0 oy
1,142 göst.
Diğer kategorisinde (1,407 puan) tarafından

image

kizlar marul kafam bugün oyuncakcida bunu gördü kurulu halde. Çok istedi çok ağladi esim alalim dedi ama aldirmadim. Şimdi de vicdanen rahatsizim :( 

İlk kez bu kadar net bir şekilde birsey istedi slak kafam keşke hevesini kirmasaydim yaa 

Var mi evinde bundan olan memnunmusunuz kizlar artilari eksileri neler ?

30 Cevaplar

0 oy
(48,967 puan) tarafından
arkadasimda var cok yer kapliyo bunun kaydırağı kucuk. bizde normal buyuk boy kaydirak var duruyo öylece bikiyorlar bi cocuk gelirse kiymete biniyo
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından

Bizde bu var canım ev ev değil Savaş alanı sanki 

image

0 oy
(11,216 puan) tarafından
Buyuk boş bır odan varsa al yoksa valla bas belası ben 2 cadır alıp yırtıp attım Dilaya yer yok bana afakanlar basıo
0 oy
(61 puan) tarafından
Valla canım aynısı bizde varr gayet sağlam ve çok kullanışlı basket potası salıncağı hepsi birbirine bağlı ve kurumu toplaması çok kolay yani biz çok memnunuz üstelik soğuk havalarda kurtarıcımız
0 oy
(7,764 puan) tarafından
Valla benim hoşuma gitti bizim kreşte vardı eski kreş öğretmeniyim çocuklar her oyuncaktan sikildilar bi zip ziptan bi bundan sikilmadilar hemde uzun ömürlü yani baya gider çocuk biraz oynar gider başka biseylerle oynar sonra geri buna döner sonra başka oyunca koynar sonra geri buna döner bence al suprizyap oğluna 
0 oy
(122 puan) tarafından
Çok güzel bende kaydırak alıcam
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Gerek yok be cocuklarin her istediğini yapmak doğru değil parka götür oynasın evde ne yer kaplayacak 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben asla almamevde olunca en fazla 3,4 gün oynar sıkılır , zaten çok büyük yer kaplar 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Çocuklarım sürekli istiyor ama alamiyom
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Sen bilirsin ama bence alınamamalı evde hersey olursa dışarıda ne ile oynayacak bu çocuk parka gitme hevesi kalmayacak

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 572 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 536 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 366 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,954 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 495 göst.