0 oy
1,120 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Hanımlar tanıyanlarınız  varmı bilmem ama  o kadın bilerekmi böyle içerik hazırlıyo yoksa gerçektenmi bu kadar çok pasaklı 

Bu sabah videosu karşıma çıktı tezgahın üstünde bebek bezinin ne işi var 

Bide sürekli " kocişim   eğer 2 dk içinde yemeği hazırlamasan   başka kadın getireceğini söyledi  "

Bu nasıl bı paylaşım Allah aşkına aklım almıyo bı kadın kendini nasıl böyle ezdirir 

Benim eşim daha bı kız demeden evde kıyamet kopartırıyorum . Bide  çocuklarına sürekli nodle yedirip duruyo  . Kış vaktindeyiz çocukların ayağında çorap bile yok 

32 Cevaplar

0 oy
(805 puan) tarafından
Çok şükür kullanmıyorum
-Reklam-
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Wp Ve burası dışında bir uygulama kullanmiyorum
0 oy
tarafından
Tiktogum yok bilmiyorum tanımıyorum ama onlar para uğruna her halti yaparlar maalesef 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Tik tok kullanmiyorum
0 oy
(3,794 puan) tarafından
tiktokum yok iyikide yok
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Onu bilmiyorumda 11 sene önce mesaj gelmişti bana turkcell den hediye internet kazandınız diye bende numarayı aramıştım adımı sormuşlardı bende kızmıştım adımı ne yapacaksınız hediye internet kazanmışım onu telefonuma gönderin dedim isminizle size hitap etmek için sordum demişti bende adım AYŞE YILMAZ demiştim ve hiç aklımdan cikmiyo acaba böyle biri varımdır onun hakkına girmismiyimdir diye düşünürüm hep
0 oy
(230 puan) tarafından
Aklım hayalim duruyor o kadının videolarina denk gelince o buzdolabinin haliiiii beni benden alıyor birde herşeyi et değilde tavuklu yapmasii varya işkembe gibi migdesi vardır bunların valla
(40 puan) tarafından
Benimde  en şaşırtıcı olan şeyse  bebek bezinin tezgahtan çıkması
(230 puan) tarafından
Ya pis bir kadın belli zaten ne yemeği yenir ne suyu içilir insan fakir olabilir ama pis olmasın ya
0 oy
(743 puan) tarafından
Ne kadar pinti olabilir ki acaba çok merak ettim nedense :D 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

O kimdi halilişkonun anasimi :ermm:

(40 puan) tarafından
Evet annesi
(2,687 puan) tarafından
Bilerek yapiyo celilin altindan bir suru malzeme cikariyodu şimdi diyorum cocuk onlarin ustundemi yatiyodu sanki hepsi bilerek maksat millet izlesin
0 oy
tarafından
evt bi markete gitti hep nodl aaldi
0 oy
(690 puan) tarafından
Ayy çamaşır makinasından bebek bezi çıkardı o çamaşırları ne yaptı Allah bilir. 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bilerek yapıyorlar izlensin diye kocaları falanda çalışmıyor hep evdeler değirmen dönüyor nede olsa

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 223 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Devamkee (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mücahideanne (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 255 göst.