+2 oy
640 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından

Kızlar Göktuğ 20 aylik şu an, annesi olacak kadın tarafından terkedildi, dedesi olacak karaktersiz çöpe atın dedi.. Hastalikla savaşırken bir de annesiz kaldi yavrum :( 

image

image

Göktuğ şu an babası ile birlikte mücadele veriyor.. İçinden gelen, durumu uygun olan herkese sesleniyorum bir sms ile Bu yavruya umut olabilirsiniz.. !!

19 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından

En İyi Cevap

Hesap bilgileri ..

image

(12,490 puan) tarafından
2 gün önce yolladım ben Rabbim şifa versin tez zamanda inşallah
(28 puan) tarafından
Allah razi olsun❤
-Reklam-
+2 oy
(1,204 puan) tarafından
Arkadaşlar bankanın verdği promosyon parası haramdır. Fetvasını aldık. Fakir olan sma lı çocuklara verilebiliyor tedavisi için. Nacizane fikrimdir. Duyuralım etrafımıza inşAllah
(28 puan) tarafından
O çocuklara verilen her kuruş helaldir..
(1,204 puan) tarafından
Yine de öyle demeyin kardeşim haram para, karşı taraf Allah razı olsun bile demiyecek o tür hassasiyetleri var. Allahım şu zolgesma illetinden kurtarsın melekleri şifayla inşAllah
(1,018 puan) tarafından
Açıklama yapmıştı diyanet bir hastalığa gideceği için haramı yoktur verilir demişti
+1 oy
(1,018 puan) tarafından
SMS gondermeyin canım SMS de paranın yarısı kadar anca geliyo cunku kesinti oluyo 20 TL bile.olsa ibana atın bu çocukları ihmal etmeyin görmezden gelmeyin Göktuğ annesiz kalali çok uzun zaman oldu şükür ki babası var a.babasi çalıştığı için bakıcı bulamadılar anne gelmedi çok zorluk yaşadılar bu gibi niceleri Muhammed bebek vardı annesi artık dayanamayıp canına kıydı Muhammed çok fazla dayanamadı annesinin arkasından gitti çok büyük imtihan bu bebekler tukurugunde boğulup oluyolar yutkunma kasları yok calismiyo ne olur görün duyun duyurun duyarlılığın için Allah razı olsun canım kardesim
(28 puan) tarafından
Biliyorum canım baştan beri takip ediyorum Goktuğ'u.. annesi intihar eden de Muzaffer bebekti o da melek oldu :(  Ben elimden geldiği kadar her bebeğe az da olsa yardım etmeye çalışıyorum..  Allah sizlerden de razı olsun..❤
(1,018 puan) tarafından
Evet ya artık o kadar çok bebeğin takibindyim adını nasıl yanlış demişim çok utandım kendimden bu ara o kadar çok bebek kaybettik ki Bedia Ferhan berinay eliz mira Sare bunların gonullulugunu yaptım berinay dışında hepsi ilacını aldı berinayda kazandı ama malesef ilacını alamadan geri geldi pskoloy olarak çöktüm aetik gönüllü olmuyorum ama hiçbir bebegide bırakmadım
(28 puan) tarafından
Ben de gönüllü değilim ama her bebeğe bir şekil de destek olmaya çalışıyorum.   Ayrıca utanacak ne var İnsanız hepimiz..
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Oyyy Kurban olurum canım benim Rabbim şifa versin insAllah

(28 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(5,817 puan) tarafından
Ben bu çocuğu Bi TV programında görmüştüm hala tedavi parası toplananmış cok üzülüyorum rabbim acil şifalar versin o kadını da Allah bildiği gibi ersin pislk vicdansızz
(28 puan) tarafından
Dogurmakla ne yazik ki anne olunmuyor.. Dedesi olacak karaktersiz de çöpe atın demis.. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur..
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende 4 ya da 6 gün evvel yolladım İnsallah bir faydamız dokunur yavruya
(28 puan) tarafından
Allah razı olsun❤
0 oy
(1,745 puan) tarafından

Benim minik prensim GÖKTUĞUM 

ALLAHIN İZNİ İLE İYİLEŞECEK 

İşyerimde kumbarası var her zaman SMS azda olsa para atıyorum 
(28 puan) tarafından
Çok az kaldı..  İnanıyorum ben de kurtulacak güzel yavrum..
(1,745 puan) tarafından
O vicdan yoksunu anne bıraktı ama onun binlerce ablası var hepsi DUA ediyor ona o minik adam büyüyecek ve o pislik kadından hesap soracak
(28 puan) tarafından
O çocuğun gözlerine baktıkça benim içim parçalanıyor her vicdanlı insan gibi o kadın nasıl bir vicdana sahip ben anlayamıyorum..
(1,745 puan) tarafından
Vicdan yoksunu bnm oglum Bi öksürük diye Sabaha kadar bekledm gögsümde yatıyor
(28 puan) tarafından
Her doğuran ana olamıyor malesef.. Allah şifa versin canım oğluna..
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bend3 sma gönüllüsüyüm her ay mutlaka onlara elimden geldiğince yardım ediyorum ve sık sık her wp grubunda her arkadaşıma atıyorum. İnstada paylaşıyorum. Bilemeyiz belki biri benden görür 20 TL atar o yüzden paylaşmaya devam edicem 
(28 puan) tarafından
Aynen öyle canım..  Allah emeklerini boşa çıkarmasın..
0 oy
(12,968 puan) tarafından

Gördükçe atıyorum birer birer rabbim onları ailesine bağışlasın 

image

(28 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(15,922 puan) tarafından
Teyzemin oğluna çok benziyor o da sma dan vefat etti rabbim yardim etsin dayanma gücü versin 
(28 puan) tarafından
Ah yavrum.. Allah Rahmet eylesin :(
0 oy
(800 puan) tarafından
Af ya bçrde erkek yavrusu Allah başa vermesın çok zor 
(800 puan) tarafından
Annesi neden intihar etti
(28 puan) tarafından
Daha önce de bir evladını kaybetmiş bu anne tekrar bir evlat acısını yasamak istemediği için, bebeğini o durumda görmek istemediği için intihar etti..
(28 puan) tarafından
Muzaffer de annesinden kısa bir süre melek oldu zaten.. Abisiyle annesiyle kavuştular..
(800 puan) tarafından
Ama intihar etdi ise bırtnm Allah affetsin
Rabbim yaşadığı acılara binaen merhamet buyursun ama ınsaAllah Rabbımız magrıfet buyurur evladları ile bir olur
(28 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,689 puan) tarafından
Sms yollamıştım 3 4 tane. keşke daha fazla yollama imkanım olsaydı. 
(28 puan) tarafından
Herkesin durumu neye yetiyorsa canım..  Allah razı olsun❤
0 oy
(4,628 puan) tarafından
Tam 12 de gormem peki :) bu ayki sma destek parası bu cocugun kismetiymis Rabbim bu donemde yardımcısı olsun 
(28 puan) tarafından
Allah Razı olsun ❤ Amin canım
(4,628 puan) tarafından
cumlemizden canim
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Canım k bakma sadece bilmediğimden soruyorum hani tedavi olunca iyileşen var mı rabbim yardımcıları olsun ya 
(28 puan) tarafından
Var canım..  Ben Amasya'liyim oradan 4 bebek vardı 3 u ilacı aldı şu an bayağı ilerleme kaydettiler..  Ama tabi ilacı alıp abi bir durumda melek olan da oldu.. Fakat iyilesenlerin yüzdesi daha fazla..
(3,003 puan) tarafından
Bende bağışladım rabbim babasına bağışlasın paşayı büyüdüğün de o zalim kadını hiç ama hiç affetmesin
(28 puan) tarafından
Sizin gibi iyi kalpli ablaları sayesin de iyi olacak inşallah canım.. Allah razı olsun..
(3,003 puan) tarafından
Sizlerden de canım şifa olsun paşaya
0 oy
(1,627 puan) tarafından
O videoyu aylar önce iş yerinde yemek molasında izlemiştim ağlamaktan mahvolmuştum ve çalışamamıştım. Elimden geldiğinde destek olmuştum şimdi tekrar görüp hatırladığım iyi oldu yine destek olacağım canım göktuğum  Allah sana şifa versin 
(28 puan) tarafından
Allah razı olsun canim❤
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Oyy kiyamam ya insan nasıl kıyar bu masum çocuğa ya
(28 puan) tarafından
Kıyıyorlar işte nasıl, neden bilmiyorum ama çöpe atın diyecek kadar adilesebiliyor bazı yaratıklar..
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ay canim benim.   Ben turkiyede degilim.   Insallah iyilesirde buyur.  O annede goktuga muhtac olur insallah 
(28 puan) tarafından
Insallah canim❤
0 oy
tarafından
Çok önüme çikiyor bu yavrum. İnsallah faydamız olsun. 
(28 puan) tarafından
El birliği ile tedavisine ucuracagiz insallah Göktuğ'u
tarafından
İnsallah canım.
0 oy
(431 puan) tarafından
O kadar çok üzülüyorumki sma lı bebeklere elimziden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama göktuğun yeri bende ayrı çok ayrı seviyorum Allah en kısa zamanda ilacını almayı nasip etsin inşAllaha ama bunun için tüm türkiyenin bileinçlenmesi gerekiyor stantları görüyorum bazen insanlar dönüp bakmıyor bile en büyük sorunuzmuz sma yı çoğu kişinin bilmiyor olması 
(28 puan) tarafından
Bilmeyen de var, aman benim 5 liramla mi kurtulacak diyen de..  Aynen ben de her bebeğe çok üzülüyorum, bir de sosyal medya da takip ettiğim için hep videoları karşıma çıkar ağlamaktan helak olurum ama Goktug'un yeri bende de çok ayrı bir de Muzaffer bebek vardı onun da annesi intihar etmişti yavrum da gitti annesinin arkasından..  O bebekte çok yakmıştı içimi..
(431 puan) tarafından
Evet muzafferede çok üzülmüştüm annesi bir bebeğini daha smadan kaybetmisti ve benimde instagramım bu bebeklerle dolu hiç olmazsa takip ederek bile destek olabiliriz
(28 puan) tarafından
Ben kendi şahsıma elimden geleni yapmaya çalışıyorum umarım bir nebze de olsa faydam oluyordur..
(431 puan) tarafından
İnşAllah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 263 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma.nurr. (157 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 385 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...