0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
bugun pazartesi her pazartesi genel temizlik yaparım dolap içleri ev canlar her şeyi yaparım oğlumda bugun hiç durmadı ağlamadığı bir saniye yok temizlik yarım yamalak kaldı karnı tok altı temiz ateş yok yani ama öyle bir ağlama değil kendini kıpkırmızı yapıyor resmen bende en son temizliği yarım yamalak bırakıp parka çıkarayım dedim ama aşırı sinirliyim çünkü o kadar ağlamasından migrenim tuttu yolda da biraz ağladı ama durdu annemi aradım telefonda ve öyle yanlış şeyler söyledim ki içim içimi yiyor öyle pişmanım ki anlatamam yürümüyor konuşmuyor sadece ağlıyor başka bir şey yaptığı yok dedim söylediğim şey kafama dank ettiğinden beri ağlıyorum nasıl söyledim oğlum için ölürüm hep şükrediyorum Rabbim bana onu evlat olarak verdiği için nasıl söyleyebildim bilmiyorum içimi dökmek istedim çünkü içim içimi yiyor gerçekten çok pişmanım çok 

15 Cevaplar

+5 oy
(1,831 puan) tarafından
Yapmayıver gülüm her pazartesi dolapları camları.
(875 puan) tarafından
ama tüm hafta hiç ellemiyorum ki dolapları oğlum karıştırıyor bende öyle direkt katlayıp koyuyorum öyle olunca dağılıyor mecbur yapıyorum
(1,831 puan) tarafından
Her gün uyudukça çocuk azar azar yapmaya çalış ne sen yorul ne çocuk üzülsün boşver arada hepimiz patlıyoruz  önemli olan tekrarlanmaması
-Reklam-
0 oy
(3,006 puan) tarafından
İsteyerek dememişsindir canm sıkma kendini hangimiz dertlenmiyoruz ki robot değiliz rabbim bizlerin de yardımcısı olsun kolay değil annelik rabbim evlatlarkmızı başımızdan eksik etmesin
(875 puan) tarafından
amin ama öyle üzüldüm ki ama hem baş ağrısı hem susmaması hem evin o hali yani
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Canım anne olman senin de bir insan olduğunu değiştirmez zaman zaman hepimiz istemediğimiz şeyler söyleyebiliriz. Evladından özür dile öp kokla daha dikkatli olmaya çalışırsın bundan sonra hemen kendini yıpratma
(875 puan) tarafından
öptüm sarıldım o da beni öptü ama hala vicdanım rahat değil nasıl söyledim nasıl söylerim öyle bir şey hala aklım almıyor
0 oy
tarafından
Ben varya duru 7aylık olama kadar dedıklerımı bana dınletseler ınsan ıcıne cıkamam, babamı arayıp ben naptım sıze ezıyet mı ettım bunu verdı Rabbım dıyodum, annemı arayıp hakkını helal mı etmedın dıyodum dusun yanı
(875 puan) tarafından
ya ben ilk kez öyle söyledim ve sonradan fark ettim çok üzüldüm sanki onu istemiyormuş gibi
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Üzülme insanız bazen yanlış cümleler sarfediyoruz gerek yorgunluk gerek başka şeyler insanız işte sabrımız bazen bitiyo mesela dün bende bi hata yaptım ve Allahım sen bana acımıyosun beni hiç sevmiyomusun nasıl bakarım nasıl diye ağladım sonra tövbe ettm rahatladım sende öyle yap tövbe et Allah affeder kalbinden demez zaten anneler 
(875 puan) tarafından
ettim ama hala içim rahat değil sanki onu istemiyormuş gibi ama hep şükrediyorum oğlum için
(17,721 puan) tarafından
:( kıyamam sana anlıyorum seni benim küçük oğlanda yapışık bana dalgaya vurıyom ameliyatla aldırcam bunu burdan diye  zor gerçekten zor ama üzülme Allah kalplere bakar
0 oy
(492 puan) tarafından
Buz bugun hic Zaman geciremedik gece geç yattık sabah 10 kalkti o kalkasiya ben cok acikmistim kahvalti yaptim derken uyqndi hemen yanima aldim sonra bulasikti temizlikti bu arada ogluma soruyorum acıkmadı yemedi falan sonra mecburen sağlık ocağına gitmek zorunda kaldık saat 3.5 oldu eve gelesiye sonra yemek yaptım yedireyim derken saat 4 buçuk oldu sonrası işte telefonu elinden bırakmadı sonra akşam 6 uyumak istedi bende saat erken olduğu için uyutmak istemedim ama saat 7 5 kadar zor dayandı ve artık bana kızmaya başladı yakama yapıştı uyutmak zorunda kaldım o uyudu benim vicdan konuşmaya başladı bugün hiç ilgilenemedim diye yani kitap okuyamadım falan şimdi o uyuyor ben kendi kendime kızıyorum o yüzden sakin kendine yüklenme inanki bende bazen kizabiliyorum ama annelik zor 
(875 puan) tarafından
evet gerçekten zor yani bir keşime bile insanı üzebiliyoe nasıl söyledim diye
0 oy
tarafından
Her hafta cam dolap silemem. Evladım daha önemli. 1 haftada hiçbirşey olmaz tozdan. Bence sende biraz esnek davran.

Ama kendini yeme söylediğin için hepimiz bazen yanlıs konuşabiliyoruz. Keşke konusmasak.
(875 puan) tarafından
ya zaten çok temizlik yapmam bir pazartesi günü aşırı yaparım diğer günler çok esneğim çok kirlenmez zaten

keşke ama artık çok dikkat edecem sinirli dahi olsam söylemeyeceö
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Az önce kardeşim bendeydi dedi eltim bir yaşındaki oğlu için hep diyo niye bunu doğurdum çok pişmanım keşke doğurmasaydim bokk yedim onu doğurdum dedi sürekli sürekli böyle diyo kardeşim ona demiş öyle deme Allah'ın gücüne gider verdiği gibide alır dedi hala en ufak şeyde öyle diyo hayatta ben öyle diyemem bazen durmuyor sinirleniyorum ama hep şükrediyorum sende kötü birşey dememissin 
(875 puan) tarafından
dedim kötü bir şey sanki o eksikmiş gibi sanki istemiyormuş gibi cümle kurdum ama asla öyle düşünmedim bile
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Zaman zaman hepimiz diyoruz ve sonrasında büyük pişmanlık yaşıyoruz. İnsanın bir patlama anı oluyor gerçekten.
(875 puan) tarafından
keşke olmasaydı keşkee çok üzgünüm hala
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Oo an sinir halinde söyledi bnce hiç üzülme çünkü çocuk bakmak gerçekten çok zor 
(875 puan) tarafından
çok sinirliydim geceden de uykusuzdum hepsi birden patladı yoksa asla öyle düşünmedim
(1,392 puan) tarafından
Biliyorum inanır mısın bnmki çığlık ata ata ağlıyor tamam mı bn bile ağlıyorum sonra gülüyor hepsi geçiyor annelik böyle bizde insanız
(875 puan) tarafından
vallahi tam olarak öyleydi çığlık çığlığa tüm gün ağladı düşün kaç gecenin uykusuzluğu baş ağrısı eklenince malesef ki bir patlama yaşadım sanırım
(1,392 puan) tarafından
Olabilir kuzum hiç darlanma çocuğa vurma şiddet uygulama bide şöyle dene çok fazla çığlık atiyoraaa ne bilim ona bagirmk yerine cocukdan ayrıl yani sen oturma odasında son çocuk yatak odasında içini dök ağla rahatla sonra çocuğun yanına git yoksa pişman olacağın şeyler yapabilirsin bunu bir yerde okumustum eğer birine baktirabjlirsen baktır mesela annen kayinvaliden kardeşin felan eğer bnm gibi gurbetdeysen ilk soyledigimi yap :))
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Yani isten onemli degil oglum dicem ama bırakıp disari da cikarmissin yasini bilmiyorum ama belki diş cikariyordur belki bir yeri agriyordur belki seninle oynamak istiyordur yani cocuk sonucta arada anlamadan kiziyoruz cocuklarimiza Allah bizlere sabır versin 
(875 puan) tarafından
asla iş önemli değil dışarı çıkardım ya arka diş çıkarıyor ama ağrı kesici verdim oynadım da yedirip içirdim de ama yok bugun başka bir huysuzluk vardı anlamadığım bir huysuzluktu ve 19 aylık
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Kuzum bu kadar abartma insanız sonuçta bazen istemeden sinirle bişeyler söylüyoruz 

Ben bazen çok kızınca oğluma senden bıktım diyorum oda akşam bana kızdı anne bıktım ben gidiyorum diyip kapıya doğru gidiyor :Dgulme krizine girdim 

(875 puan) tarafından
oy maşallah  ama napayım sanki onu istemiyormuş gibi onu eksik görüyormuş gibi bir cümle olduğu için çok üzüldüm
0 oy
(9,204 puan) tarafından
Ne dedin canım ben anlamadım bile?  Durmuyor sadece ağlıyor başka bişey yaptığı yok dediğin için mi üzuldun bu kadar.. sana tavsiyem kendini sadece pazartesi günleri temizlik yapcam diye şartlandırma.. pazartesi olmaz salı olur cuma olur.. bebeğinin sakin olduğu bi günde yaparsın
(875 puan) tarafından
yürümüyor konuşmuyor sadece ağlıyor başka yaptığı bir şey yok dedim ama şuan öyle içim içimi yiyor ki
(9,204 puan) tarafından
Kız bişey yok dediğinde ya ohoooo millet neler neler diyor;D bağırmamışsın kızmamışsın vurmamışsın, sıkma canını sen çok iyi bir annesin..❤️
(875 puan) tarafından
ya sanki onu eksik görüyormuş gibi istemiyormuş gibi oldu ama ben hep şükrediyorum 6 parmaklı doğdu yine şükrettim eksik değil fazla diye o yüzden vicdanım hiç rahat değil
(9,204 puan) tarafından
Hayır öyle duşunme bizde insanız bunalıyoruz sıkılıyoruz çıkar ağzımızdan öyle sözler.. annelik kolay değil uzme kendini
(875 puan) tarafından
teşekkür ederim ♥️
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Tamda şuan aynı seyleri yaşadım bebeğime sinirlendim kızıma çattım sonra eşimi aradım ona çattım ve daha çok fazlasını yaptım günlerdir uyksuzluktan ölüyorum yatılı misafir biri gitmeden diğeri geldi sabahlara kadar oturmalar mi dersin yemek çay ardı arkası kesilmiyor sprail taktırdım 13 gün önce bitmek bilmeyen ağrılarım ve kanamam var sinirlerim bozuldu az önce sinir krizi geçirdim resmen :((( çok pişman oldum ama esiminde kızımında kalbini kırdım baya bi
(875 puan) tarafından
seninki de kötü olmuş ya bende günlerdir uykusuzum sabah 9 da uyuyor oğlum resmen hepsinin toplamıydı resmen
(1,125 puan) tarafından
Olacak o kadar diyorum sonuçta bizde insanız anneyiz kadınız diye sesimiz çıkmayacak diye bişey yok elimizde olmayan sebeplerden dolayı sinir boşalması yaşıyoruz keşke olmasa ama oluyor işte :(
0 oy
tarafından
(875 puan) tarafından
izledim ve gerçekten çok çok doğru

İlgili sorular

+1 oy
52 cevap 1,780 göst.
0 oy
9 cevap 493 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 333 göst.