0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Korunmak icin birini kullanmak istiyorum  ama kilo aldırıyor mu acaba ya

7 Cevaplar

0 oy
(8,909 puan) tarafından
İlk defa duydum kilo aldirdigini çevremde herkes kullanıyor hepsinin kilosu aynı:)))))
(556 puan) tarafından
Alan varmış ya
(8,909 puan) tarafından
Ben ilk defa duydum çünkü onlar yumurtaliklarla ilgileniyor boğaz kısmıyla değil:))))
(556 puan) tarafından
Ah istah kesen spiral yok mu ki tovbeeeee
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Yıllarca takılı durdu değişen bişey olmadı kuzum bende sprail iki hafta önce yeniden taktırdım bence alakası yok ya 
(556 puan) tarafından
Arkadasim 3 aylık igneyle 10 kilo aldim dedi kafam  karıştı  ya  bide aciyor mu  takarken afedersin bide adetli ya tüm açıyorlar mi yoksa örtü altında mi  takiyorlar
(1,125 puan) tarafından
Valla gram acı olmuyor ben acıya dayanakli değilimdir korkagim ama hiç bişey hissetmiyorsun yattiginla kalktığın bir oluyor çatala örtünün altından hemen takıyor iğne falan ne ugrascakasin git iki dk taktir hemen kuzum ben ikinci günü gittim normalde çok az oluyorum haftasonuna denk gelecekti son günü beklemedim sağolsun sağlık ocağına söyledim hemen gel dediler gittim taktırdım çok rahatladım canım
(556 puan) tarafından
Bende adetim tam  agda zamanima geliyor sıkıntı iste
0 oy
tarafından
Okadar zayıfladıktan sonra birde kilo alıyormuşsun :D
(556 puan) tarafından
Vah vah valla kafami daslara vururum zaten bıraktım diyeti kesin aldim yine
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı hiç kullanmadım

Spiral ise tam anlamı ile ağzıma sıç.tı bırak kilo aldırmayı iyice zayıfladım 15 günden aşağı Adetim asla sürmüyordu ve sanki yeni doğum yapmışım gibi bir kanama oluyordu her seferinde zaten En sonunda da kaydı başıma bela oldu

Bir senedir de iğne kullanıyorum yine 56 kiloyum yine 56 kiloyum
(556 puan) tarafından
Ay o kadar kotu mu ya igneyi nerden alıyoruz saglik ocagi mi veriyor eczaneden biz mi alıyoruz
(6,220 puan) tarafından
Vallahi canım spiral beni mahvetti de gerisini bilmiyorum Hatta iki kere düşük yaptığımı bile düşündüm öyle bir kanama ve öyle parçalar geliyordu

İğneyi de evet Eczaneden alıyorsun bir aylık olan iğneler var En son 104 liraydı 3 aylık iğne var o da 26-27'ydi sanırım fiyatı öyle
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İğnenin hormon yuklediklerini kilo aldirdigini duydum kanamayida dengesizlestiriyormus ama denemedim . Spraildede 10 gün sürüyor eltimin ki falan benim toplasan 4 gün sürer . En iyisi saati saatine hap ve prezervatif 
(556 puan) tarafından
Bende adet sıkıntım var 3 gun 4 gun anca olurum
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Spiral kullanıyorum aksine zayıfım bile 4 çocuk doğurdum 3 normal bir sezryan 49 kiloyum
(556 puan) tarafından
Keske zayiflatsa ya
(3,392 puan) tarafından
Beni ne zayiflatti ne kilo aldırdı aynıyım hep yıllardır da spiral kullanırım
(556 puan) tarafından
Bende taktiriyum bari adetim bitmeden
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben bi kac ay hap kullandım ama 1 gram alamadım 
(556 puan) tarafından
Koruyor mu peki
(9,626 puan) tarafından
Kullandığım süre boyunca korudu 7 8 ay kadar kullandım
(556 puan) tarafından
Imay iyimis

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kankam (20 puan) tarafından soruldu

379,641 soru

11,364,531 cevap

34,841 kullanıcı

...