0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Kaynanam bulaşık makinesi almayalım önceden omu vardi elimizde yikiyorduk dediler 

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şimdi var ve ben istiyorum de öncesi beni ilgilendirmez de
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Sen yikamaya devam et ben istiyorum deseydin :)

0 oy
tarafından
Yaşayacak gibi olduk eşim önünü kesti hiç bir şeye karıştırmadı.
0 oy
(5,054 puan) tarafından
Hiç sorun yaşamadım kayınvalidem kayınpederim falan karışmadı karışamazdı zaten çünkü 1 lira bile faydaları olmadı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiç yaşamadık zaten ailesinin yardımı olmadı tüm mobilya ve beyaz eşyaları eşim aldı 
0 oy
tarafından
Kimseden 5 kuruş almadığımız için kimse de ağzını açıp birşey diyecek cesareti bulamadı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Eee pesss onada bu bahane subulmaz ya. Benimki aksina almak istemedigim herseyi zorla aldirirdi 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
O istiyorsa elde yıkamaya devam edebilir. 

Bende bulaşık makinesi kullanmam elde yıkarım ama size mudahele etmesi hiç doğru değil. Ben istiyorsam alırdım o makineyi
0 oy
(13,196 puan) tarafından
Hepsini kendim aldığım için hayır ama yüzsüz kayınvalidem gelip kanepelerim için güzel değil rahat değil gibi şeyler söyledi 
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Banada sonuc olarak annem aldı :)
0 oy
(438 puan) tarafından
Bana hic bir sey alinmadi ne esya ne taki hic bisey dört sene oldu hala tek tek borcumuz bittikce kendimiz aliyoruz, tam bisey alacaz kayınvalidem bizde vardi bu onu gonderelim diye hemen almamiza engel olmaya calsiiyor bana 10 sene onceki esyalari kakalamaya çalışıyor. Onceden esimi cok sevdigim ocin herseye tamam derdim simdi ne istersem onu akiyoruz cok sukur   
(7,376 puan) tarafından
Kız benim hayatım valla bizimde öyle bizde 4 yıllık evliyiz ne takı ne beyaz eşya almadı esimide sıkıştırmamak için almadım daha yeni yeni alıyoruz bizde
0 oy
(758 puan) tarafından
Kendi ailemden yana yaşadım 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hiç sorun yaşamadım eşim kimseyi karıştırmadi zaten milletten para çıkmayınca ağızlarını açamadılar herşeyi biz beğendk aldık 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben hiç beyaz eşya almadım TV mız bile yoktu eşimi sıkıştırmamak için almadım  önceden elimde yikiyirdum çamaşırına bulasigida sonra 1.yilimizda ikinci el aldık 3.yilimiz yeni aldık tek tek ilk önce TV aldık sonra çamaşır makinası sonra bulaşık makinası buzdolabim hayla ikinci el daha almadık 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Sene 2010 idi hiç yaşamadım çünkü k.babam gitmis keyfine göre almış gelmisti :))))
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Öncesinde yaşamıyoruz ama:)
0 oy
(10,049 puan) tarafından

Hic yasamadik cunku herseyi esimle ben istedigimiz gibi aldik :D

0 oy
(12,693 puan) tarafından
Biz zaten beraber yaşıyorduk düğüm fln yapmadık günün biri gidip nikahtan geçtık

Eşya öncede şimdi de kimse karişmaz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hiç kimse birşeye karışmadi ceplerinden para çıksaydı belki karışırlardi ama eşimle herseyimizi birlikte altik çalışıp 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kaynnamin yoktu benimkini kullandık .hersey aldım ben zaten  a'dan zye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 498 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde 124578 (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 169 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 388 göst.