0 oy
92 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (39 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar kızımın 40 ında mevlid yapmak istiyorum bunun için hediyelik küçük seyler almak istiyorum önerebileceginiz site var mı nerden alabilirim ne alabilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(448 puan) tarafından

Ben kaktüs dağıtmayı düşünüyorum kendi sukulent kaktuslerimin yavrularını dün saksı ya geçirdim  2 kasa daha var susleyecegim birde başka turler de var 

image

-Reklam-
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Ben çiçek sepetinde lavanta şişeleri görmüştüm çok güzeldi :)
(39 puan) tarafından
Hediyelik miydi bulamadım ben
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Bende yaş günü mevlidi yapıyorum canım yasin ve küçük lokumluklar bide Ayetel Kürsi magnetleri var Instagram dan sipariş verdim 270 e 40 tane gönderdiler bana çok uygun geldi üzerlerinde ismi yazıyor 
(39 puan) tarafından
Hangi sayfa acaba bende bakayim bir bebeğin de nice yaşları görür inşallah canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından

image

soyle bir şey vardı trendyolda 50 tanesi 229 TL 
(39 puan) tarafından
Sen istedin mi bunlardan önerir misin
(7,376 puan) tarafından
Ben değil arkadaşım almıştı canım
0 oy
(9,579 puan) tarafından

image

bunu da trendyolda yaptırdım canım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben isimli çikolata,tesbih ve magnetli yasin isimli resim olmayangüzel cam şişede kolonya,minik şişelerde kahve çekirdeği ve bebekli magnetle lavanta kesesi yapmıştım her gelene verdik kolonyalara çiçekte takmıştım baya güzeldi şimdi hamileyim çikolata alcam sadece sünnetle bebek mevlidi bir oluyorsa kitap yaptırırım tamam 

(6,441 puan) tarafından
Kitapta yukarıdakilerin ki gibi herşeyi mor yapmıştım
0 oy
(246 puan) tarafından

Canım ben tülde yasin kitabı ve tesbih yaptırdım yasin kitabında alt kısımda oğlumun adı yazıyordu onun için oldugundan dolayı sonra bide küçük kutularda içinde şekerler vardı ondan ikram ettim kutu kutu dur resim atayım ha bide oğlumun resmiyle açacak yaptırdım hediyelik ben bizzat gidip yerinde yaptırdım canm

image

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Poyrazinannesi12233 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
1 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...