0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,900 puan) tarafından

Ben tıbbi sekreterlik mezunuyum mezun olalı 5 6 sene oldu bu yılki sınava da çalışmadım diye girmedim şimdi bakıyorum da bazıları çalışmadan girdim ve atandım demişler hayatımın hatasını yaptim ya girseydim sınava hayatimiz değişecekti cok güzel olacaktı her şey ama okuldan mezun olduktan sonra elime kitap alıp hiç bakmışligim yoktu küçük bir çocuğum var onunla ilgilen ev işi derken çalışmadım da şimdi görüyorum ki hayatımdaki en büyük hatam bu oldu çok üzgünüm moralim bozuk :'(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa bu kadar çok tibbi sekreter alindi ya bende saskinim
tarafından
Diger bolumlerde bu kadar cok alim olmadi tibbi sekreterlik suan ilk alim 70 le kapatti daha 4 5 tane alim olck 60 a kadar iner yani calismiyanlarda 60 alabilir rahatlkla ilk defa boyle bir alim oldu
(3,380 puan) tarafından
Vaktinde o bölümü okuma şansım da vardı gittim bu bölümü okudum :)
(3,380 puan) tarafından
Rica ederim:)
tarafından
Benimde vardi canim gittim tibbi goruntuleme okudum oda zaten yuksek kapatyor hep iste kismet
(1,900 puan) tarafından
Tıbbi sekreterlik de ilk kez bu alımla bu kadar düşük kapattı yoksa hep oda yüksek kapatiyordu bu yüzden canım çok sıkkın iste kendi nasibimi kendim ittim resmen
-Reklam-
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Çalışmadım atandım diyenlerin birikimi vardır sen 5  6 yıldır elime kitap almadım diosun bnce üzülme bidaki sınava çalış inş başarırsın kendini denemek için girebilirdin aslında ama bi kaybın yok
(1,900 puan) tarafından
Ya keşke demek istemiyorum ama girseydim de en azından kötü aldım derdim
(3,380 puan) tarafından
Sağlık olsun canım üzme kendini bidaki e sıkı çalışırsın bu arada gnç den yıldız toplayabildinmi:)))
(1,900 puan) tarafından
Bugün alamadım canim
(3,380 puan) tarafından
Al unutma canım migros 100 tl çeki gelmş
(1,900 puan) tarafından
Bakarım birazdan canım sagol
0 oy
(200 puan) tarafından
Keşke girmiş olsaydın bende çok şaşırdım bu kadar çok alım olmasına ve puanlarda düşüktü baya
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Kuzenim evde çalışarak sınava girdi oda atandı valla bende şaşırdım birde bebesi var 
(1,900 puan) tarafından
Ben s.a.l.aklık yaptım girmedim işte
(13,889 puan) tarafından
Nasip canım bende üzüldüm dedim keşke okusaydim diye ama nasipten öte yol yok sej bidahaki  sınava gir insalah nasip olur

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 662 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hiraoztekin (121 puan) tarafından soruldu
+3 oy
23 cevap 580 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.