0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bıktım valla billahi biktim sabah 9 da kalktı 12 buçukta öğle uykusuna yatıp 3 de kalktı 9 buçuk da akşam uykusuna geçti gayet normal değil mi 12 de geri kalktı ve hala ısrarla uyumuyor sabrım takatim kalmadı artık 20 aylık.

10 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Canm erken yatırmıssın madem 12de geri kalkıyo sende yatırma geç yatır sızle bırlıkte yatsın sen stres yaptıkca onada gecıyo daha beter edıyolar ınsanı:)ısıkları kapst konusma bıle yataktan çıkarma debelene debelene uyur
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Kuzum küçük değil 30 aylık diyon nerdeyse 2 yaşına girecek geceler uzadı aliyodur o uykuyo ondan kalkiyodur gündüz uykusuna yatırma akşam 10 da yatır oglane kadar uyusun yeter daha nolsun 
(30 puan) tarafından
2 buçuk yaşında oluyor :)
(8,936 puan) tarafından
Aman gecenin kafası işte :D oğlan beni çok yordu aman bacım o saatte mantıklı yorum yapmışım işte takılma :Dd
(30 puan) tarafından
:D:D biliyorum şakasına yazdım
(8,936 puan) tarafından
Sağol çiçeğim muah :*
tarafından
Otuz aylık değil ki 20 aylık  daha 2 yasinsa bile değil. Erken yatirdigimi düşünmüyorum aslında cunkü 9 buçukta direk bayıldı artık. Ama kalkıp tekrar uyumamasi problem of bilmiyorum napcam
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Benimki uyumamasina rağmen uyumuyor çok zorladım nafile
0 oy
(378 puan) tarafından
Öğlen uykusunu kisaltin ve erken kaldırın sabah madem erken yatıyor fazla uyumuş gibi duruyor
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Benım eskı postlara gıt bak bı ara bende oyleydım sımdı bı yatıyo sabah kalkıyo hasta vs degılse yanı kısaca gececek cıldırma aklına mukayyet olmaya bak :) 
0 oy
(348 puan) tarafından
8. ay atağından bildiriyorum saat 2 de bir açtı gözleri 2 buçuk saatte anca geri uyutabildim. Bu sefer de benim uyku gitti sinirden  :D gündüz uyusa tamam diycem de gündüz uykuları da gitti bu atakta...
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Bizimde tam 2 yaşında normalde gece kalkmaz ama hasta gece  kalkti daha yeni uyudu 
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ahh ahh benm.kizz ayni yatmadi yanima aldim.gene yatmadinhabire kipirdayip durdu kipirdanip.durdu ben hareket bile etmedim.uyusunndiyd tuvaletre gidemedim.karnim.agrii artik smdi besigine.koydum.geri.umarim.yatar
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Erken uyuyor ola bilir oğlum kaçta uyanırsam uyansın erken yatınca gece uyumuyor, bizde 4 de öğle uykusundan uyanıyoruz gece 11 12de uyuyor 
tarafından
Asil sizinki geç uyuyor
(2,727 puan) tarafından
Zaten benimki erken uyuyor demedim ki farkındayım geç uyuduğunun öyle seviyor bazen gece 1, 2 ye kadar gidiyor, sabahta 11 12 gibi uyanır
0 oy
(489 puan) tarafından
Benimki de öyle 1 yasinda 12 de kalkıyor uyuyacağım vakit sabbah 4 gibi uyuyor elim ayağım titriyor sinirden çözümü geç yatırmak. Bide sarıl ona et sevgini hissetsin öyle uyusun

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 232 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 435 göst.
0 oy
24 cevap 574 göst.
24 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (145 puan) tarafından soruldu