0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kaynanam sürekli bebegi kucagina almak istiyo havada zıplatıyo biraz sevmek istiyomuş eşim geldi annem sevmek istiyo götürürmüsün bebegi hayır dedim 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alsın canım bolacak babaannesi sonuçta. Kaç aylik
tarafından
Anamm yok yok zıplatmasin  canm ben de sandim bir iki yaşında falan.:///  25 günlük bebek zırt pırt evden çıkmasın zaten
(236 puan) tarafından
Aynı evin içindeyiz canım sürekli bebegi kucagina almak istiyo vermiyorum fazla
tarafından
Güzel  ce desen canım  anne daha küçük biraz toplansin
(236 puan) tarafından
Anlamıyo canım almak istiyo
(444 puan) tarafından
Sarsılmış bebek sendromu diye bir şey var onu araştır birdaha yaptığında okursun
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Ee ne olmuş yani sevsin kadın. 

Sevmese dersen hiç sevmiyor 
0 oy
tarafından
Kendi annen istese eşin goturmese bak kavgaya ozaman :) bazı şeyleri ne kadar abartiyorsunuz torunu sevecek kucağına da alacak 
tarafından
Kuzu 25 günlükmüş ya. 25 günlük çocukta hoplatılmaz ki :D
tarafından
Kız ben ne bilem öyle yazsın ozaman Allah Allah :D
(3,599 puan) tarafından
Kız bence abartiyo herkes bilir 25 günlük bebeğin hoplatılmicağını sevmek istiyodur yaa
0 oy
(770 puan) tarafından
Alsın  ne olacakki. Benimkiler sevince ben mutlu oluyorum. Tabiki canını yakıp ağlatmadıkları sürece.
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yeni dogansa emzir yatır hemen ne kucagiymis minnacik sey karsidan sevsin herkes
(236 puan) tarafından
25 günlük canım sürekli istemesi saçma yani
(3,950 puan) tarafından
Emzir yatır canim sende uyur zaten
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Eee ne olmuş sevsin babaannesi kendi annen böyle yapsa bu tepkiyi verirmiydin çok merak ediyorum.
(236 puan) tarafından
25 günlük daha
tarafından
25 günlükmüş ya. 25 günlük çocukta hoplatılmaz ki :D
0 oy
tarafından
Çokmu abartiyorsunuz ya 

Oda bir anne yaaa 

Eşinizin annesi nasıl hayır diyebekiyorsunuz ki 

Esiniz ne dedi 
(875 puan) tarafından
Bebek 25 günlükmüş yani benim kaynanam da o kadar küçük bebeği zıplatsa hayatta vermem kucağına
tarafından
Kuzu 25 günlükmüş ya. 25 günlük çocukta hoplatılmaz ki :D
tarafından
Kizzz yazmamiski 25 günlük olduğunu ayyy ben gidem kaynanamın elini opem benim kaynanam şimdi bile kolay kolay kimsenin kucağına vermez
Opturmez
Ben bazen hoplatiyorum kızıyor birşey olur diye
tarafından
Bazı insanlar ÇOOOK düşüncesiz çok. 25 günlük bu ya daha ana karnından dış dünyaya alışmayan çocuk nedir yani bu hop hop hop
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Evet kendince haklısın evham yapıyorsun ama oda babaannesi. Torun evlattan tatlı olur derler bizde. Tatlı dille uyarırsın. Annecim hoplatıyorsun ama ben korkuyorum lütfen yapma diceksin.  Yani tatlı dille hem kayınvalideni kırmamış olursun . Hem eşinin de hoşuna gider bu tutumun
(236 puan) tarafından
25 günlük bebek sevilmez kucağa alınmaz bu bilmiyo laftan anlamiyo
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Yani havaya atmasa daha iyi çok küçük bebek. Sevsin tabi ama fırlatmaya ne gerek var daha el kadar bebek
(236 puan) tarafından
Ya zıplatmasi birde koltuğa yatiriyo uyuyan bebeği besigine koymuyo burda dursun diyo
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Sevsin ne olucak ki 
0 oy
(264 puan) tarafından

25 günlük bebeği firlatmasin anammshdhdh benim kide şap şap öperdi deli olurdum babam gördü bir kez ama öpmeyin öyle daha yeni doğmuş mikrop felan kapar dedi evet haklısınz diyor birde sonra yine aynı ayyyyy:ermm:

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Viiii arkadaş bu çocuklar ömür boyu onlarla mesafeli olmayacak ha
0 oy
tarafından
Sevsin canım ne olacak ama hoplatmasin daha çok küçük 
0 oy
tarafından
Haklısın . 

Neden haklısın bilion mu minnacık bebeğin kafası sarsılmaz zıplatıyor demişsin ya. Beyindeki damar çatlakları olabiliyor kanamalar falan Allah korusun 
(236 puan) tarafından
Daha vermek istemiyorum kucağına geliyo evin içinde gezdircem diyo almaya calisiyo
tarafından
Tamam onlarda sevmek istiyor haklılar ama daha çok küçük ya biraz palazlansin ozaman zaten sevdirir kendini çocuk
(236 puan) tarafından
Yani canım bu anlamaz ama 2 3 aylik olsun diyorum yok sürekli bebeğin başına geliyo ben emzirirken götürmek istiyo ya da bebek uyurken kucagina aliyo mutfağa goturuyo
0 oy
(1,045 puan) tarafından
25 günlk bebegn neresni hoplatıp zıplatıyo verme az büyüsn öyle sevsin Allah korusun daha tazecik
0 oy
tarafından
Şimdiden ağırlığını koy yoksa başa cikamiyon sonra 
0 oy
(695 puan) tarafından
Burda anlatilmak istenen sewme şekli sewmesi değil o şekilde küçük bebek sewilir mi çok sakıncalı o weya bu sürekli kucak olmaz opulmez bakteriye wiruse çok açık bagisklik düşük nerde anlasyisss
(236 puan) tarafından
Bu kadına anlatamadim sevmek istemesi normal zaten ama çok küçük bu bebek hastalanirsa kim verecek hesabini babasida yanağından öpmeye başladı
(695 puan) tarafından
Yüzü tahriş olabilr ewet insna dayanamıyor ama eller yüzü opulmemeli enseden öpün koklaya koklaya (:
0 oy
(444 puan) tarafından
Bebeğini paylaşmak istememen şuan gayet doğal canım aynısını ben yaşadım sonunda kavga ettim. Şimdi bebegim 9 aylık kendim veriyorum kaynanam 5 dkya bana veriyor :) 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Babaannesi  sevecek tabi ne var bunda kibarca uyar anne hoplatma  bir zarar gelir de hatta internetten baktim beyin kanaması geçirebilir yaziyo de hani korkar yapmaz  
(2,474 puan) tarafından
Canim benim kizim da yeni 2 aylık oldu 25 gunlukkende seviyoduk niye sevilmesinki dikkat edilirse sevilir hic te birsey olmaz
(236 puan) tarafından
Havaya zıplatıyo uyuyan bebegi koltuğa yatiriyo
(236 puan) tarafından
Camasir sulu elleriyle bebeğe dokunuyo
(2,474 puan) tarafından
Canim yukardada yazdım hoplatma zıplama olmaz yanlış uyar kaynanani  ellerini de güzelce yıkasın tabi şapur supur  öpmek te olmaz dikkat ederek seçilebilir ha benim kaynanam desemde aynılarını yapiyo dersen sende verme koru evladını
(236 puan) tarafından
Hep yapıyo canım sonra ben kötü oluyorum vermeyince
0 oy
tarafından
Bebeğin çok küçük tabiki ara, ara kucağına alsın ama zıplatmamalı 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 470 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 258 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu