0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

image

Biri 5 diğeri 8 aylık bebegimde aşırı öksürük var Buhar antibiyotik evde doğal yöntemler hepsini denedim fakat bir aydır çekiyoruz bu öksürük geçmiyor en son bir yakınımız bu şurubu tavsiye etti öksürük için bire bir hemen kesiyor diye ve tamamen bitkisel içerikliymiş kullanan bilen var mi acaba 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
acile gotur cnm 
(3 puan) tarafından
Bir aydır gidip gidip geliyoruz en az 1.500 ilaç parasi verdik qma maalesef alıp çöpe atıyoruz çünkü gittigimi her doktor farklı olacak veriyor zaten bebegim küçük evde doğal yöntemle kesmek istiyorum ama bilmiyorum ne yapcm
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından
Bende bunun bir benzeri fitospan kullanıyorum öksürüğü baya hafifledi oğlumun 
(3 puan) tarafından
Öyle mi geçmiş olsun size de bilmiyorum bu tür ilaç hiç kullanmadım kararsız kaldım
(122 puan) tarafından
Bence deneyin ben yıllardır fitospan kullanıyorum
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Beş kuruş etmiyor ben kullanıyorum oğluma hala aynı okusurup duruyor 
(3 puan) tarafından
Gerçekten mi bende almadım daha ama bilemedim hemen kestiğini söyledi ama bize
(1,024 puan) tarafından
Belki benim oğlumda işe yaramadi bilemiyorum
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Bitkisel değilmiş bu içeriği karisikmis zaten çoğu öksürüğü kesmiyor sadece tahrişi önlüyor yumuşatıyor

Kuru oksurukmu balgamlı oksurukmu evde nemlendirici acin yatarken buhar verebilirsiniz ben serum fizyolojik ile bir damla iyot solutuyorum çocuklara öksürüğü çok rahatlatıyor eğer hastalıktan sonra ise öksürük bir aya kadar devam edebilirmis bana Dr öyle dedi 
(124 puan) tarafından
Bu ürün bitkisel yasaklanmadida sadece eczane dışı satışı yok sözde muadilleri olduğu için
0 oy
(3,794 puan) tarafından
bunu bilmemde dut hosafi cok fayda etti benimkilere sabah aksam icirdim
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım öyle hır salgın varki ben buna çok dikkat ettim herkes kırılıyor küçüklü büyüklü ama ilaç asla fayda etmiyor 

Cevizin perdesi varya hani cevizi kırınca ikisini ortadan ayıran ince kabuk onu kaynat demlensin onu için fayda görürsün inşallah 
0 oy
(124 puan) tarafından
Evet kullan kesiyor antibiyotik kullandığın halde gecmediyse kullan iki gün sonra yaz buraya insanlar duysun lütfen sonucu
0 oy
(3,862 puan) tarafından
canim burunlarini ac devamli , burun tikaliysa oda oksuruk yapiyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,181 soru

11,381,662 cevap

34,875 kullanıcı

...