0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Kızlar aranızda yeniyim normalde gebe soru cevap yerini kullanıyorum bişey öğrendim cinsiyetle ilgili merak edeniniz varsa yapabilirim diğer taraftan post kapanıyor bildiğiniz üzere bakalım yaptıklarım doğru çıkcakmı anne baba doğum tarihi ve son adet tarihi gerekli benm kız çıkıyor ama daha belli değil cinsiyet bizim

4 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sende bi kesınleşssınde yontemin sonra baskasına yap barı: D
(266 puan) tarafından
Bi tane oğlum var canım onda son adet tarihimi hatırlıyorum yaptım erkek çıktı yani oğlum var bi tane bunda kız çıkıyor bide böyle neden kırıcı gibi yorum yapıyorsunuz anlamıyorum gerçekten
(11,217 puan) tarafından
Yoo nıe kırıldın ki hani daha sende tuttugu bıle belli dgl bunlar sadece ıhtımal onu demeye calısıorum
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 hamilelik yap bakalim dogru mu
(802 puan) tarafından
eee ne çıkıyor şimdi
(266 puan) tarafından
Erkek çıkıyor valla
(1,726 puan) tarafından
30052020 ben kız diyorum arkadaş erkek diyor cinsiyet belki olunca yaz bize hahahha :D o zaman öğreniriz:D
(802 puan) tarafından
tamam kuzum yazarim inşallah senin dedihin cikar saglikla bi oglum var bide kizim olur
(1,726 puan) tarafından
Allah'ım gönlüne göre versin inşaallah canm önce sağlıklı olsun %100 doğruluk payı yok bu testin bazen denk geliyo tutuyo öyle
0 oy
tarafından
Özelden atıyorum sana yap bakalım doğru çıkacak mı 
0 oy
(1,525 puan) tarafından
Bende burda görüp yapmıştım erkek çıkmıştı geçen hafta cinsiyeti öğrendik doktor kız dedi cokk sevindik çünkü 2 oğlum var :)) yani bende tutmadı 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 823 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...