0 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Kızlar ben koku hastasiyim kokulu krem losyonlarim . Vücut spreylerim deodrant kullanmayı çok severim . Kullandiklarim 

She mor 

She pembe 

She mavi 

Emision mavi 

Emision turuncu 

Emision kırmızı 

Avon purblance 

Avon wish of love 

.... Bugünde emision pembe parfümünu aldım ama o wish of love gibi şekerim Şi bir kokusu var . Aslında daha çok şeftali ve postakal kokusu karışık istiyorum ama bulamadım bu ay için emision pembeyi aldım bakalım . Önereceğiniz şeftali kokusu markası var mı yada emosionun hangi parfümünü kullanıyorsunuz . Ustekiler deodrant bu arada 

10 Cevaplar

0 oy
(2,482 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Emoisin yeşilin kokusu efsane bu yaz bitirdim kesinlikle tavsiye ederim emoin aqua tam adi
(7,121 puan) tarafından
Ayyyy tamam listeme alıyorum
(7,121 puan) tarafından
Kokusu nasıl ağır kokular sevmiyorum hafif  ama güzel ferah kokular seviyorum baharat çikolata tarzı kokular ağır geliyor bana
(2,482 puan) tarafından
Tamda istediğin gibi koku aşırı frsh
(7,121 puan) tarafından
Yaaa merak ettim yarın alayım ;);)
-Reklam-
+1 oy
(6,222 puan) tarafından

Bebeğim önceden alınan bir şeyi şimdi alınmış gibi paylaşan 

Her gün ayrı senaryo yazan 

Daha ergenliği atlatamayan 

Kişilerin dediklerine bakma sen :D çünkü kaile alınacak kadar değiller henüz 

Keşke yalan postlar açmak yerine yazım yanlışı yapsalardı

İyi dert olmuşsun boşver 

(7,121 puan) tarafından
Amerikalim şen eminim çiçek bahçesi gibi kokuyorsun dur o yüzden hiç gerek yok kullanmama parfüm falan
(15,823 puan) tarafından
Ayyy İlknurrrr sabah sabah ne güldüm kız Allah'ta seni güldürsün ☺️☺️☺️
(6,222 puan) tarafından
Bebeğim benim yine ağzından bal damlıyor ❤️❤️

☺️☺️ ablacım kendilerini komik duruma düşündükleri için bize de gülmek düşüyor
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Seftali biiyorum ama 212 sexy dene kesinlikle
(7,121 puan) tarafından
Bana dayanmıyor bir ay sndnndnd
(10,042 puan) tarafından
Yok ya cocuk falan var o kadar kullanmiyorum artik. Hele cocuklu ortama gireceksem falan yine kullanmiyorum
(7,121 puan) tarafından
Niye ki kız :) benimde 2 tane var ama vazgeçemiyorum hiç bişey kullanamzsam mutfakta ayrı banyoda ayrı odada ayrı krem var nereye girsem krem losyon sürerim hemen
(10,042 puan) tarafından
Ya surekli yaninda yorende kokusunu icine cekiyo falan. Bende ogluma onu yapmak istemiyorum :)
(7,121 puan) tarafından
Kızım bana anne çiçek gibi kokuyorsun çok güzel kokuyorsun der hep . Babası işten dolayı ter kokar duşa girmeden kızıma sarılır . Ya baba git duş yap çiçek kok pis kokma der :) çok hoşuma gider
0 oy
(940 puan) tarafından
 209dan beri aynı parfümü kullanıyorum ben değiştiremiyorum değiştirince aşırı burnuma geliyo ve tabi içime sinen bi  koku olmadı hic
(7,121 puan) tarafından
Bende öyleydim yıllardır pur blenca seti kullanıyorum sıkıldım
0 oy
(347 puan) tarafından
Avonun parfümü diye hatırlıyorum amethyst diye bir parfümü var mor şişe çok güzel bir kokusu var tavsiye ederim 
(7,121 puan) tarafından
Aldım not defterine
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kokuları bende çok severim bu aralar iki parfüm keşfettim bayildimm bimde satılan merci yeşili var yasemin kokulu coookkk beğendim.bide Chloe diye Bia parfüm var pudra çiçek kokulu aşırı güzel çok beğendim çok tavsiye ederim yasemin kokulu çok hafif hiç rahatsız etmiyor Chloe yaseminden bı tık ağır ama rahatsız etmiyor hiç 
(7,121 puan) tarafından
Sağol bitanem not defterime yaziyorum tavsiyeleri demicem mutlaha.
(2,581 puan) tarafından
Mutlaka bu kokuları dene derim bime ugrarsan ilk fırsatta bak
(13,821 puan) tarafından
Su bimdeki kokuyu ben mi alamadım ya☺️Gülom söylemişti denedim ama begenemedim ben nedense kokuyu mu alamadım ki birdaha bakacağım:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(2,581 puan) tarafından
Yeşil olan ama yasemin kokusu
(13,821 puan) tarafından
Yeşil olanı da denedim eve gelince sadece noght olanın kokisi vardı elimde
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Avon wish of love ve celebre dene♥️
(7,121 puan) tarafından
Şu celebre çok söylüyorlar çok adı geçiyor denicem bulursam
0 oy
(802 puan) tarafından
Avon for away glomers harika bir koku kaç kisiye sipariş girdim saymadım bile kesin dene akılda kalan kalıcı bir koku 
(7,121 puan) tarafından
Tamamdır balım ❤️ ağır değilse olur ama önceden koklamam lazim
0 oy
(121 puan) tarafından
Canım para çok heralde böyle savurduguna göre :)
(7,121 puan) tarafından
Savurmak derken
(121 puan) tarafından
Bir tane alırsın bitince bir daha alırsın istersen başka marka model neyse o olur yani bu kadar çok deodorant mıdır parfüm müdür kullanmaya ne gerek var bir tane kokun olsun o kokuyu eşin dostun kım alırsa aklına sen gelirsin parfüm koku vs
(7,121 puan) tarafından
Kız bunlar kullandiklarim diye yazdım şimdi 3 krem 2 vücut spreyi 2 de parfümüm oldu öyle dolu değil bu kokuları kullandım başka öneri var mı diye soruyorum
(121 puan) tarafından
Bende hepsini aynı anda kullanıyorsun sandım ama ben bir tane kullanırım sadece vücut spreyini de o kokudan alırım rolonum kokusuz
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Wish of love nasıl cnm kokusuuu 
(7,121 puan) tarafından
Şekerli Fatma ya aynı bayram şekeri gibi daha önce kullandım onu şimdi bu aldığım emotion pembe de şekerli kokuyor ama bir arkadas yeşil olanı önerdi fresh kokusu var dedi galiba yarın yada haftaya onu denicem
(7,300 puan) tarafından
Dene buraya da yaz merak ettim nasılmış memnun kalcakmisin
(7,121 puan) tarafından
Post açarım . Esra arkadaşta binde var istediğin koku dedi onada diğer ay bakarım artık :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 510 göst.
14 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 499 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 494 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mervecagan35 (1 puan) tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...