0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (622 puan) tarafından
Kızlar 65 mm yani 6.5 cm kist gördü doktor ultrasonda kötü mü ya kan istedi tek yarın sonuca göre ilaç baslatcakmis doğum kontrol hapı da kullandirtcakmis sonra yaşayan varmı 

6 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
65 mm 6.5cm olmaz y 6.5 olsaydı direk alırlardı 
(622 puan) tarafından
Hayır canım 6.5 cm oluyor 65 mm 6.5 cm demek
(622 puan) tarafından
Aşağı yorumlara bak 5 cm olanda varmış annemi de 8 cm vardı ilaçla iğneyle küçüldü gitti
(622 puan) tarafından
Tek sorun kızım var 1.5 yaşında emiyor daha
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Cikolata kistimi eger öyleyse kücülür dogum kontrol hapıyla canım endişe etme 
(622 puan) tarafından
Çikolata demedi öyle bişey sol yumurtalikta 6.5 cm kist dedi kan aldı yarın sabah sonuca göre ilaç tedavisi baslatcakmis en son doğum kontrolle düzene sokcakmis ama kızım var 1.5 yaşında daha emiyordu
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hamıleyken var denıldı ama bişry olmaz iyi huylu dogumda aldırırsın denıldı valla dogumda söylemedımde bılmıyorum aldılar mı  deflaeca kontrole gittim ben göremiyorum kıst falan dedı doktor 
(622 puan) tarafından
Benimki sol yumurtaligi kaplamış 6.5 cm dedi ilaç baslatcaj yarın kan sonucuna göre üzüldüm ya 1.5 yaşında kızım emiyordu daha
(2,705 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canm
(622 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çikolata kisti ise 4 un uzerindekiler mutlaka eliyat istiyorlar teyzemin de 6 cm di dün ameliyat oldu dediler 4 un uzerindekiler ilaçla kuculmuyormus 
(622 puan) tarafından
Çikolata değil sol yumurtalık mi ne öyle biseu dedi ameliyat demedi sadece kan aldı ilaç tedavisi baslatcakmis ama emziriyorum kesmem gerekcek galiba yarın konusucaz
0 oy
(356 puan) tarafından
Kistin adı neymiş canım 
(356 puan) tarafından
Genellikle adetle atılıyo kist bendede var ben adetim bitsin soğan kürü ne başlıcam
(622 puan) tarafından
6.5 cm nasi olucakki zaten bu ay adette görmedim ben o yüzden gitmiştim soğan kürü ne
(356 puan) tarafından
Benim 5.5 cm kistim varmış . Hatta daha önceden gitmiştim doğum kontrol hapı verdi 1 tane doktor sonra 2 doktora daha gittim 1 tanesi hemen tedaviye başlanmaz vücuttan atılır mı ona bakmamız lazım demişti diğer doktora adet sonunda gittim kist yok demişti seninde öyle olabilir
(622 puan) tarafından
Ağrınız oldumu benim çok ağrım var ve oluyor ama sol kasigimda
(356 puan) tarafından
Evet çok ağrı yapıyo reglime 8 gün falan var belim göğsüm karnım hala ağrıyo
0 oy
(3,794 puan) tarafından
benimde basima geldi gecen sene sagda 5 solda 3 cm ydi defalarca kan ilacli film filan cekinmistim . cok sukur gecti simdi sonuclarina gore ilac verir doktor ilac tedavisi oldum ben birde dogal yollar kullandim
(3,794 puan) tarafından
sonucuna gore ilacina gore sende ekstradan altarnatif yollar dene canim gecer insallah
(622 puan) tarafından
Veridig ilaç emzirmeme engel olur dimi ya
(3,794 puan) tarafından
onu bilemem canim doktora danisirsin en iyi net cevabi o verir bu konuda .
(622 puan) tarafından
Kiste ne iyi gelir küçüldüğü nasıl anlaşılır ki adette olmadim bu ay
(3,794 puan) tarafından
aktardan ben bitkisel cay almistim bi ay onu kullandim . ama sarimsakli sutte iyi geliyomus onu da iciyodum gecede ilac iciyodum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 289 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde SunaySalih.. (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.

380,301 soru

11,386,652 cevap

34,887 kullanıcı