0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Hatırlarsınız Belkı makarnama laf eden kaynana denen geldi biraz ince hoşgeldin bile demedim pazartesi günü kayınpeder gelecekmiş acaba ona mı söylesem herşeyi kendimi yine tutamiycm çok ağır kinuscam sizce?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Konuyu biliyoeum canım 

Niye amannn ne uğraşcam deyip geçiştirmiyorsun neden uzatıyosun ki boşver kim ne yapıyosa yapsın konuyu biliyoeum ve haklısın canım ama inan ki büyütmenin hiç bir gereği yok :)
tarafından
E daha ne kocan da yanın da bırak çatlasın patlasın olduğu yerde
He deyip geçiştir :) daha çok sinir olur
Sen ısrarla onunla uğraşırsan onun istediğini yapmış oluyosun :)
(406 puan) tarafından
Zilli karı içimde tutamıyorum vallahi ama kayınpederle konuşmayı düşünüyorum canım yinede benden habersiz eşime yükleniyor o garibim de canım sıkılacak diye bana söylemiyor adam patlyck
tarafından
Kız bi söz dinle :( o kadar yazıyı boşa mı yazdım ulennn ben :))) bak sen beni dinle kimseye bişwy deme diyoeum sus diyorum :))))
(3,649 puan) tarafından
Kendi bahçesine dal olamayan biri,gelmiş bahçeme ağaçlık taslıyor. De. Ilk seferde anlayamayabilir yalniz;)
(406 puan) tarafından
Git kız yüzüne direk konuş gene anlamaz o :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaaannn bosver kuzum be salla gitsin...öyle sorunlarla uğraşıyoruz ki yanlış anlama bunlar kafaya taktigina bile değmez .sen kocanla iyiysen gerisi boş salla gitsin.onem vermedigin bı insanın ne söylediği seninle ilgili ne düşündüğü umrunda olmasın boşversene keyfine bak
(406 puan) tarafından
Valla bizim keyfimz hep yerinde ama ne zaman bu karı geliyor bizde huzur gidiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 328 göst.
22 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (720 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 102 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,703 cevap

34,944 kullanıcı

...