0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Arkadaslar yedi aylık hamileyim 29+5 hiç bir sikintim yoktu bugün uyandım kanama var koyu kahve rengi ne olabilir korkmalmym doktora gdcgm şimdi ama korkyrm doğum mu sancım yok ama 

9 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Korkma Rabb'im korktuğuna uğratmasin erken doğum riskin olabilir hamilelikte kan iyi değildir vakit kaybetmeden çıkıp gitmen lazım hazırlan ve acile git bacım hiç bekleme 
(337 puan) tarafından
İki hafta oldu su glyrdu gttm doktora dedi enfeksyn var kullan kullandım su bitti bugün kalktım kan gördüm ama daha gelmyr bir kere geldi ve daha gelmedi sancım vs hiç bsyim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah şifalar versin inşallah canım her şey olabilir zamanında doğumun olsun inşallah 
(337 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(546 puan) tarafından
Hemen gidin onleyebilirler benim oyle dogumum oldu vardir birsey muhakkak zamaninda saglikla kucaginiza alin insAllah
(337 puan) tarafından
Amin tskr ederm
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Korkma leke kırmızı olmadıkça doktorlar panik yapmayın diyor ama muhakkak gidilmesi gerekir tabi ki benim ablamin 32.haftasinda adet gibi kanaması oldu bir aydan fazla yattı sonra sezaryen oldu onun bebeğinin eşi rahmin hemen agzindaydi çünkü 
(337 puan) tarafından
Koyu kahverengi . Korkyrm biraz bir kere düşük yaptım koyu kahverengi kan olduğu için :⁠-⁠\
0 oy
(6,724 puan) tarafından
22. Haftamda adet kani gibi bişey geldi. Cok korktum bebeğime bişey oldu diye. ☹️ Doktora gittim vajinal ultrason dan bakti bi kan pihtisi gördüm dedi. İgne ve fitil verdi cok şükür gecti canim. Belki seninkide oyle bir durumdur. İnşallah kötü birşey yoktur. 
(337 puan) tarafından
Bnde su glyrdu bir hafta kadar gttm alttan baktılar enfksyn var ama bebekte dgl diye kontrole gitmedim yeni bugün gidecktm sabah uyandım kanamam var koyu kahverengi ama göbeğim çok aşağıya inmiş normalde aşağıda da ama şimdi bir tık daha inms
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım korusun canım daha cok erken ☹️ iğne falan yaparlar belki
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Korkma canim emaneti allaha kahverengi olunca önceden olmus beklemis kan oluyor ama doktor bakar belki igne verir
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Doktora git canım korkma bişey olmaz stresde yapma. Nişanın gelmiş olabilir ama ilaç verirler hiç evde bekleme
0 oy
(11,299 puan) tarafından
Mutlaka git canım kahve ise korkma allahin izniyle ilaçla geçer benim de kahve lekelenme olmuştu sadece Wc de geliyordu damla doktor progestan yazdı onunla geçti 1haftaya allahin izniyle senin de geçer 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım acile git Nisan'da gelmiş olabilir erken ama hiç belli olmuyor sancin olmasa dahi git ihmal edilecek bir şey değil 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 380 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asya_g2000 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep dincer (770 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...