0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (790 puan) tarafından

Her yerim ağrıyor kızlar test verdim temiz çıktı bir test de hafif birşey var dedi birşey diyemem başlangıcı da olabilir ömür boyu da bir sıkıntı da çıkmayabilir dedi ama benim yaşlı neneler gibi her yerim ağrıyor iki çocukla ayağım altıma gelmiyor bu arada ara ara hafifçe vücudum da iğneleme oluyor netten bakınca romatizmadsn da olabiliyormuş iğneleme romatizmasi olan var mı benim gibi çok kötü birşeymis daha yaşım 29 ben surdan bir kaç.sene sonra ağrıdan yüreyemez hale gelirim diye korkuyorum:( tabiki beterinden korusun Rabbim ama genç yaşımda her yerim ağrıyor ne yapcam bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben 14 yaşımdan beri romatizma hastayım yas 25 olacak bir ay sonra iğne ve haplarla ayaktayım tedavisi yokmuş sadece ağriyi hafifletmek için ilaç kullanıyorum öyle dedi doktor
(790 puan) tarafından
Peki ara ara uyuşma karıncalanma oluyor mu çeşitleri varmış bunun birde seninki ne
(2,501 puan) tarafından
Benim ankilozan spondilit iltihapli romatizma fazla iş yapamıyorum çabuk yoruluyorum bütün vücudum agiriyor
(790 puan) tarafından
Bende öyle eski gücüm yok sanki
(2,501 puan) tarafından
Kemiklerin kasların agirir çok iş yapsan birde arkadaş demiş topaliyorum o bende de var ya
(790 puan) tarafından
Evet bende de ağrı çok oluyor mutfaktan salona gitsem ayaklarım kollarım çabuk yoruluyor ağrıyor
-Reklam-
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Bendede var afedersin sol kalcamda tek var bide iki dizimde bazen sol kalcam şişer çok komik görüyor biri büyük biri küçük bazen topallrm sonra geçer birkaç gün sonra ama benim doğumdan sonra böyle oldu
(790 puan) tarafından
E tedavi olmadın mı
(7,939 puan) tarafından
Hayır ne yazık ki geliştiriyorum
0 oy
tarafından
Hangi bölüme gittin
tarafından
Ay öylemi sağlık ocağında bakiyorsa süper. Zaten yarın gidicektim. Tamam çok sagol
(4,288 puan) tarafından
Rica ederim doktora mutlaka sole aso ve crp degerime de bakar mısınız de
(790 puan) tarafından
Hayır direk romotolji gittim zaten onlar gerekli testi alıyorlar bir sürü şeye bakıldı
tarafından
Canım sen öyle deyince randevu alayım diye şimdi baktım. Ramatolojiye direk sıra alinamaz dahiliye muayene olmalısınız yazıyor mhrsde .
(790 puan) tarafından
Ben özele gittim belki de ondan canım devlette öyle olabilir
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Cocuklugumdan beri çekerim ağrıyı 18 yaşıma kadar iğne vuruldum kar etmedi artık vurulmuyorun bulunduğun şehir yagmurlu eklem romatizma var bende ve ağrı geziyor biraz önce el bileğim agriyordu şimdi dirsegime gecti
(790 puan) tarafından
Benimde öyle gezici peki sende kol bacak da çabuk yorulma kas ağrısı güçsüzlük de oluyor mu
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bacaklarm cok sızlar ne soguga ne sıcaga gelmıyor koronadan sonra kaldı magnezyum eksıklıgı varmıs kemıklerım sızlıyodu hep sımdı kullanıyorm sukur etksını göruyorm enerjıde verıyo
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Bendimde sadece dizimde oluyor acib kapatdikca bazen o kadar kotuku acmaya korkar oluyordum .tedavisi yok dediler .sadece son bahar ve yazin haftada bir ikne vuruluyor bir bucuk ay bu son bahar vurdurdum sukir bisey yok daha vurulandan veri yasim 24  kizken agrimaya baslamisti 19 da evlendim ondan oncesindede agriyordu hafif den. Sonra evlendikden sonra artinca dra gottim testyapildi normelin ustunde cikti kanimda dolasmaya baslamis dedi rematizma .tam hastasiyim diyemeyiz dedi ama baslamis dedi onun uzerinden iki yil gecti bu son baharda basladim iynesini vurdurmaga
(790 puan) tarafından
Bana da şuan var da diyemeyiz yokda dedi ilaç verdi ama yinede ara ara çoğalıp azalıyor kollarımda bacaklarımda çabuk yorulma kas güçsüzlüğü sende de oluyor mu ağrı dışında
(3,853 puan) tarafından
Bazen oluyor ama sadece dizlerimde agri oluyor .suan qan versem belkide artik hastasiyimfor cunki iki yil dan cok oldu kan vereli ve o zaman qanda dolasiyor sinirin ustunde demisdi .
0 oy
(15,912 puan) tarafından
23 yaşındayım 9 yıl önce iltihaplı romatizma olduğumu öğrendim. Ilk fark ettiğimde kollarım ve bacaklarım şişip inmiyordu ve ağrıyordu bir de ellerim ağrıyordu uzun süre bir iş yapınca( süpürme  yoğurma yazı yazma gibi) parmaklarım tutuluyordu. Sonra geceleri bacaklarıma kramp giriyordu. Şimdi de artık eskisi gibi kramp girmiyor ama dediğin gibi iğne batar gibi bacaklarıma kollarıma ağrı giriyor 
(790 puan) tarafından
Böyle hani ayağımızın üzerine otururuz iğnelenir ya öyle oluyor hafif hafif geziyor vücudumda ilaç falan da vermedi ne olacak böyle benim çok ağrım oluyor ya ayaklarım sırtım geziyor kaslarım falan tutuluyor her yerim
(15,912 puan) tarafından
Evet evet aynı bu yazdıkların oluyor bende ben ilk öğrendiğimde doktor bana magnezyum vermişti o iyi geliyordu. Adı magvital
(790 puan) tarafından
Bende bir alayım Allah sonumuzu hayırlı etsin bu yaşta her yerimiz ağrıyor
0 oy
(118 puan) tarafından
4 yldr as hastasıyım yaşamayan bilemez 
(790 puan) tarafından
Amin Rabbim şifa versin gerçerken romatizma kötü bir hastalık
(790 puan) tarafından
Geçen yotubede bir doktor gördüm romatizma hastalığını yenen bir sürü insan vardı senin as hastalığını da söylüyorlardi senslarla diyetle ozon tedavisi uyguluyorlar çok memnundular
(118 puan) tarafından
Böyle bilgi veren insanlara hayranım Allah razı olsun inşallah
Tabiki de doğumdan sonra bende bu tedaviyi almak isterim
(790 puan) tarafından
Hatta dur sana doktorun ismini vereyim yotubeden araştır bak iyice
(790 puan) tarafından
Dr.ceyhun Nuri yazınca çıkıyor hemen Rabbim şifa versin canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (680 puan) tarafından soruldu

378,996 soru

11,344,538 cevap

34,808 kullanıcı

...