0 oy
132 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (34 puan) tarafından
11. Haftamdayım, ya cinsiyeti çok geç ögrenirsek diye yavaş yavaş alışveriş yapmak istiyorum ama kıyafetler ya masmavi ayıcıklı yada pespembe kalpli çiçekli. Vallaha napcagimi şaşırdım. E ekonomi belli, şimdiden ne alırsam kâr gözüyle bakıyorum ama yok bişey alamıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim anneler 

19 Cevaplar

+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Ortak renkler aldım bide rengi önemli olmayanlar mesela küveti gri aldık kızda olsa aynı erkek te olsa aynı zibinlar ortak renkler çoraplar ortak renkler 
-Reklam-
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Almadım açıkçası 27 haftaya kadar

Onun öncesinde ağız mendili çorap şampuan deterjan falan aldım kıyafetleri geç aldım sadece
0 oy
(929 puan) tarafından
Unisex renkler tercih ettim 12 tahmin etti 15 de netleşti. Beşik yastık battaniye çıtçıtlı beyaz badi vs aldım. Sonra kıyafet alışverişi yaptım 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
34+6 oldum daha 2 Pazardir eksiklerimizi alıyorum ben 18 de öğrendim cinsiyet kız ama oğlumdan kalanları saklamıştm onlari kullnicaz bir kaç takım kız için aldım 
0 oy
tarafından

7. Aya kadar kızım göstermedi kendini vallahi ama ben hep içimden kiz geçiyordu kendini göstermediğine göre kız demişti doktor ve birden hepsini aldım eşyalarını yarısını da unisex almıştım ne olur ne olmaz diye:D

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Gri tonları sarı tonlari turuncu tonları, taba ve krem tonları hem kıza hem erkeğe gider benim tercihim taba ,gri ve krem çok şık duruyor kızda da erkekde de 
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Almadım 20den sonra başladım. 3-4 bişey aldım. 

İkisine de uyacak şeyler alınabilir.
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Cinsiyete kadar büyük masrafli eşyaları aldık. Beşik puset küvet şampuan deterjan vs vs. Cinsiyeti 15+3 de öğrendik. Çok kıyafet almadık hediye gelir dedik. Keşke alsaydik. Aniden pahalaninca kimse hediye almadı :D şuan ateş pahası oldu. Bide 0-3 aldım ben hep çocuk aniden uzadi 2 aylık şuan aldiklarimin hiç biri olmuyo. Allah tan büyük kizimdan bı kaç bişey kalmıştı. Onlarlar devam ediyoruz.
(34 puan) tarafından
Evet birde o konu var bikac hastane çıkışı alsam geri kalanları 3-6 mi alsam bilemedim acemilik işte ilk bebeğim bilmiyorum ki, çabuk büyüyorlar diyorlar herkes
(1,103 puan) tarafından
Kesinlikle 5 takım yenidoğan 5 tane çıtçıtlı 0-3 gerisini 3-6 al. Çok pişmanım. Lolons.com birde enucuzbebekmarket.com u tavsiye ederim. Tekstil ürünleri uygun ve kaliteli
0 oy
(2,765 puan) tarafından
İcimden gelen cinsiyete gore aldim ikiside dogru cikdi kizima ilk bas 7 aylik olana kadar erkek demislerdi ona ragmen kiyafeerini iyi tutturmusum ama ben pembe degilde yasil sari kirmizi o tarz almisdim oglumada mavi almadim gene siyah yesil o tarz aldim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bence daha çok erken alışveriş için bekleyin derim .

Ben son ayında aldım 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Birkaç parça bir şey almıştım onları da Beyaz aldım kız da kullanır erkek de kullanır diye 13 haftada zaten öğrendim ondan sonra almaya başladım
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Benim eltim iki sefer alışveriş yapmış ölü doğum yapmış beni çok etkiledi 30 haftadan önce bişey almadım o yüzden 
0 oy
tarafından
Aynı soruyu bende sormuştum bana bebek arabası beşik tarzı şeyleri renk olarak her iki cinsiyetinde kullanabileceği renkten alabilirsin demişlerdi mesela sende öyle yapabilirsin mama sandalyesi 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
sabirsizdim ben almistim ogrenmeden. kirmizi park besik kirmizi puset anakucagi canta kirmizi almistim hep bu tur seyleri biberon emzik beyaz di . battaniye acik gri krem rengi filandi boyle almistim ortak renk almistim hep . 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Doğmamış çocuğa don biciyorsunuz 30dayim yeni yeni alıyorum bence çok acele etmeyin zibin falan bez ıslak mendil gibi şeyler olabilir ama kıyafet çok erken 
(34 puan) tarafından
Amacımız don biçmek değil malum ara sıra indirimler oluyo kaçırmak istemiyoruz ve her hafta fiyat artışı olduğu için şimdiden almak istiyorum yoksa beklerim son ay Cat çat alırım her şeyi sorun olmazdi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dogduktan sonra aldım ben herşeyi
0 oy
(1,369 puan) tarafından
İlk parça olarak battaniye aldım beyaz ❤️
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Canım ilk etapta oda falan yapacaksan ya da beşik alacaksan yanına bebek arabası gibi şeyler al önce kıyagete göre onlara daha çok zam gelecek ilk büyük baş eşyaları al derim bence 
0 oy
tarafından
Beyaz zıbın atletlerini tek renk çoraplarını bezini ıslak mendilini şampuanını pusetini bebek arabasını oto koltuğunu ana kucağını deterjanını kişisel bakım eşyaları bebek yağı vücut kremi tatak tırnak makası gibi şeyleri aldım. Geriye sadece kıyafet kaldı onları da bir çırpıda aldım. Kızımda öyle yapmıştım. Şimdi oğluma hamileyim. Onu öğrenene kadar da aynı şeyi yaptım. Şimdi hazırlıklarım bitmek üzere 30 haftalık olduk.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kbrabdk.0 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
17 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,318 puan) tarafından soruldu

381,866 soru

11,432,188 cevap

34,997 kullanıcı

...