0 oy
601 göst.
Aile kategorisinde (2,479 puan) tarafından

https://www.instagram.com/reel/CmFH32_KuBi/?igshid=YzdkMWQ2MWU=

Çok güzel söylemiş, ağzına sağlık.ne yazıkki doğru :pouty: hayırlı geceler hanımlar<3

8 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından
Yoo kizimda oglumda olsa namahrem neyse onu ögretcem kizim kadar oglumuda sakinacam.
(2,974 puan) tarafından
Artiiiiiii (++++((((((
(2,479 puan) tarafından
Olması gereken. İnşallah canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Her bir cümlesinin altına imzamı atarım. 
+1 oy
(2,651 puan) tarafından
Oğlum var ama kimse kusura bakmasın öyle höt höt yetişmiycek benim oğlum babası gibi kadınlara saygı duyan bi erkek olcak inşallah yani 
(2,479 puan) tarafından
İnşallah canım
+1 oy
(3,151 puan) tarafından
Kızım da var oğlum da. Kızımın mahrem yerlerini sakindigim gibi oğlumun da sakinirim. Bu zihniyet çok yanlış ya gerçekten.
(2,479 puan) tarafından
Olması gereken. Evet malesef
(3,151 puan) tarafından
Umarım yeni nesil anneler geleceklerin yetişkinlerini bu zihniyetten kurtarır :)
0 oy
(158 puan) tarafından
Benimde oğlum var kesinlikle merhametli kadına değer veren biri olarak yetiştirmek istiyorum insda öyle bı evlat olur
(2,479 puan) tarafından
Amin canım inşallah öyle evlatlar yetiştirebiliriz
0 oy
(262 puan) tarafından
Kız gibi erkek, erkek gibi kız değil bir insan yetiştirmek olmalı her ebeveynin amacı. Hep isterdim bi kızım Bi oğlum olsun diye Rabbım Bi kız evlat nasip etti, oğlum da karnım da çok şükür inşallah oğlumu da sağlıkla kucağıma almayı nasip eder. Hep derdim oğlum olursa hiç ayırmam, kızıma nasıl ki bulaşık yıkamayı, yemek yapmayı, yatağını toplamak gibi şeyleri öğreteceksem oğluma da ögreteceğim. Bunlar sadece Bi kız veya Bi erkeğin değil bir insanın yapması gereken şeyler. Kızım nasıl ki oturup kalkmasını, nerde nasıl konuşması gerektiğini ve edebi ögrenecekse oğlum da öğrenecek. Rabbım inşallah bana, kızımı da oğlumu da bu şekilde eşit ve güzel Bi şekilde yetiştirmeyi  nasip eder. Tek korkum arkadaş çevresi işte Allah evlatlarımızın karşına hayırlı, güzel ve iyi kalpli insanlar çıkarsın.
(2,479 puan) tarafından
İnşallah Rabbim duanı kabul etsin. Evet çevre çok önemli. İyi insanlar girsin hayatımıza inşallah
0 oy
(10,564 puan) tarafından
Bizimkiler de (k.peder ve eşim olack ) çocuğa pi.pi nerde aç göster diyorlar kızım en ufak bir yerini açsa ohoo kızıyorlar en son oğluma kızdım şimdi göstermiyor ayıp diyor bana bakıyor çok sinirimi bozuyorlar 
(2,479 puan) tarafından
İşte bu çok yanlış. Bu olayı kim çıkarttı bilmiyorum eskilerde çok var ya bu söylem. Eğlenmek için yapıyorlar heralde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 415 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ecrin23 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ecrin23 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 484 göst.