0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından

Kızlar geçen ramazan ayi 15 günün tamami olmasada 15 günüm gitti 10 gün tuttum 5 kaldı çok şükür biran önce tutup bitsin ıstiyorum çünkü içim hiç rahat etmiyor,  sizin kaç gün :)

23 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
70 gunum var 

Üstüne bu yılda tutamıcam 100 olucak nerde ise 

Artık şöyle yapmayı düşünüyorum

2024 de anca yapabilirm

Cemaziyelevvel 

Cemaziyelahir 

Receb 

Şaban 

Böyle 4 ay tutmayı düşünüyorum 
(49 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah halime bin defa şükretmem lazım gerçekten, keşke bu kadar üst üste biriktirmeseydiniz bayya zor olacak  Allah kolaylık versin inşallah
(800 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....
(49 puan) tarafından
Tabi herkesin ki farklı ama benim ilk bebegim olmasına rağmen o zamanda 6,7 aylık hamileyim hiç yemedim 2 gün tek yedim o aşı falan için
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından
Ben geçen sene hap kullandığım için tutamadım önümüzdeki senede süt vericeğim için tutamıyıcam çok üzülüyorum hersene tutardım ama
(49 puan) tarafından
Süt derken anlamadm canm
(221 puan) tarafından
Şubatta doğum olacak bebeğime süt vereceğim için yani
(49 puan) tarafından
Anladım hayırlısıyla gelsin inşallah bebişiniz :)
(221 puan) tarafından
İnşaALLAH canım isteyen herkese nasip olsun :)
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Benimde 5 gündü bir günüm kaldı hayırlısıyla 
(49 puan) tarafından
Hade yine 7yisin gayet iyi :)
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Ben Yeni doğum yaptığım için hiç tutmadım tutamadım bu ay başlicam Allah'ın izniyle 
(49 puan) tarafından
Hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah bebiş :)
0 oy
(5,491 puan) tarafından
10 gün kazam vae bu seneden, geçen sene 30 gün 
(49 puan) tarafından
Abooo ne yaptın sen  :)) gecen seneninkilerini kefaretleri var
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Ay benim 10 günüm var başlamam lazım artık adet olacam diye bekliyorum 
(49 puan) tarafından
Bende geçen adetim bitsin başlayacam dedim kendimi unuttum gunler sonra başladım tutmaya 10 günün sonunda şuanda yine tutamıyorum:)
(12,489 puan) tarafından
Işte hep bu yüzden kalıyor da kalıyor eninde sonunda tutmayacak mıyız tutacaz e başlasana mübarek diyorum bazen kendi kendime ;)
(49 puan) tarafından
Biraz kız kendine hahhaaha şaka bir yanada tutmaya başladınmi devamı çok güzel geliyor 10 günüm su gibi geçti  :)) darısı başına inşallah
(12,489 puan) tarafından
Ahahaa işte Bi başlasam
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Ayy hiç sorma 30u geçik:ermm:bende yarın başlamak istiyorum tutmaya. Geçen sene ramazanın başında doğum yaptım tutamadım 1 ay. Benimde omuzlarımda yük sanki. Allah kabul etsin 

(49 puan) tarafından
Seninkine tam hayırlı günde geleceği tutmuş sjsjjd
İnşallah tutarsın ya aslında her ay 10 nar gün tutsan biter
(2,448 puan) tarafından
Heheh aynen. Oruç tutmayınca Ramazan olduğunu da anlamadım.pazartesi perşembe tutayım dedim.geçen hafta başım ağrıdı. Dün uyanamadım niyet edemedim :) yarın inşallah tutarım bakalım kısmet
(49 puan) tarafından
Sende eltim gibi hergun diyor sana yarın katilacam benm ki bitti bitecek o hala yerinde sayıyor
(2,448 puan) tarafından
Dürtsene kız sende :)) yarın olcak inşallah
0 oy
(2,297 puan) tarafından
6 tane kaldı hastalandım tutamadım nasip olursa perşembe baslicam
(49 puan) tarafından
Iyi azmış seninki burda millet 70 lere kadar çıkmış jsjs
(2,297 puan) tarafından
Evet okudum cam yorumları:) ben her sene tutayım o kadar yok benim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi 3-4ay var sanırım abartısız oy oy sütten kesince ilk iş başlarım inşallah
(49 puan) tarafından
Bacım sen ne yaptın Allah aşkına hahaha ay gülmim başıma gelmesin Allah yardımcın olsun kardeşim inşallah
(2,651 puan) tarafından
Gelmesin ay kara kara düşünüyorum nasıl tutcam diye zaten ilk hamileliğim ramazana denk geldi onu kaybettim sonra ki sene yine hamileydim geçen sene de emziriyorum bebeğimi ondan gitti arada normal kazalarda var bu sene Allah bilir inşallah tutarım :D
0 oy
(240 puan) tarafından
Elhamdülillah son 1 günüm kaldı 9 tuttum bu perşembe günü 10 ununcusunu da tutucam Rabbim kabul ederse
(49 puan) tarafından
Ay ne güzel tutmuşsun gözün aydın:)
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnm 3 gündü biri mi tuttum kaldı 2 :) onuda kandillerde tutucam 
(49 puan) tarafından
Ben olsam onlari tuttar kadinllerde yine arada tutarm ne olacak
0 oy
(4,156 puan) tarafından
Ben bu sene hiç tutmadım yeni doğum yaptım diye canım Rabbim yardımcımız olsun bu kış günlerinde tutabilsem çok iyi olacak 
(49 puan) tarafından
Hayırlı olsun bebeğiniz Allah bağışlasın inşallah, Allah yardımcın olsun tutarsın inşallah:)
(4,156 puan) tarafından
İnsallah canım çok saol 10 aya girdi bile ☺️❤️
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Hiç yok oruç hamilelgme denk gelmişti hep tuttm
(49 puan) tarafından
Çok iyi ya hiç yemeyen biri çıktı:) aman nazar değmesin
(2,885 puan) tarafından
Aminnn:)))
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ben tutmaya başladım yarın 4 üncüyü tutacam inşallah bu hızla adet olana kadar devam keeeee
(49 puan) tarafından
Tam olarak kaç gün var
(6,516 puan) tarafından
İki gebeligimde de yemiştim 60 kadar var işte ramazan gelene kadar bitirmek istiyorum Allah izin verirse
0 oy
(974 puan) tarafından
Ah bacım hiç sorma ya 14 gün lohusaydim sutumde azdı bir gün tuttum sütüm çok azaldı sonra hiç tutamadım yani bir ay var diyelim henüz sadece beş gün tutabildim özel günüm başlayacak bitsin kısmetse her hafta beş gün tutup biran evvel bitirmeyi düşünüyorum içim.hic rahat değil benimde 
(49 puan) tarafından
Biz yinee şükredelim halimize millet neler diyor neler
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Ne mutlu sana benim 74 taneydi geçen sene 28 tane tuttum bugünde 17 inci günüm kaldı 29 sadece regl olurken tutmam bitene kdr durmadan ara vermeden tutucam Allah nasip ederse 
(49 puan) tarafından
Anaa kız gerçekten nasıl tutacaksın çok zor ama bir başlasan devamı gelir inşallah
(7,939 puan) tarafından
Bak bugunde bitti kaldı 28 azimliyim kendime güveniyorum basaracam inşallah:):)))
0 oy
(2,405 puan) tarafından
15 gündü Elhamdülillah beş'i gitti 10 kaldı nasip olursa yıl bitmeden bitirmeyi düşünüyorum 
(49 puan) tarafından
Çok şükür 10 gitti 5 kaldı:)
(2,405 puan) tarafından
Hadi gözünüz aydın benim de 9 kaldı
0 oy
(473 puan) tarafından
Hamileydim hiç tutmadım bu yıl. 15 gün tuttum hasta oldum. Sonra hemn ara vermeden devam.  Asla bırakmam Allah izin verirse. Büyük bir yük bnm için 
(49 puan) tarafından
Gerçekten öyle insan rahat edemiyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Ramazan ayında emzirdiğim için tutamamıştım çocuğum daha 2 3 aylıktı ek gıdya geçmiş olsaydı tutucaktım 1 aylık borcum var işte hamileykende 3 tane yedim bide onlar var şükür bu kadar bian evvel tutmaya başlasam iyi olcak aslında günlerde kısaldı çocukla böyle saha rahat
(49 puan) tarafından
Aynen vala 20 tutsan kalan günleri qra ara tutarsın daha kolay olur
(774 puan) tarafından
Ya ben bi başladım mı hepsini birden tutarım öyle parça parça yapınca ya canım istemiyo ya da unutuyorum birden tutunca daha iyi oluyo :)
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ben telefonuma yazmıştım sonra ne oldu telefonuma format atıldı. O yüzden kaç gün borçlu olduğumu hatırlamıyorum :( Hamileliğin sonuna denk gelmişti daha sonra da tuttum ama bazı günler tutamamıştım vs. En iyisi 1 aylık daha tutmak yavaş yavaş ama hastalık vs derken bir türlü başlayamadım
(49 puan) tarafından
Sende bi 10 ,15 gün fazladan tut ne olacavak :))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 81 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde zehraTekin (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 157 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 302 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.