+1 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar bu benim için çok büyük bir sıkıntı alarm kuruyor saat 6 da başlıyor alarmlar hiç birine uyanmaz dibinde kulağında çalıyor ve 7 buçukta gidecek ise geç kalmaması gerekiyor hiç bir şekilde ama ben ondan daha çok uğraşıyorum uyanıyorum kaldırıyorum yok kalkmıyor şimdi yine başladım uyandırmaya alarmları kapatmaya ama adam beni azarlıyor bir daha burda yatmayacam senle uyumayacam diye ma.l olduğu için kalktıktan sonra ben hatırlamıyorum diyecek gerçekten uykusu çok ağır kalkarsa geç kalsa beni niye kaldırmadin diye kızacak bu sefer ben ne yapayım bu adamla bir de kahvaltı hazırladım bu saatte sinirden geldim yattım kahvaltı da orda geç kalsa yemeden gidecek olan benim uykusuz kalmama oldu delirecem ben ya ne yapayım ben bunu rahat davransam.kalkmasam olmaz askeri personel adam azar isitmesini istemiyorum millet demesin karısı hiç kaldırmıyor diye çünkü arkadaşları sabahın köründe uyanıyor geçen geç kalmış komutanın mesajını gördüm hep böyle gecikiyorsun demiş falan zoruma gitti ama kendisi halen rahat ya 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
1 olur 2 olur. Bir daha uyan demem. Yesin lafı hiç umrum olmaz. 
(2,687 puan) tarafından
Aradigim yorum :)
tarafından
Bende öyle olmalıyım ya
tarafından
Tabi öyle ol. Senden ne fazlası var.
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Benim eşimde askeri personel alarm sesine hemen uyanır beni uyandırır öğlene yemek koyar mısın diye ama alarm sesine ikizlerim uyanır bidaha uyumazlazlar az önce bunun kavgasını ettik yatmadan telefonu şarj et alarm kur yastigin altına koy diye hep tamam der ama yok şarja takar alarm kurar sabah saabh herkes uyanır sinir oluyorum
(1,248 puan) tarafından
Öğlene yemek için niye sabahtan uyandırıyor kiz
(6,792 puan) tarafından
:)))))))))
tarafından
Kız Allah'tan benim kız uyanmaz bebekken uyanıyordu bizde kavga ediyorduk ama benim başım çatlıyor alarm sesine artık
(403 puan) tarafından
Canım öğlene sefer taşına geceden kalan yemekleri ısıtıp koyuyorum orda dışardan yemesin evle iş arası uzak gelmiyor
(403 puan) tarafından
Ne güzel uyanmasın maşallah diyelim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha komutan uyarmışsa hiç iyi değil canım ya benim eşimde kalkmaz kızarım biraz bakarım kalkar şimdi kahvaltı ediyor mesela dediğin gibi şu sık alarmdan bazen bende çekiyorum kızımla biz uyanıyoruz o yok
tarafından
Vala mesajı görmüştüm hani samimi olduğu komutanı ama ne bilim orda da adı çıkmasın millet der benim eşim uyandırıyor falan bilmem ne bizimkini herkes biliyor uykusu ağır da işte mecbur kalkıyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ben kocamı cimcikliyorum, sallıyorum. uyansin diye ama iş arkadaşın arıyor uyuya kalmışız diye sesleniyorum hemen kalkıyor 

tarafından
Bende hafif dokunuyorum o yüzden kızmış adam azonce beni arıyor konusmuyorum senle diyorum ama sen beni dövüyorsun diyo
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hemen kalkar saati gelene kadar da telefonla oynar sonra giyinir gider çocuk erken kalktı ya uyandırma mis öpmüş gitmiş kalkamiyorlar malesef yorgunluktan 
tarafından
Bizimki hiç kalkmıyor ben telefonu kulağına götürüyorum bak alarm dibinde çalıyo adam kalkamıyor
(7,376 puan) tarafından
Valla canım yorgun oluyorlar ya uykularını alamıyorlar
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla senin ki iyi geç kalkıyor benim eşim 5,5 buçukta kalkıyor kahvaltı yapıp öyle gider 8 e kadar anca gitmiş oluyor bizde bir kaç kez geç kaldı o zaman eşimle atışıyoruz uzun yol servise yetişmesi için erken uyanması lazım komutanlarından önce kocam sevmez birinin laf etmesini bizde hastane işi olunca izin alma diyorum laf etmesinler diye 
tarafından
Yakın canım o yüzden uzak olsa evet erken kalkardı bazen görev oldu mu beste de uyanıyor laf etmeleri işte erken gitmediği için arabayı sürecek herkes onu bekliyor
(1,248 puan) tarafından
Benim eşimde araç kullanıyor her gün neredeyse görev var birde sıkıntıli üst rütbeliler sürekli laf ediyor
tarafından
Kız bu rahat uyumaz hiç sürerken sadece gece on ikiden sonra uyuyorlar araçta falan komutanlariyka birlikte uyuyor zaten onlar da alışmıs iyiler ama cinsi var laf sokarak hep geç kalıyorsun diyor benimde zoruma gidiyo
0 oy
(489 puan) tarafından
Çok sinir bozucu biliyorum ep geç kalsın aklı başında gelsin senin hiçbiri suçun Yok kimsede seni suclamaz
tarafından
Kız olmuyor işte ben kaynanamlardaydım bu geç kalmış telefonu da şarja takmayı unutmuş 7 de gitmesi gerekirken 11 de gitmiş ama nasıl aramışlar baya biz kurban kesecez vekalet vermesi gerekiyor saatlerce aradık karakolda komutanı arkadaşı gelmiş bizim eve markettci ablaya sormuş o söylemiş daireyi işte bunlar kapıyı baya çalmışlar uyanmamis bunlarda korkmuşlar baya ya o yüzden daha da adı çıkmasın diyorum
(489 puan) tarafından
Ooo baya kötü olmuş ya
0 oy
(4,164 puan) tarafından

Benim eşim iş konusunda olsun Bi yerde randevu olsun aşırı dakiktir çocuktan önce de öyleydi çocuk oldu anında gözünü açar alarmı kapatır çocuk uyanmasın diye önceden kalkar yolculardım şimdi o kadar sessiz gidiyor ki evden çıktığını bile duymuyorum valla kalkınca işe vardın mı yazıyorum ayıp olmasın diye :D

tarafından
Kız bizimki de bebekken öyleydi düzelmişti şimdi kızımın ondan kalır yanı yokki hiç uyanmıyor çocuk alarm sesine ikiside uyuyor okadar sese
(4,164 puan) tarafından
Ya kızın da mı öyle çok güldüm maşallah miniğe babasına çekmiş desene ne kadarlık canım ☺️❤️
tarafından
Aynen öyle kız aynısı hiç uyanmiyor kıpırdamaz bile bebekken parke sesine bile uyandırdı fısıltıya uyandırdı bir buçuk yasa kadar herşeye uyanırdı şimdi 29 aylık vala öğlene kadar uyuyor çok uykusu geldi mi aynı babası gibi kafasını koyduğu gibi anında uyur normalde sallarım uyur çok geldi mi de arkamı dönerim uyuya kalmış ama saniyesinde hani o dk konuşur benle yeminle bir dk içinde de uyur
(4,164 puan) tarafından
Maşallah maşallah nazar değmesin uyusun ne güzel canım inşallah benim oğlan da öyle olur ya uykusu hiç yok benim eşim de uykuyu sever sabah uyusun gece uyudum demez Bi daha uyur ben de on dakika kafamı yastığa koyayım dalayım sanki tüm gece uyumuşum gibi daha da gözüme uyku girmez çok yorgun olduğum zaman bile uykuya kolay dalamam öyle kimisi yastığa başını koymadan uyur ben 40 şey düşünürüm ki uykum gelsin ☺️
tarafından
Bende hiç uyumuyorum sabaha kadar uyku tutmuyor ya
0 oy
(4,653 puan) tarafından
evde oldugunda eaim cok dikkatlidie bu konuda sipa zaten çok zor kafasinda nasil sartlarsa alarm calmadan kendi uyanir 
tarafından
Keşke bizimki de uyansa
0 oy
(3,141 puan) tarafından
6 senem bitti 7 senenin içindeyim hala aynı. Naparsan yap düzelmiyor. Okuyunca bı anda benim kocamı anlatiyorsun sandım. Kalkmaz 5 dk dha 40 defa yanına gelirim kalk diye seninki gibi uyku sersemiyken m.al m.al şeyler söyler. Artık söylediklerini takmıyorum mecbur uyandiriyorum bı şekilde her sabahım böyle geçiyor.
tarafından
Bende fazla takmiyorum ama yoruldum ya üniversitede de böyleydi yurtlarimiz aynı bahcedeydi beni bekle derdi sabah kahvaltı için kendi ikinci öğretimde sabah kalkar saatler beklerdim derse de geç kalırdım 8 sene oldu bizimde sevgililik evlilik dahil halen böyle
(3,141 puan) tarafından
Değişmez kabul edicen. Başka her huyunu çok severim kötü huyu yok çok iyi niyetli merhametli sevgi dolu bı adam ailesi için elinden geleni yapar. Bu sebepten o huyunu görmezden geliyorum.
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Demek ki uykusu çok ağır. İsteyerek olmuyor. Benim uykum da çocuktan önce çok ağırdı. Duymazdim alarmları flaan. Dürt gerekirse vur öyle uyansin
tarafından
Kız çok çok ağır zaten diyorum senin atılman lazım meslekten orda da uyursun yok diyor orda cin gibiyim ben diyo
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Esım 5 te kendısı uyanır alarm çalar çalmaz ben hic görmem duymam bile hazırlanır gider daha 1 gun uyandirmadm kendısı kalkar. Uyanmasa bile hiç uğraşmam geç kalsn ozamn nasıl kalkar
tarafından
Ah ne güzel bizimki de arada kendi gider ama geç kalmış olarak gider koşturur evin içinde ayak seslerini duyarım bana kızmasın diye uyuyor gibi yaparım der beni kaldirmadin
(4,167 puan) tarafından
Gece geç uyuyorsa kalkamaz benm esım 5 te kalktığı için 10 11 de uyur yoksa uykusuz kalır
tarafından
Geç uyuyor isye 1 2 gibi ya bende geç uyuyorum ama kalkabiliyorum
0 oy
(1,405 puan) tarafından
onun kalkamamasi snein sorunun değil niye kendine dert ediyorsun isitirse isitsin azarri. hem millet niye karısı uyandırmiyor desin Allah aşkına küçük çocuk mu ki okula yetistirememis veli olasın. 
tarafından
Hahaha vala çok doğru dedin ama söylüyorlar ben şaşırıyorum bu askeriyede kadınlar neyse de erkekler de çok lafcı
0 oy
tarafından
Bizde de ben alarm  sesini duymam eğer telefon başımın altında değilse 
tarafından
Ben duyuyorum keşke duymasam
0 oy
tarafından

Benim masum da 6 da uyanıyor kendisi hiç haberim yok gittiğinden adamı birgün bile kaldırmadım o da bana diyo yanında beni kaçırsalar umrun olmaz diye :D

Ya napayim bebe sallıyorum sabaha kadar uykunun en derin yerinde alarm çalıyor bende pek duymuyorum:)

tarafından
Bende eşime diyorum vala gece 2 de komşu geldi mesaj atmıştım su kesilmisti mama için Su lazımdı hazır su vardı verdim sabah dedim duydun mu yok diyo
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ayni benim esim.  Uyandiktan sonrada hatirlamiyo.  
tarafından
Aynen vala insanın zoruna gidiyor trip de atamiyorsun
(1,118 puan) tarafından
Oyle yapinca bende uyuyorum  annesi uyandiriyo esimi
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Resmen bizi anlatmışsın. Ama benim eşimin kendi işi..o yüzden sizinki.kadar sıkıntı olmaz. Gerçekten eşinle bunu enine boyuna konuş. Bende sabah alarmlarla zırt pırt uyanıyorum diye hep baş ağrısı çekiyorum 
tarafından
Kız senelerdir günlerdir aylardır söylüyorum yok adam tamam diyor kalkamıyor gece 10 11 de uyusa kalkar gece1 de uyuyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 212 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Emanet (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 187 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (875 puan) tarafından soruldu

379,917 soru

11,372,990 cevap

34,855 kullanıcı