0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Üst katta oturuyo.ama bende kaliyo iki gündür demiştim eski postuma bakın kızlar onunla ilgili bişey anlatıyım gece gece sinir geldi post açtığımn binonceki günü mü neydi eve komşular geldi ama baya kalabalıktı bende normalde salonumun petegini kapalı tutarım iki odam var oturduğum o odada babanne yatiyodu komşular geçmiş olsuna geldiler bende salonu açayım çok sıkıştık böyle dedim çok bilmiş kaynana hayır böyle.iyi dedi yaktirmamak için dogalgzi bende çay koycam anne odada adım atacak.alan yok çok küçük zaten kızım uzerinize devirir kendi yanar dedim aman dedi hasta bakmaya geldiler yimeye içmeye değil dedi onca kadının yanında sonra üç beş kişi daha geldi odada nefes alinmiyo bu hastalıkta kaynana üniteye oturmuş bende noldu dedim birazdnda tavana cikarsin yahu insan yanında nasıl dersin o lafı bunu aralarına almiyolae artık gün yapiyolar sürekli gezmelere gidiyolar beni de çağırın der hiç kimseden ses çıkmaz herkes kızım.bize gel der ona kimse bişey demez nefret ettim yalnız ölecek bu kadın bu çenesinden daha neler neler varda buraya uzatmak istemedim 

3 Cevaplar

+1 oy
(3,601 puan) tarafından
En azından herkes ne m.al olduğunu biliyor buda güzel birşey 
(1,018 puan) tarafından
Çok üzülüyorum bu haline içim.isinmiyo ona karşı ama eşimin annesi olması uzuyo beni inan biz uzaklara gitsek kapısını çalan olmayacak böyle giderse yenilir yutulur laf demez haciya gittiler hediye dagitilar her verdiklerine benim aldığım.degil mi bu ben aldım bunu ben dağıttım su paraya aldım bana bile aldıklarını kullanmıyorum bı çanta takmıştım balkondan bagiriyo gelinn  o benim aldığım çanta demi çok pahalıydı içini çok doldurma diyo hayır dedim bende seninki değil bu marka çanta icinide tıka basa doldurdum adı değil biseycik olmaz
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Aynı durumda olsam hiç söylemeden direk açarım kadınlara da buyrun salona geçelim derim. 
(1,018 puan) tarafından
Bende öyle yaptım açtım odayı UFO vardı onuda açayım hemen ısınsın diye yoksa hemen isinmiyo onların yanındaydı UFO o zaman dedi kayınvalidm canm ama tabi sonra benm dediğim oldu
0 oy
(124 puan) tarafından
Ay yazmadan duramadim hasta ziyareti ya ne çayı kız cidden bian evvel gitsinler diye bakman lazım salgin var zaten sen çay ikram edersen nereye gidecekler :) cidden ben hasta olunca çok insan olunca rahat edemiyorum onu da anlamak lazım ya sende kendince misafirperverlik etmek istemissin ama o da hasta olduğu için kısa olsun gitsinler istiyor hem çayda dokulmemis olur :) valla biz hasta ziyaretine gittiğimizde hep kendimiz birşeyler götürürüz gidip çay icmeyiz yani bir insan da dobra diye sevilmeyecekse sevilmesin bence kalorifer olayını bilemmem durumunuz nasıl onuda bilmediğim için şuan gelen zamla felaket bı fatura bizi bekliyor Allah yardimcimi olsun
(1,018 puan) tarafından
Haklısın bu düşünceyle kuzum ama burda öyle değil işte malesef hemen hayatta gitmezler dediler hani koyma etme diye ama evimede ilk geliyolar bı bardak çay koymadanda olmazdı ama söyleyiş tarzı zikkimlanmayami geldiler gibiydi dobralik değil benim kayinvaldemin yaptığı inan gorsen yüzüne bakmazsın bide haciya gittiler o dille çok zor onun ahireti bak o kadar diyim sana kuzum çok ağır konuşur kimsede istemiyo ben bunu çok iyi anladım
(124 puan) tarafından
Ulu orta söylenmez ben sana söyledi sandım canim
(1,018 puan) tarafından
Yok ben mutfağa doğru gidiyodum insanların içinde dedi onlarda yazık yok biey yapma nolur falan dediler

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 628 göst.
0 oy
25 cevap 520 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 476 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Cimcimeannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Saregulsum (14 puan) tarafından soruldu