0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar dün oğlumu doktora götürdüm muane de çocuğun yurtaliklarinin yerinde olmadığını söyledi doktor ve cerrahi ye yönlendirdi böyle bişi yaşayan varmi

1 cevap

0 oy
(282 puan) tarafından
11 aylik mis daha oğlun  canim olabiliyo benim oğlan da şimdi 18 aylik seninkinin aylarında bizde yaşadık bazen geç aşağı inebiliyo bazılarınında utangaç yumurtalık diye adlandirilan bisey var biri bakmak istediğinde yumurtaliklar saklanabiliyo yani son  çareyi  ameliyatta buluyo doktorlar ama korkma cerrahiye goster onlar gereken açıklamayı yapar sana çözülemeyecek bisey degil yani. Insallah ameliyatlik bisey değildir Rabbim yardimciniz olsun 
(202 puan) tarafından
Evet ikiside yok
(282 puan) tarafından
Canim bazi cocuklarda geç inebiliyo aşağı o kadar korkma. Şunu da soyliyeyim benim kardeşimin sadece bir yumurtaligi varmış biz evlendikten sonra annemden öğrendik tabi cocugu olmaz korkusu vardı annemde ama çok şükür düğünden 2 ay sonra hamile kaldı gelinimiz hemde ikiz bebeğe tabi bitanesi anne karnında gelişimi olmadığı için kalbi durdu ama şimdi bi oğlu var masallah 2 bucuk yaşında yani demek istediğim korkma ki Rabbim korktugunla imtihan etmesin
(202 puan) tarafından
Hayırlısı artık Allah büyük
(282 puan) tarafından
Aynen canim Allah hayırlısını versin inşallah. Çok geçmiş olsun
(202 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pinar!!! (5 puan) tarafından soruldu

380,068 soru

11,377,450 cevap

34,864 kullanıcı

...