0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar. Oğlum 3 buçuk yaşında ve 1 yaşından beri her gün ve sürekli anne akşam olmasın anne çişim gelmesin kakam gelmesin sevmiyorum der hep kahvaltı yapmayalım yemek yemeyelim vs. De der.Tuvalete güç bela alıştı şimdi her çişi kakası geldiğinde saatlerce ağlar anne kakam çişim gelmesin der ve yapmaz tutar 4-5 gün. Yani anlayacağınız var olana düzene ve ya olması gereken şeylere karşı bı zıtlıği var. Bu yüzden sürekli ağlar ve bizi döver ki biz asla şiddet yanlısı bağıran çağıran insanlar değiliz bu çocuk neden böyle bı akıl verin yaaa ya da ne yapabilirim düzelmesi kabullenmesi için her yolu denedim ama boş. 

4 Cevaplar

0 oy
(7,754 puan) tarafından
Bir pedagogla görüşün. Kitaplar alın bu konuda okuyun. 
(12 puan) tarafından
Kitap aklıma gelmemişti hiç teşekkürler.
(7,754 puan) tarafından
Rica ederim inşaAllah işe yarar
-Reklam-
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Pedagogla görüşmelisin canım ilk defa duydum
(12 puan) tarafından
Devlet hastanesine sıra bulamıyorum özele götürecek imkanım da yok ya malesef canm
(17,817 puan) tarafından
İllaki bulursun canım takip et ihmal etme
(12 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkürler cevabın için
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Bence bi doktora götür canım. Pedagoglar işin uzmanı. Biz burda ne desek olmaz 
(12 puan) tarafından
Haklısın canım da randevu bulabilirsem insallah
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim kızım 3 buçuk yaşında hiç böyle sorunları yoktur. Aciktiysa yer tuvaletini bu yaz öğrendi başta çok güzel alışmıştı son zamanda çok kaçırıyor geceli gündüzlü. Tuvaletin geldi diyor ışığı açıyorum yap diyorum kendi lazimligi var klozet şeklinde yapabiliyor ama gitmiyor benim yanında onunla olmamı istiyor ben çıkınca peşimden o da yaptım diye geliyor az sonra altına yapıyor hem küçük hem büyük tuvaletini. Bide oğlum var 8 aylık bazen onu kiskandigini düşünüyorum çünkü bilinçli de yapıyor evin içine salona çocuk odasına yatak odasına pijamasini indirip çiş kaka falan yaptı iki üç defa. Soruyorum Meriç de altına yapıyor ama temizliyosun diyo yada ben banyo yapmak istiyorum beni yıka diye yaptım diyo. Psikologla görüştüm o da kardeş kıskançlığı olarak yorumladı çocuğu görmedi henüz ama basliycam götürmeye bende. Seninki de bence gitmeli kesinlikle.
(12 puan) tarafından
Seninki bariz belli canm kardeşini kıskanıyor benimde var 40 günlük bı oglum kıskanıyor büyüğüm de ama bizim sorunlar çok çok fazla yine sizinki normalmiş canm inşallah düzelirlrr yaa
(3,151 puan) tarafından
Evet malesef aslında dikkat ediyorum severken ama bebek neticede sürekli yedir uyut bez degistir haliyle hep ilgi istiyor. Sadece ihtiyaç için kucağıma aldığım halde kiskaniyor benimle oyna uyutma onu giydirme falan diyor. Bilmiyorum nolcak inşallah hepsi düzelir :)
(12 puan) tarafından
İnşallah canım.Benim oğlum da ilgi delisi ne yapicam bilmiyorum aşırı hemde
(3,151 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
5 cevap 273 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Papatya.esila (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 189 göst.

380,386 soru

11,389,407 cevap

34,894 kullanıcı

...