0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Merhaba hanımlar:) Bu soruyu okuyanlar kaç haftalık hamilesiniz ve şuan ki gündeminiz neler?:)

51 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Soruyu okudum 0 haftalık hamileyim kuzum :)

(2,833 puan) tarafından
Aslen bitlisliyim  eşimin  görev tayini içi geldik a kaldı zaten nasip olursa İstanbula  tayinimizi istiyicez evim düzenim orda
tarafından
Ya bende aslen ızmırlıyım :) vize uzak ben merkezdeyım merkeze yolun duserse mutlaka kahve ıcmeye beklerım ama
(2,833 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm benim  düşünmen yeterli sagol yolum düşerse inşallah  eve vize 60  km uzakta bir türlü sevemedim ya
tarafından
Vize sevılecek bıryer degıl kı :( mezra gıbı bırkac kere ıcınden gectık Allahın ıznıyle bızde tayın beklıyoruz bu sene :)
(2,833 puan) tarafından
Kasaba gibi kızım evde bunalıyor dışarı çıkmak istiyor dışarısı buz gibi ne bir avm var ne bir park var yakın  çevremde gece gündüz evdeyiz hakkımızda hayırlısı  inşaAllah  istediğimiz  yerlere gideriz
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından
29+3 :) 206 gün :) son 74 gün kaldı :) oğlum olacak hala isim bulamadık :)) 
(287 puan) tarafından
Aminn. Ben de uğraşıyorum mide bulantısıyla;(( ama sizin haftada neden geçmedi ki bi de erkek
(221 puan) tarafından
Uygulama 24 şubat gösteriyo bakalım ne zaman gelecek bizim oğlan
(221 puan) tarafından
Geçmedi :) bir gün prilam içmesem ertesi gün istifra o yüzden hemen şubat gelsede doğursam diyorum
(287 puan) tarafından
Off Allah yardımcınız olsun yaa çok kötüü
(221 puan) tarafından
Amin canım hepimizin . Az kaldı son 73 gün :))
0 oy
tarafından
3 yaşına girecek kızım  ve 1.5 yaşında olan bir oğlum var :) hamile değilim Allah İsteyene Nasip Etsin 
(287 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(13,889 puan) tarafından

0 haftalık

Gündemim hamile kalmak:D

Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallah ❤️

(287 puan) tarafından
Ay bilirim o zamanları  Ben de sınava girmem gerektiği için erteliyordum ama çokk istiyordum, sürekli annelere hamileyim şakası yaptım, kaynanamı inandırmak için doktora birlikte gitmiştik  Ama iyiki beklemişim sınavın geçmesini çünkü gerçekten bambaşka bir şey bu... Bana zor geldi yani
0 oy
(10,008 puan) tarafından

Suan 30+4 bugun doktora gittim bugunku konumuz hep oydu :D genel konumuzda babamiz 1 2 gune gelecek. Oglumla gundem hep o babasi gelecek parka goturecek

(800 puan) tarafından
Martdamı doğum olucak
(10,008 puan) tarafından
Saol canim :) insallah yolundadir. Sen kac haftaliksin :)

Yok canim ocak sonu subat basi
(287 puan) tarafından
15 haftalığız:))
(10,008 puan) tarafından
Oyy masallah saglikla gelsin insallah ogrenirsin :)
(287 puan) tarafından
Çok teşekkürler:)) ❤️
0 oy
(2,458 puan) tarafından

23+3 haftalik hamileyim <3gündem mide yanması:D

(287 puan) tarafından
Oyy, ben 15 haftalığım benim de gündemim yanmalar bulantılar falan:D
0 oy
(360 puan) tarafından
19 hafta 2 günlük :)
(360 puan) tarafından
Gündemim kendime vakit ayirmak eşimi ise yolladim  kizlarimi uyutup telefonumu aldim elime meyveli sodami yudumluyorum:))
(287 puan) tarafından
Ooh harika:D umarım ben de gebeliğin keyifli zamanlarını çok beklemem:D
(360 puan) tarafından
Tadını çıkar her an cok değerli inan :)
(287 puan) tarafından
Şuan ağzıma sadece kötü tad geliyor. Bebeğimin tekmesini bile hissedemiyorum:) yok yok şuanki zamanlar çok zor bana bulantı:) 2. Trimester gelsin çabukk:D
(360 puan) tarafından
Agzini tatlandir sekerle :) cok zor ben ictigim suyu cikarirdim bundan 1 ay once cok şükür  gecti :) zamanla tekmesini de hissedersin gündüz kizlarimla ugrasmaktan hic hissetmiyorum bende ama gece olunca uzaninca sanki taklalar atiyo :)
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Bugün tam 33haftalik oldum içimde kipirdiyir hatta altlarda falan bebeğimin çantası hazır kendkimi bı türlü totomu kaldrirp hazrlayamadm . Allah nasip ederse Ocak 20, doğum olacak doğum günümde . Ama bn erken gelir diye hisedyrm 
(287 puan) tarafından
Ahahha süper .. ben de hissetmek için sabırsızlanıyorum;( hissederim ve tüm yaşadıklarına deysin...:)
(4,932 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm vala bn kızımda çok hatrlamym blkide unutmuşum ama bu oğlan hareketi bariz içimde top oynuyor gibi bazen huylaniyorum
0 oy
tarafından
30+3 haftaligim şuan bi yerden bir senedir güzel haber bekliyorum bir senedir gündemim bu dua edin de güzel haber alayim artık.
(287 puan) tarafından
Ne gibi şeyler:) Umarım güzel haber alırsınız ❤️
tarafından
Haksız yere okulda bir öğretmen arkadaşla mahkemelik olduk da lehime karar çıksın istiyorum. İtaat etmem lazimmis o kişiye . Cahile itaat edemem kusura bakmasın.
0 oy
(613 puan) tarafından
26 +2  gündemim çok yoğun :) 
(287 puan) tarafından
Nedir mesela:D Her şey yolunda değil mi
0 oy
(142 puan) tarafından
35+5 haftaligim 10 15 gune dogum var insallah carsamba netlesecek
(287 puan) tarafından
Sezaryen mi? Kolay doğum olsun inşallah bebiş annesi:))
(142 puan) tarafından
sezeryan canım Amin insallah hepimize Allah kolaylik versin
0 oy
(8,873 puan) tarafından
16+1 suanki gundemimiz bez ıslak mendil stoğu ve oglusumun eşyaları:))))))))
(287 puan) tarafından
Ahahha harika..:)) stok önemli:) biz de eşya almaya uğraşıyoruz yıl sonu olması zorluyor, ben de zamlar gelmeden eşimi zorluyorum:D
0 oy
(6,441 puan) tarafından
22 haftalık hamileyim gündemimde hiç birşey yok:)
(287 puan) tarafından
Aa her şey yolunda mı? Bulantı? Yanma? Bebek hareketleri?:) İş yoğunluğunuz var belki:)
(6,441 puan) tarafından
Ev hanımıyım 2 buçuk yaşında kızım var birde yeterince yoğunum :) bulantı yeni yeni kesiliyor gibi yanmam yok arada kasık ağrısı oluyor ve belim kopacak gibi bebek hareketlerine gelince kızımda bu haftalarda hiç hissetmemiştim bunda maşallah hissediyorum erkek bu
(287 puan) tarafından
Ev hanımı demek de fazlasıyla iş yoğunluğu zaten:) Allah kolaylık versin. Benim ilk çocuğum bu. Önceden çocukları olan annelere bakıp parmak ısırıyorum valla hem çocuk bakıp hem nası hamile olunuyor çokk zor. Ben bu bulantılardan anneme bile taşındım mutfaga giremedim aylarca
0 oy
(57 puan) tarafından
32 haftadayim gündemim bebek kıyafetlerini yıkamak ve karnımda hiç durmayan tekmeler tirmalamalar
(287 puan) tarafından
Ahahha tekmeler... Keşke bana da atsaa;)))
0 oy
(672 puan) tarafından
Kucağımda 4 aylık bebişim var gündemim de hamile kalmamak :)) Rabbim isteyen herkese nasip etsin 
(287 puan) tarafından
Ahahha, inşallah istediğiniz en hayırlı zamanda olur:) Bebek doğduktan sonra hamile kalınıyor deniyor, alakası var mı doğumdan sonra olmasıyla acaba? Doğumdan sonra zaten spiral takılması yetmiyor mu korunmaya?
(672 puan) tarafından
Spiral taktırmadım o yüzden bilmiyorum ama hamile olma ihtimalim çok yüksek bebeğimde ne yaşadıysam aynılarını yaşıyorum korkuyorum hamilelik varsa  die test de yapamıyorum korkudan
(287 puan) tarafından
Aa.. belki kimyasal olur adet gecikmesi olmadan bilinmez. Hakkınızda en hayırlısı olsun. Spiral doğumdan 1 ay sonra takılabiliyor mu direk acaba
(672 puan) tarafından
Adet olmadım daha 1 yıla kadar normal kabul ediliyor
0 oy
tarafından

39 haftalık

Gündem belim ağrıyor iki sene önce böyle olup gece sancilanip ertesi gün doğum yaptım acaba buda mi bu gece olacak diye bekliyorum:unsure:

(287 puan) tarafından
Aaa.. Allah kolaylık versin umarım inşallah çok güzel bir doğumunuz olurr
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(210 puan) tarafından
16+3 haftalık olduk çok şükür:)
(287 puan) tarafından
Gündem ne:) bulantı bitti mi tekme başladı mi:)
(210 puan) tarafından
Mide yanması başladı daha hareketlerini his etmiyorum cnm
0 oy
tarafından
12 haftalık gebeyim gündemim kızımla uğraşmak daha uyumadı 
(287 puan) tarafından
Aa 12 hafta zor:( bulantı nasıl sizde? Prenses uyur inşallah:)
tarafından
Prensesi babası uyuttu bizde 12 haftalık şuana kadar iyiydi kızımda da ilk 3 ay kusma bulantı olmadı sonra 6 aya kadar kustum :D şuan gribim başıma bela olmuş napıcağımı bilmiyorum tuvalette afedersiniz hapşırırken çocuk alttan çıktı sandım
0 oy
(118 puan) tarafından
28 haftalik olduk oğluşumla teyzeleri :)
(287 puan) tarafından
Maşallah nasıl gidiyor:)
(118 puan) tarafından
Şükürler olsun bir sıkıntımız yok ama nefes alirken zorlanmaya başladım
Biraz da sırt ağrısı
Sizin kaç haftalik nasl gdiyor ?
0 oy
(1,297 puan) tarafından
26+4 ama gündemimizi bilemedim ya her an her şey konuşabiliyoruz ortaya karışık :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 741 göst.
+1 oy
18 cevap 225 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 361 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 305 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...