0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
maske takiyomusunuz cocuklara. bu sene her onceki senelerden cok daha riskli ve cok endise ediyorum. maske takiyorum ama okulda takan yok ogretmen cikartiriyo diye takmiyo kizim. maske zorunlu olsun istiyorum okulda en azindan bi tedbir oluyo az cok.

10 Cevaplar

0 oy
(8,313 puan) tarafından
Maske taksa nolur takmasa nolur taksa bile sira arkadaşıyla dipdibe ondanda geciyor ille bisey olcaksa
(3,794 puan) tarafından
en azindan bi onlem olur hic yoktan bu sekilde daha kotu ortalik kiriliyo
(8,313 puan) tarafından
Maalesef cnm oda önlem değil öğretmenim ben emin ol daha beter o çünkü o maskeleri yere düşürüyorlar sonra tekrar takiyorlar oksurdukleri an o maskeyi anında çıkarıp yenisini takmasi gerekiyor ama çocuklar bunla uğraşmaz
(3,794 puan) tarafından
öyledir ama vallahi tedirgin oluyorum ya bin turlu salgin var çeşit çeşit ortalık çok fena . bi hafta evde yatti kızım gripten maffoldu aciller dolu . buna bi çözum bulunmalı
(8,313 puan) tarafından
Tek yapılacak sey bagisikliklari güçlendirmek aşı desem onada guven olmuyor maalesef sınıf sürekli havalanacak başka çözümü yok
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bende takıyorum. Ama sınıfta pek takan olmadığı için çıkarıyor. Keşke zorunlu olsa. Bizde rahatlariz. 
(3,794 puan) tarafından
aynen oyle
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Kızım birinci sınıf hiç bir öğretmen öğrenci takmıyor kızımda dahil 
(3,794 puan) tarafından
bizim okulda oyle ve endise ediyorum
0 oy
tarafından
Evet taktırıyor öğretmen ve tek takan bizim sınıf..geçen hafta daha fazla gelmeyen sayısı ama bu hafta azalmış düzeliyorlar
(3,794 puan) tarafından
iste ne guzel keske zorunlu olsa bizim okulda takan yok takana da kiziyolar
tarafından
Her kış illa ki salgın oluyor..hiç hasta olmayan kızım bile hasta oldu bu sene..geçen sene de maske takılıyordu olmamıştı.bu sene takmadılar sene başı hemen hasta oldu
(3,794 puan) tarafından
benimkide yeni cikti hastaliktan okula geri dondu bi haftadir evdeydi geri hasta olucak diye korkuyorum . kaldiki sadece grip oldu ama benim korktugum diger virusler salginlar
0 oy
(402 puan) tarafından
Bu hafta okula göndermemekte buldum çareyi malesef. Maske kimse takmadığından çıakrtıyorlar. Evde de yeni doğmuş bebek var en azından bu hafta gitmesinler. Çeşit çeşit hastalık var neden online eğitime geçilmiyor anlamıyorum zaten okulun yarısı yok.
(3,794 puan) tarafından
bi cozum bulunmasi sart cocuklar icin risk yuksek her senekinden
0 oy
(12,502 puan) tarafından
1.sınıf Bikac kez gönderdim öğretmen de demiş maske takın vs diye kendi de takıyomus, yedek maske de koydum çantasına ya düşürmüş ya yemekte çıkarırken unutmuş felan derken öyle geldi. Sınıflarında da kimse takmıyormus. Bide bizimki 8.30dan baslıyo ders 16.20 de bitiyor. 3öğün sabah öğlen ikindi yemekleri var onlarda illa cıkarıyo ki kücük oldukları için de maske konusuna dikkat edemiyorlar malesef zorunlu olsa belki yaparlar dicem ama yine kücük sınıfların dikkat edebileceğini düşünmüyorum :/ gecen sene mesela duyuyordum ben gidenlerden işte çocuklar kendi aralarında maske desenleri beğenip değiştiriyorlarmış, düşeni geri takıyolarmıs felan :////
(3,794 puan) tarafından
yan etkisi oluyomu fiyati ne kadardi. hic yaptirmadim olmadim da grip asisi bu zamana dek
(12,502 puan) tarafından
250 tlydi teki
Yan etki felan olmadı hic 3 çocuğuma da yaptırdım eşim de oldu o da sık hasta oluyo ben olmadım sık hasta olmuyorum diye Dr umuz da önerdi özellikle okula giden çocuk ve kardeşlere öyle oldular
(3,794 puan) tarafından
bende yaptirim cocuklara bari ya insallah faydasi olur bizede
(12,502 puan) tarafından
İnşallah şifa olur canım
(3,794 puan) tarafından
amin canim sagol . Allahim korusun
0 oy
(1,636 puan) tarafından
Senin benm dememle olsa keşke canım ama ne yazikki olmuyor maske de çözüm degl ne yazikki 
(3,794 puan) tarafından
en azindan bi tedbir oluyodu maske simdi hep berbat ortalik. gondersem bi dert gondermesem bi dert
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Öğretmen hasta olan hani burnu akan öksüren çocuklara takın diyor oğlumda geçtiğimiz hafta hastalık yüzünden gidemedi bugün maske taktırıp götürdüm ama yere düşmüş oda atmış ne yapsak da faydasız gibi 
(3,794 puan) tarafından
benimkide bi haftadir gitmiyodu bugun maske takip yolladim . ogretmen sormus niye taktin diye hastayim ogretmenim ondan demis sonra derste bi ara indirmis maskeyi onundeki cocuk ogretmene sikayet etmis maskesini acti diye . ogretmende acsin bisey olmaz otur oturdugun yerde demis . ogretmende dikkatsiz bizimki .
(12,477 puan) tarafından
Öğretmenin bunları önemsemesi lazım o bişi olmaz derse hiç kimse dikkat etmez ki
(3,794 puan) tarafından
malasef bizim ogretmen bu konularda dikkatsiz . okulun basinda maske takiyodum bi iki cocuk daha takiyomus ogretmen siz niye maske takiyonuz cikarin demis kizmis
0 oy
(1,524 puan) tarafından
2 yıldır maske takıldığı için bu kış bu haldeyiz aslında. Covid harici kimse grip bile olmadı e Bi yere kadar tabi hepsi kapıda bekliyordu zaten bunu yazdan söylediler bu kış zor geçecek diye. Yine maske taksan seneye aynısı olacak yapacak çok da bişey yok 
0 oy
(380 puan) tarafından
Bende katiliyorum sana ama takmiyo kizim kimse takmiyo diye ve gecen gun salgina yakalandik dunyayi tersten gorduk 1.5 yas oglum hastanelik oldu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Italya (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Italya (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.