0 oy
1,107 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Hanımlar tanıyanlarınız  varmı bilmem ama  o kadın bilerekmi böyle içerik hazırlıyo yoksa gerçektenmi bu kadar çok pasaklı 

Bu sabah videosu karşıma çıktı tezgahın üstünde bebek bezinin ne işi var 

Bide sürekli " kocişim   eğer 2 dk içinde yemeği hazırlamasan   başka kadın getireceğini söyledi  "

Bu nasıl bı paylaşım Allah aşkına aklım almıyo bı kadın kendini nasıl böyle ezdirir 

Benim eşim daha bı kız demeden evde kıyamet kopartırıyorum . Bide  çocuklarına sürekli nodle yedirip duruyo  . Kış vaktindeyiz çocukların ayağında çorap bile yok 

32 Cevaplar

+7 oy
(4,290 puan) tarafından
Hayatımda tiktok kadar saçma bir uygulama duymadim görmedim. Hiç merak da etmedim telefonuma dahi yuklemedim tavsiye de etmiyorum :)
(4,290 puan) tarafından
Hayır izlemiyorum kuzum aşırı tepkiliyim tiktok a karşı boykot ediyorum :)
(1,752 puan) tarafından
Instagram da neyi izlerseniz onu çıkarır. Mesela bende yemek bebek vs çıkar fenomen ve aşırı saçma videoları çıkmaz.
(4,170 puan) tarafından
Kullandığım tek sosyal medya burası bana göre de tiktok kadar saçma sapan bi uygulama yok Allah aşkına aklı başında kadınlar olarak silin kullanmayın ya
(2,062 puan) tarafından
Durunun annesi ❤️
(4,170 puan) tarafından
Rojda bana mı dedin canım?
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Tiktok kullanan birinden saglikli hareketler bekliyor musunuz ki zaten zeka seviyesi kültür seviyesi yerlerde olan birinden beklenebilecek hareketler.
tarafından
Kiz rojdaaa gel buraya gel sen oyle aman aman zeki kültürlü olsan 10 milyonuncu hesabin olmaz bu gidip gidip geliyon dilinin sivriliginden illallah ettiriyorsun millete yürüyen kültür :D
tarafından
Ayy mercan aplamiz deminden beri de bana satasiyor. Bugun gergin ellam . Satasacak yer ariyo . Kültürü ve seviyesi nirvanada bugun :D
tarafından
Seymam insan cok zeki olunca boyle satasacak yer ariyor demek :D
tarafından
Mercancim sadece ondan degilmis onun hayatini kıskanıyormusum :D
tarafından
Mutsuz kişi ay kahkaha attim ya :)) neyini kiskanabilirsin ki sonradan görme birinin :D
0 oy
tarafından
Tiktok yok bende :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım izleme izledikçe onlar para kazanıyor bilerek yapıyorlar gereksiz insanlar gerçekten bilerek yapıyorlar senin psikolojin bozulur 
(40 puan) tarafından
İzlemiyorum canım ama o çocuklara içim yanıyor
0 oy
(414 puan) tarafından

Bak kizim sen banağğ aklima direk bu geliyor:D

(438 puan) tarafından
:D bende onu yazceydimmm aradığım yorum :D kurban ol sen tarzımaaa, fesatlıkta yapma seni yılan seniii :D suan bile guluyorum :D
(414 puan) tarafından
Bak simdi oynuycam sus kizz :D
(438 puan) tarafından
:D :D :D eşek gibi siritiyom :D
(40 puan) tarafından
Bide ay inanmıyorum diye bı şarkı da var
(438 puan) tarafından
he he doğru :D :D :D
0 oy
(552 puan) tarafından
Tiktok asla izlemem 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Tiktok yok iyi ki de yok. 

Tamamen izlenmek için.
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bence zatn pis inanki
(40 puan) tarafından
Bı ev nasıl o hale gelebilir heleki buzdolabı
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Tıktok miktokum yok alllhdan kafam rahat hiç izlemm oylelerini zaten 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ay çok salakça bi aile ve karı 
0 oy
(438 puan) tarafından
Biliyom :D pratik ev yemegi tarifleri falan veriyor dimi :D haliskoyla celişkonun anası :D bide kirlenen bebek bezlerini leğende yikayin falan diyor :D :D habire kocam yine lahmacun istedi diyip habire lahmacun falan yapiyor.
(40 puan) tarafından
Evet ya para kazanmak için kendilerini nasıl bu seviyeye getirebiliyorlar aklım almıyo
(438 puan) tarafından
Hiç sorma tezgahi temizliyor mesela oncesi somrasi diyor tezgah o şekle gelene kadar napıyor acaba bu
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bence sizlerde izleyip onlara pirim vermeyin 
(40 puan) tarafından
Yok canım izlemem bile ama geçen tezgahı dikkatimi çekti hele ki bebek bezi ordan çıkınca midem bulandı
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Madem hepimiz böyle tiktok a karşıyız, neden hala kaldirilmiyo
0 oy
(6,227 puan) tarafından
Of Hemo hem sülalesi resmen keşfeti ele geçiriyorlar ya Nereden engellesem yine oradan çıkıyorlar gerçekten aşırı derecede gıcıklar yani aşırı aşırı derecede ve hepsinin ev tipi aynı yani tamam bir insanın düzeni olmayabilir yeni eşyası olmayabilir ama düzenli olur ya bu kirli leş içinde bezler olmaması gereken yerde eşyalar olmaması gereken yerde çocuklar sürekli çıplak ayakla geziyor sürekli hastalar ve çocuklara sürekli abur cubur hiç olmaması gereken şeyler yediriyorlar zaten sürekli noodle ve patates kızartması yiyorlar zaten o yazıları da bilerek yapıyorlar ki keşfete düşsünler
(772 puan) tarafından
Yaaa o yatak odası düzenleme videoları ne ararsan var odanın içinde dolap içlerini makyaj aynasinin önü buzdolabının için dehşet:)
tarafından
Ayy onların bi sülalesi var kadin bildiğin kirli bebek bezini makinaya atmış ve o makinayi boşalttı içinde ne ararsan çıktı kaşık çatal bebek bezi mutfak bezi don off midem kalktı anladık sacmaladikca sacmaliyorlar ama hiç mi mideleri kalkmıyor:(
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Baska bı uugulamadan göuyorum tıktok ızlemıyorm den görüyorum bende pasaklılıgı ever gerçek bence bı ınsan vıdeo ıcın o hale sokmaz evı evıde göruyosundur zaten bakımsız herseye haracayacak paraları var ama eve dogru dürüst esya alacak prlrı yok nedense bı kadın evınden bellı olr temız olup olmadıgı.oja sğrmekle mesguller kendıler khhkll ama cok takılmayın baktı herkes laf ebelıgı yapıyor buda abarttı tabı maksat para kazanmak kocası basta alaksı yoktu baktı güzel para gelıyor oda dahıl oldu sonra üstğnde eltısı oturuyor oda açtı:)))

(40 puan) tarafından
Sadece kocasımı bütün ailesi dahil oldu  artık tiktoku silmek istiyorum ama canım evde sıkılıyo  televizyonda da saçma şeyler çıkınca mecbur
(2,705 puan) tarafından
Ist Twitter falan yokmu oralarda takıl ben genelde youtubedeyım
(40 puan) tarafından
Hayır canım eşim izin vermiyo tiktokta zaten hesabım yok canım
(2,705 puan) tarafından
Eşinin vrdır ama hesabı
(40 puan) tarafından
Eşim Instagram tek kullanıyo tiktok falan yok onda
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tiktok yok hiç ilgimi cezbetmedi. Kadınlar erkekler her yaştan artık hiç bir mahremiyet yok.evlerinin banyo WC sine kadar internette herkes. S.alak saçma içerikler içerik denirse tabii.faydalı bi gram bişi yok.kafalar bomboş. 
(40 puan) tarafından
Canım bu söylediğim kadın daha da beter
0 oy
(16,013 puan) tarafından
Bilerek yapıyor çünkü daha çok izlenme oy alıyor ve böyle yapınca bazıları inanıp hediye bile gönderiyor biri oğlu için ayakkabı kıyafet yolladı biri kendisi için çanta falan yolladı. Ne kadar trend olursa o kadar çok taninir ve canlı yanında daha çok hediye atılır 
(40 puan) tarafından
Çok boş işler sırf tanınmak için kendini rezil etti ve resmen
(40 puan) tarafından
tiktokta ayşe yılmaz adı canım
(875 puan) tarafından
baktım ama göremedim çok merak ettim herkes nefret ediyor resmen
(40 puan) tarafından
Halilişko yaz canım  kırmızı saçlı bı çocuk çıkacak karşına
(40 puan) tarafından
Canım ayşe yılmaz değil ayşe yıldızmış adı
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Tiktok hiç indirmedim tlfunuma asla indirmem bakma o insanlara
0 oy
tarafından
Çok pasaklı bence bu insan video için evini o hale getirmez
(1,403 puan) tarafından
Her hafta buzdolabini temizliyo :D
tarafından
Ama yilllarca temizlenmemis gibi
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Halilişkoo :P 

İroni yapiyor kiz çok takilma

(40 puan) tarafından
Ama insan kendini bu kadarda düşürmez  özellikle bu kadarda pasaklı olunmaz  
Tezgahın üstünde bebek bezinin ne işi var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Devamkee (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mücahideanne (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 247 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pnrmtl (4,430 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...