daha iyi gelir bu surec esine
(2,094 puan) tarafından
Artık olmaz kendisi dünden boşanmak istiyor evlilkk bana göre değilmiş değip dururdu sorumluluk ona göre değildi sevgisi saygısı biseyi yoktu
0 oy
(966 puan) tarafından
Sen de çalışarak destek olabilirdin.Ailem nasılsa maddi destek çıkıyor diye öyle değil böyle olsun mu diye düşündün acaba?iki işte birden çalışmak da çok zor olurdu.Hayirlisi olsun hakkınızda.zamanla herkes alışıyor yeni düzene.
(2,094 puan) tarafından
Ya calisicaktim zaten tabiki yürümesini bekliyorduk ama maddi manevi de bitmiş dediğim gibi çok rahat sorumsu biriydi maddiyati olmayabilirdi ama hiç bı tesekkuru yok yapılanları görmez ne bilim öyle iste
(966 puan) tarafından
Yaşayan sensin cnm.bizde de benzer sorunlar var.maddi sorunlar ailevi sorunlar bitmiyor ama evlilik bitirmek en son nokta.ben şahsen aldatma veya beni sevmedigine inandığım gün bitiririm evliliği.
(2,094 puan) tarafından
Evet artık sevmiyordu ilgisi biseyi yoktu evlilik ona göre değilmiş öyle derdi hep
Pek maneviyatı olan bı insan degildi
0 oy
tarafından
ayrılınca daha mi mutlusun çocuğun daha mi mutlu allah selamet versin 
(2,094 puan) tarafından
Evet şu anda mutsuzum inşallah alışırım .
Tek ben istemedim karşılıklı
tarafından
Sonuna kadar direnin bitirmemek icin.kimse ailesi dagilsin istemez azicik tutar daliniz varsa degerlendirin cocuk da var aile devam edecekse cekilecek cileye deger diye dusunuyorum
(2,094 puan) tarafından
Sevgisi saygısı yok ki istese çocuğunu düşünse azıcık bencede onu bile demedi
İnşallah hayırlısı olur bakalım artik
tarafından
O saygiszsa siz saygili olun o sevgisizsse siz sevgili olun bi sure oyle deneyin
0 oy
(2,508 puan) tarafından

:'(Bebeğinin ağlamasına çok üzüldüm o olanları anlayamayacak kadar küçük :'(

(2,094 puan) tarafından
Evet hep benle olduğu için onu görünce gitmek istemedi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 1anne1prenses (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.
22 Nisan 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,569 puan) tarafından soruldu