0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Merhaba hanimlar bir kac gundur kizim hasta hep kucaktaydi bende yemek yapamamistim disardan soyledim hep tabi onunda yiyebilecegi seyler soyluyodum dun bi corba soyledim aman aman o nasil bi corba curuk curuk kokuyodu. Bidaha mi tovbe icirmedim zaten kiza. Yazik gercekten aldiklari paraya 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yedirme cmm kıza insan guvenmiyor 
(1,022 puan) tarafından
Dun butun gun hastanelerdeydik eve geldigimizde saat dort olmustu ben yapmaya kalksam yetismez diye soyledim ama menu seklinde soyledim salatasi curuktu corbasi kokuyodu pisman oldum soyledigime bidaha iki elim kanda olsa yapar koyarim bi tas corba
tarafından
Arasaydın cnm yemek kotuydu diye yazık ya
(1,022 puan) tarafından
Yorum yaptim trendyol go dan bide paraya yazik doktum yani direk
-Reklam-
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ama bence evde de çorba yapabilirdin ya. Yani ben kucağımda ev süpürdüğümü bilirim
(1,022 puan) tarafından
Haklisin canim bazen bende yapiyorum ama bana da yemek yoktu soylemisken kendime de soyledim bidaha soylemem pisman oldum
0 oy
tarafından
Çorbayı evde kendin yap bence dışarıya güvenme 
(1,022 puan) tarafından
Bidaha soylemicem zaten canim mecbur kalmasam soylemezdim yemeksiz kalmazdim hic kendimde kizimda hasta olunca mecbur soyledim
0 oy
(3,794 puan) tarafından
tarhana al boyle zamanda kolay oluyo hemen . 
(1,022 puan) tarafından
Var canim hemde annemin yaptigi hazir falanda degil ama kizim onu pek istahli yemiyo
(3,794 puan) tarafından
icine ben sehriye katiyorum verirkende yogurt katiyorum iki kasik . eksiligini aliyo yogurt canim bide oyle dene . bizde hastaydik ben her sabah tarhana yaptim kahvalti oncesi .
(1,022 puan) tarafından
Deniyim bi canim tesekkur ederim
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Canım tarhana şehriye çorbası bunlar dışardan söylediğin yemek gelmeden hazır olur bence de evde yap bizim bile dışardan yeyince midemiz bozuluyor el kadar yavru zaten hasta Bi de bağırsağı mikrop kapar Allah korusun hepten perişan olursunuz 
(1,022 puan) tarafından
Dogru cok dogru yetismez diye dusundum cunku oglen yedigini de kustu kizim midesi bombostu o yuzden hemen hizlica gelir diye dusundum bidaha yok soylemem
(4,146 puan) tarafından
O gelene kadar şehriye çorbası çoktan yetişir kuzum hatta dolapta varsa et suyu tavuk suyu kemik suyu inan şifa olur bide limon sıkarsın oh mis valla biz eşimle artık eve söylemiyoruz yersek dışarda yiyoruz çünkü gerçekten eve ne zaman söylesek hep pişman olduk Bi keresinde hiç unutmam bilindik bir yerden döner söyledik Allah seni inandırsın sanki buzdolabından alıp getirmişler yani öyle Bi soğuk donmuş midemiz alt üst oldu paramız da nimet de çöp oldu yani o yüzden çıkıp bildiğimiz iyi restoranlarda yiyoruz en azından yediğimizde değiyo para da çöp olmuyor acil durumlarda buzlukta mantı bulundurum makarna yaparım köfte varsa köfte ekmek yaparım hemen bunlar iyi oluyor
(1,022 puan) tarafından
Dogru canim eve soyleyince nasilsa gormuyoruz diye curugunu gonderiyolar gidip gorup yesen boyle yapamazlar bende soylemem bidaha
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Kimbilir kaç günlükse ekşikiştir yazık dışarıda bir kase çorba otuz lira .
(1,022 puan) tarafından
Evet kendim yaparim daha iyi bidaha yok soylemem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 365 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 222 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu