0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,798 puan) tarafından
Sezeryan doğumdan sonra kaldı. Lavaboya da ciktimmi basur oluyorum.

8 Cevaplar

0 oy
(1,696 puan) tarafından
Çok zor ben de çok çektim, en çok ekmek tetikliyor.yiyor musun bilmiyorum ben en fazla ince iki dilim yiyebiliyordum.sabah aç karnina kimyon çayı aksam yatarken de iç eğer denemediysen bende en çok işe yarayan oydu canım çok geçmiş olsun 
(2,798 puan) tarafından
Ekmekte yiyoruz canim ya kesecem diyorum ama yiyorum yine kimyonda kızım geçen yıl doğduğunda içtim bebeğini gazı vardı diye
Nasıl yapabilirim. Kimyon cayini teşekkür ederim canim
(1,696 puan) tarafından
Bir çay bardağı kaynar suya bir çay kaşığı kimyon koy biraz beklet karistir iç posasiyla
(2,798 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol
-Reklam-
0 oy
(5,116 puan) tarafından
Aile hekimine ilaç yazdırabilirsin canım ben öyle yapmıştım şimdi düzeldi çok şükür ilaç içmiyorum 
(2,798 puan) tarafından
Tmm canim Çok sağol
(5,116 puan) tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
(2,798 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Dulcosoft öneririm siddetle
(2,798 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Aile hekimine ilaç yazdırabilirsin. Özellikle kan ilaçları etkili oluyor.
(1,750 puan) tarafından
3 ay Gyno ferro sanol  kullandım şu an 1 aydır. Vegaferon fort kullanıyorum. Kansızlık için ikisi de aynı şekilde dediğim gibi etki ediyor bende. Geçen sene sezaryen oldum o zaman da Gyno ferro sanol  yazmıştı Dr. Yine 1 ay kolay çıkıyordum WC ye
(2,798 puan) tarafından
Yok canım ya bı iki şey kullandım iyi geldi kayısı çayı içtim oda Cok iyi geldi ama baya bı zayıfladım. Bıraktım
(1,750 puan) tarafından
Onun dışında da şükür kabızlık sorunu olmadı bende. Ama bunları kullanırken ekstra farkı oluyor barizzz...
(5,116 puan) tarafından
Feramat kalmış aklımda damla, suda eriyen hepsini denedim hepsi aynı etkiyi yaptı ama genel olarak sende olan şekilde oluyormuş yan etkisi
(1,750 puan) tarafından
Evet bende Dr. Sordum etkileri olur iyle demişti
0 oy
(1,393 puan) tarafından
Duphalac var ondan kullan cok iyi geliyor aksam yatmadan once 1 kasik gibi birseyi var onla ic aonra su ic sabaha tuvalete cikiyorsun bende cok cektim taki duphalac la tanisana kadar ve bende sezeryabliyim
0 oy
(4,204 puan) tarafından
Zeytinyağına incir ikiye böl at bir kaç tane sabah aç karnına ye kuru kayısı suyun içine at sabah aç karnına ye suyunuda iç magnorm ve duphalac ilaç olarak tavsiye ederim
(2,798 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Ben kendimi bildim bileli var kronik kabızım yani. Hamileyken sırf ıkınmamak için duphalac içiyordum faydası oluyordu
(2,798 puan) tarafından
Tmm canim eşime aldirayim çok sağol
(9,731 puan) tarafından
Aldır canım. Ben hem hamileyken hem doğumdan sonra ıkınmamak için içtim. Zararı yok zaten emzirirken de hamileyken de. Şekerli yağ gibi düşun oyle bi ilaç. Fayda ediyor hemen
(2,798 puan) tarafından
Tmm cnm çok sağol
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Emziriyormusun?
(2,798 puan) tarafından
Evet cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel24 (47 puan) tarafından soruldu

397,150 soru

11,878,356 cevap

35,994 kullanıcı

...