0 oy
268 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (82 puan) tarafından
Kızımın kulağını deldirdim klipsi küpe almıştım fakat klipsi sıkıntılı sanırım düşüp durdu. Sizce başka bir klipsi küpe mi daha iyi olur bebek için yoksa top küpe vidalı olanlar mi daha iyi olur çıkmaması açısından. Yenisini alicam top küpe dedim kendimce ama sormak fikir almak istedim

7 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Canim benim kayinvalidede kizlarima altin kupe aldi iki kiziminda kupelerinin vidalar dustu altindi bide araya araya helak oldum sansima ikisinide evde buldum rast gele denk geldim kuyumcu dusmez dedi ama ikiside dusmustu yani boyle cevirmeli vida, top kupelerin vidalarida dustu sahte olanlar bende kendi kupelerimin vodalarini takiyodum. 
(82 puan) tarafından
Bu durumda yine klipsi küpe mi almalıyım
(439 puan) tarafından
Bana gore onlar daha iyi bendede altin kupesi var klipsi kupenin bikere bile dusmedi daha dort senedir. İlk taktirdiğim kupenin vidalari cikti dustu kendi kupelerimin vidalarini taktim kayinvalidemin taktigi altinlarda dustu sansa evde dusmusler, bende klipsi kupe alcam kizlarima eskiden takardik kirmizi mavi falan oyle alcam
-Reklam-
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Top küpe olmaz canını acıtır gizli klipsli küpeler var hem kazak vs cikarirken takilmiyor daha guvenli
(82 puan) tarafından
Gizli klipsli küpe nasıl oluyor
(4,293 puan) tarafından
Gorselini ekliyorum hemen
0 oy
(48,996 puan) tarafından
bizimki vidali değil cit.diye takılıyo ya ne deniyo bilmem ondam
(82 puan) tarafından
Klipsli deniliyor  bizimde aynı  ama nedense 1tanesi aciliyor
(48,996 puan) tarafından
bizimde cok acildi düştü falan ama şimdi cikmiyo
0 oy
(4,293 puan) tarafından

image

image

benim kendi kupem de böle hiç dusmuyor Bi yere takılmıyorum kız cocuklarina özel çok güzel unicorn lu farklı gorselli modeller yapılmış bende kuyumcuda gordum alicam kızıma doğum gununde
(4,293 puan) tarafından
Onlar cikiyor kizimin vardi teki düştü bulabilirsen bundan almaya çalış kuzum
(82 puan) tarafından
Top küpe siparişi verdim ucu vidalı çıkmaz dedi ama korkuyorum
(4,293 puan) tarafından
Cikmasindan ziyade canını acıtır kuzum arkası iğne gibi yatarken vs acıtır
(82 puan) tarafından
O zaman yine bu eski aldiklarimi takayim sorayım yarın kuyumcuya çıkmaması için bişi yapılıyorsa yapsin
(4,293 puan) tarafından
Aynen olabilir
0 oy
tarafından
Vala çevirmeliydi annem aldı hani vidalı mı oluyor işte döndüre döndüre düşürdü çok üzüldüm baya aradım pisamasinin içine düşmüştü sonra hemen gümüş aldım onları kaldırdım biraz da büyüsün ugrasmayinca takarım
(82 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende şimdikileri çıkardım yarın sabah kuyumcuyla görüştükten sonra eğer istediğim yoksa geri takicam düşmeyen kupesini.
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kızımın klipsli vardı kayboldu vidalı aldım hiç bişey olmadı senelerdir 
(82 puan) tarafından
Peki vidalınin arkası nasıl yattığı zaman batmıyor mu kaç yaşındaydi kızınız ilk tqktiginiz zaman
(2,387 puan) tarafından
Belki 2 yaşında falandı. Şimdi 6 yaşında. Hiç battığını söylemedi çünkü vidası sivri yerini kapatıyo
(82 puan) tarafından
Benim alcagimin vidası sivri geliyor ucu o eskide olanlar gibi kıvrımlı değil bilemedim o yüzden bu klipsli küpe yapılırmış sözde ayarlanıyormus yaptırılan tekrar düşerse yenisi alcam öyle karar verdim denicem bı bakalim
(2,387 puan) tarafından
Sen bilirsin bi dene
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Klipsli aldık bir tanesi sürekli düşüyordu en son dışarda kaybolmuş çok üzüldüm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 203 göst.
0 oy
0 cevap 53 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
8 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miracinannesi.34 (850 puan) tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,455 cevap

35,197 kullanıcı

...