0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
22 haftalık hamileyim ilk gebeliğim, ailemden uzağım bnle eşim tek yaşıyoruz etrafımda tanıdık kimsem yok, dün geceden beri sağ kaburgam çok ağrıyor sanki bebek oraya girmiş orda sertleştirmiş kendini, nefes dahi zor alıyorum, hastaneye uzağız eşimde çalışıyor sizce bu durum normal mi çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olun soracak başka kimsem yok

7 Cevaplar

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Canım o ağrı gebelikte çok normal. Benim 3. Gebeliğim hepsinde yaşadım hala daha yaşıyorum. Şu an benimde sağ kaburga felç durumda uzanamiyorum bile. 
(139 puan) tarafından
Uzanamıyorum bile çok hareketli bir bebek bide
(1,165 puan) tarafından
Aynen benimde şu an durum öyle canım malesef doğum kadar sürebiliyor. Dogumdan sonra hemen geçiyor merak etme
(139 puan) tarafından
İnşallah vallâ böyle devam ederse bn doğuma kadar dayanamam
-Reklam-
0 oy
(356 puan) tarafından
Bazen toplanır bazı yerlerde baskı yapar normaldir bacım hareket ediyorsa korkma :) 
(139 puan) tarafından
Çok hareketli
(356 puan) tarafından
O halde hiç korkma doktor değilim ama doktorlar hareket ettiği sürece korkma derler :)
0 oy
(947 puan) tarafından
Aynı haftadayiz benim kaç gündür öyle ağrıyor sanki kaburgam kırılmış ta oraya batıyor gibi
(947 puan) tarafından
Evet canım 15 haftada öğrendik
(139 puan) tarafından
Biz daha net öğrenemedik ya
(947 puan) tarafından
Özele mi gidiyorsun canım
(139 puan) tarafından
Yok devlet
(947 puan) tarafından
Canım devlet çok geç söylüyor ben şuan arada devletede gidiyorum kaydım olsun diye mahsustan soruyorum cinsiyeti göstermiyor diyo
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Bende 28 haftaligim benimde çok hareketli kaburgalarımi kırıyor resmen 
(139 puan) tarafından
Ayy hiç sorma ya ölüyorum yeminle
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Bende 22liğim canım sürekli oluyot bende ve kasıklarım belimde kopuyor 
(139 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz gerçekten, cinsiyeti belli mi
(6,438 puan) tarafından
Erkek evet 15.haftada öğrendim dünde detaylıya gittim
(139 puan) tarafından
Ben öğrenemedim daha net bir şekilde, detaylı içinde randevu bulamadım
(6,438 puan) tarafından
Özele gittim canım ben devlet bir adres vermişti ilk kızımda aynısına gittim göründüm
0 oy
(2,929 puan) tarafından

23 haftaligim benim de sol göğsümün altı çok ağrıyor oturamıyorum 2 dk hemen başlıyor benim tosuncuk da hareketli :'(<3Bende bilmiyorum normal mi değil mi

(139 puan) tarafından
Bnmde sağ göğsümün altı çok ağrıyor, arada eşime diyorum acaba bu sıkışan şey kalbim mi:) eşim diyo aşkmm kalbin sağda ne işi var
(2,929 puan) tarafından
Ahhaahh :D neden öyle oluyor ki ya doktora da sormadım unuttum
(139 puan) tarafından
Bnde unutuyorum ya, gidiyorum bebeğimi görünce herşeyi unutuyorum
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Valla benim 2. Gebeliğim ilkinde de yaşadım ikincisinde o ağrılar daha erken başlıyor sanırım. 17 haftalığım ama dediğin şeyi yasiyorum. Benimki daha çok aşağıya baskı yapiyor
(139 puan) tarafından
Yok bnmki de mideme baskı yapıyor ilk gebeliğim ve çok korkuyorum dün gece geç saate kadar uyuyamadım eşimde uyutmadım o kadar ki kötüydüm
(1,370 puan) tarafından
Cinsiyeti belli mi kız için öyle derler hani yukarda ya mideyi zorlarmis o yüzden. Korkma canım kasiklarinda şiddetli ağrı yoksa popodan bacaklarına ağrı inmiyorsa ve kan yoksa merak etme
(139 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
2 defa erkek dedi pazartesi günü gittim kıza benziyor dedi, ama detaylı ultrasona gir dedi bklm oda randevu yok 1 marta kadar ee o zaman da doğum yapacam zaten :)
(139 puan) tarafından
Çok şükür kan yok ama bacaklarım ve kalçama arada çok değişik bi ağrı atıyor yürüyemiyorum

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 399 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
6 cevap 94 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde csmcsm (78 puan) tarafından soruldu

397,182 soru

11,879,414 cevap

35,995 kullanıcı